Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

10 Eylül 2012 Pazartesi

Kız Çocuk Okul Çantaları Modelleri

Uzun bir yaz tatilinin son ermesiyle okul sezonu başlamak üzere ve tüm okula gidecek ve yeni okula başlayacak çocuklar için telaşlı bir okul dönemi başlamıştır. Tüm okul kıyafetlerinde olduğu gibi okul gereçlerinin içerisinde en önemli olanı okul çantalarıdır. Öğrencinin tüm okul malzemelerini okula götürüp getirebileceği rahatlıkla taşıyabileceği bir çantaya ihtiyacı vardır. İşte tüm okula gidecek anne babaların okul çantaları seçimlerinde yardımcı olabilemk için 2013-2014 en son yeni moda kız öğrenci çocuklar için en renkli cıvıl cıvıl çantalardan bazılarını sizlere sunmak istedik. Okul çantaları imal eden bazı öne çıkan firmalara ve markalara ait kız çocukları için üretilen pembe renklerin ağırlıklı olduğu çanta modelleri kız öğrenci çocukların en çok sevdiği okul çantaları modedelleridir. Kız öğrenci çocukların okul malzemeleri olan kitap defter gibi eşyaların muhafaza edilebilmesi için ve uzun yıllar kullanabilmesi için en modern okul çantaları bu yılın en çok beğenilip satan çantalardır. Değerli anne babalar ister okula yeni başlayan isterse geçen yıllarda okula gitmiş olan minik çocuklarınız için okul çantası alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar vardır. Okula gidecek çocuğunuzun vucudunu fizik yapısını bozmayacak rahat taşıyabilecek okul çantalarını seçmelisiniz. Özellikle okula yeni başlayacak öğrenci çocuklar için küçük hafif çantalar almalısınız bunun yanında okulçantalarının birçok özellikleri olmalıdır.

Kız çocuklarının en sevdiği renktir pembe. Barbi deseni ve pembe renginin bütünleşmiş olduğu bu çanta her kız çocuğunun severek ve beğenerek kullanacağı türden. Üzerindeki kalem kutusu için ayrılmış olan bölme sayesinde ekstra başka kalem kutusuna gerek duymadan rahatlık ve estetiği bir arada barındırıyor. Kalemliğin altındaki bölmede A5 dosya boyutundaki defterler ya da küçük bloknotlar rahatlıkla saklanabiliyor. Bu sayede çocuklar büyük defter ve kitapların arasında küçücük not defterini aramakla uğraşmaktan kurtuluyor.

Baktıkça içimize moral verir mor rengi. Çocukların derslerinde başarılarına başarı katacak bir konudur şüphesiz pozitif enerji. Çiçek desenleri ve kurdele detaylarıyla süslenmiş olan bu çanta adeta keşke ben de bu yaşlarda bir öğrenci olsaydım dedirtiyor.Çoklu göz alternatifi sayesinde çocuklar diledikleri malzemelere hemen erişebiliyorlar. Ayrıca çantanın sürgülü olması da diğer bi avantajı. Bu da çocukların o küçücük yaşlarda sırtlarına yüklenmiş olan ağırlığı hafifletiyor.

Kirazlı kırmızılı bu çanta yaz günlerinin berraklığı ve enerjisini içimize veriyor. Klasik çanta modelerinden vazgeçemeyen çocuklar için tasarlanan bu çanta bizi çocukluğumuza götürebiliyor.

Hello Kity bu aralar çok moda. İç çamaşırlarından , kalem ve silgilere kadar herşeyin üstünde görebiliyoruz. Ben herşeyin üstünde bu sevimli kediyi görmek istiyorum diyen çocukların yanlarından hiç ayırmayacakları, hep taşımak isteyecekleri bu çanta modeli son derece şık ve bir o kdar da albenili.
Beslenme çantası , günlük çanta ve okul çantası olrak hazırlanmış bu sette pembe tonarının baskın oduğunu görüyoruz. Üstündeki sevimli bebekler ve kuğular adeta masumiyetin birer simgesi olarak karşımıza çıkmakta.


Ergonomik ve sağlam yapılı köpek desenli bu çanta sayesinde çocuklar okul kitap defterlerini rahatça taşıyabilecekler ve yorulmayacaklar. Özellikle okula yeni başlayan çocuklar için hem beğenilerine uygun hem de çok rahat. Sürgülü esnek yapısı , tutuşundaki rahatlık iyi ki bu çantaya sahibim dedirten cinsten.Bunun yanı sıra üzerindeki sevimli köpek deseni çocukların hayvanlara yaklaşımını da pozitif yönde etkileyebiliyor.  
Kalem kutusuyla beraber bu mor renkli çanta ve üzerindeki barbie deseni birbiriyle çok uyumlu.Üzerindeki çapraz şeritler de çantaya ayrı bir hava katmış.Kenardaki bölmeler rahat kullanım için çok iyi olmuş. Hem görsellik hem de rahat kullanımın olduğu bu çantayla beraber okula gidip gelmek her kız çocuğun rüyası olsa gerek.
Perili simli çiçek desenli bu çanta görenleri içinde yaşadığımız bu dünyadan alıp kendi masal dünyasına getiyor. Üzerindeki perini kanatları tıpkı ormanda yaşayan bir kelebeği andırıyor. Perinin masum yüzü yeni okula başlamış çocuklarımızı andırıyor. Çanta tüm bu görselliklerinin yanı sıra aynı zamanda fırfırlı kumaşlarla da hareketlendirilmiş.

Pembe mavi ve bayaz renklerinin uyum içinde bir arada bulunduğu bir diğer çanta da üzerindeki hoş figürüyle daha albenili hale getirilmiş. Ön kısımdaki ve yanlardaki ayrı gözlerin kullanım kolaylığı es geçilmemiş. Fermuarlardaki sarı bantlar sayesinde kullanım kolaylığı göze bariz bir şekilde takılanlar arasında.

Renkli cıvıl cıvıl olan bu çanta modeli de çok şık. Üzeindeki kızlar adeta deniz kızıymış ve sizde sanki okyanustamışsınız gibi hissediyorsunuz çantaya baktığınız anda. Çanta modern ve mistik güzelliğinin yanında sportif bir görüntüye sahip. Modayı takip eden biz büyükler kadar küçüklerin de favorisi eminim bu çanta olacaktır.

Japon çizgi karakterlerinin yansıttığı bu çanta adeta sadeliğin ve kullanışlılığın simgesi.Pembe tonlarının dokunuşlarını hissettiren bu çanta çocukların hayal dünyasını yansıtıyor.

1959’dan bu yana hayatımızda olan Barbie bu çantada kotla bütünleşmiş. Üzerine işli çiçek deseni Barbie’nin yanına çok yakışmış. Beyaz morlu pembeli şeritler kareleri şeritlerle bütünleşmiş. Pembe ve lacivertin mükemmel uyumuyla Barbi’yi bütünleştiren çanta vazgeçilemeyecekler arasında.

Çekçekli çantaların vazgeçilmez oladuğu tartışılmaz bir gerçek. Kocaman kanatlı çiçek desenli bu çanta aynı zamanda tıplı hediye paketi gibi. Pembe renginin bu tonu

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011