Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

3 Temmuz 2012 Salı

İlginç Dekoratif Yastık Modelleri

Erkekler arasında ve bayanlar arasında örneklerine sıkça rastlanan kimi insanlar yıllardır olagelen normal görüntü ve yaşantının dışına çıkmak isterler. Yaşadıkları çevrede ilginç davranış ve takıntılarıyla ön plana çıkan bu insanlar evlerinin dekorunda da kimi zaman akla hayale gelmeyecek şekiller ve görüntülerle dikkat çekerler. Sıradan görüntü ve eşyaları kuru ve yavan bulan bu insanlar yaşamlarında daha renkli ve çılgınca tasarımları tercih ederler. Kimi zaman kıyafetlerinde, kimi zaman makyajlarında kimi zaman da evlerinin tasarımında yansıyan bu ilginç zevk ve hobileri yadırgayan insanlar bile tekrar düşündüğünde böylesi canlı ve renkli bir dünyaya hayran kalıyorlar. Yaşamın koşturmacası içinde kendine ve evine özel bir zaman ayırıp en ilginç ve dikkat çekici eşyalar almak kimi insanlar için vazgeçilmez bir hobidir. İlginç dekoratif yastık modelleri bu hobiye sahip insanlar için kesinlikle harika bir eğlence ve uğraş alanı teşkil ediyor. İlk düşünüldüğünde kimi şekillerin yadırganabileceği bilinse de böyle tasarımlar özellikle bayanlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor ve en büyük şirketlerin ticari danışmanlarının borsa ve döviz endeksini takip ettiği gibi ilginç dekoratif eşyalar piyasasını takip ediyorlar. Yeni çıkan bir yastık modeli haberini alır almaz ilk alan kişi olmak için adeta bir yarış yaşıyorlar. İşte bu alanda yani ilginç dekoratif eşyalar özellikle de ilginç yastıklarla ilgilenenler için piyasaya yeni çıkmış en ilginç dekoratif yastıklarından bir kısmını burada yayınlıyoruz…
İlk bakışta kanepemizin üzerinde ya da yatağımızın üzerinde kocaman iki dudak görmek kimileri için değişik hatta biraz itici gelebilir. Ama tekrar bakıldığında aslında ilginç bir değişiklik ve farklı bir dekor teşkil ettiği görülecektir. Ama öyle insanlar var ki bu dudaklı yastık modeline hayran kalacak ve kendi evinde görmek için gerekirse bir servet ödeyecektir. Yastık modelleri arasına artık çok fazlası eklenilmek de dudak biçimin de yapılan bu yastık modelini kullanırken çok seveceksiniz küçük olanı istediğiniz gibi kendi rahatlığınız için kullanabilir ve farklı görünümünden dolayı fa evininzin farklı yerlerin de dekore ederek de tercihen isteyebilirsiniz kırmızı ve mor renkler de ve yapılan bu yastıklar sizlerin ilgisini çekecek kadar mükemmel olmakda yine çok tercih edilen model olan yastık çok kullanışlı ve çok da yumuşaktır yani tam da size göre.
Leopar asi ve yırtıcı bir hayvan olması yönüyle aslında insanların yüreğine korku salan bir hayvandır. Ama güçlü ve muhteşem görüntüsüyle de nerdeyse bütün insanlarda bir hayranlık uyandırmaktadır. Evlerinin doğal bir orman gibi görünmesinden hoşlanan bayanlar bu leopar şekilli yastık modeline kesinlikle bayılacaklardır. Ayrıca leopar derisinin renkleri ve desenleri bakan herkesin cezp olmasını sağlayacak bir özelliğe sahiptir. Kaplan şeklin de tasarlanılan bu yastık çocukların özellikle de hoşuna gidebilir çünkü çocuklar hayvanlara ilgi duyarlar ve san ki canlı gibi durması da ilgi odağı olmasına yetmek de bu yastığı da her zaman yanınız da bulundurabilir küçük olan bpyutlarını yolculuk da rahat etmek içi isteyebilir ve renk olarak da hoş ve krem renk de yer verilen yastık modelini mutlaka denemeli ve vrahatlığına ve kolay temizlenebilir olmasına sizlerde inanamaycaksınız.
Genellikle kız çocuklarınızın odası için düşünebileceğiniz bu sevimli kelebek yastık modeli kızınızın odasına çok yakışacaktır. Ayrıca içinizde yaşayan çocuğu şımartmak istediğiniz zaman kendi odanıza alabileceğiniz ve her baktığınızda sizi gülümsetecek bir yastık modeli. Gülen gözlerinden sevimli kanatlarına kadar yüreğinizin kapısından girecek kadar güzel bir kelebek yastık modeli. El örgüsünün de kullanıldığı ve baynların tercih edebileceği pembe örgü ve iç kısmı da pembe den özenle üretiliyor çok kez kullanılan yastıklar koltuk da uzanırken yada gece yatarken sizlerin rahat uyumasını kısacası dinlanmeniz de yardımcı bir eşya olmak da çocukların da seveceği kelebek biçimin de olan isterseniz daha farklı uğur böceği gibi hayvanlardan da yapabileceğiniz yastıklar bulunmak da nede olsa yastıklar bizim en önemli eşyalarımızdan biri.
Dantelli çiçekli yastık modeli ilk bakıldığında bir gelin çeyizinden çıktığı anlaşılıyor. Çiçekleri ve dantelleri büyük bir özenle nakşedilen bu yastık modeli yatak odanızda harika görünecektir. Bir gelinin duvağı gibi sarkan dantelleri ve tam ortasından bir bebek çıkan çiçek öbeği ile evinizin en dekoratif yastığı olacaktır. Danteller ile yapılan yastık modelelri artık günümüz de çok fazla kullanılmasa da çok önemli olan yastıklardır en değerli eskiyi anımsatan yastıklar bizlere ne günler geçirdiğimizi anımsatır üzerinde ise tüller ile yapılan güller ve orta kısımda kullanılan heykelden yapılan model size özel bu yastığı da genellikle kullanmak amcı ile değilde daha çok süs olarak evlerimiz de tercih edebilir ve değişik nostalji bir havada yaratabilir. Sevdiklerimize de değişik bir anı gösterebilirsiniz.
Rengarenk fırfırlı ve çiçek motifli yastık modelleri elinin altında her zaman bir yastığı olsun isteyenler bu yastık modellerine bayılacaklardır. Canlı renkleri ve şirin tasarımlarıyla hem yüreğinizi hem de başınızı rahatlatacak yastık modelleri. Evlerinin bir köşesinde onlarca yastıktan oluşan bir tepe bulunmasından hoşlanan bayanlar bu farklı renk alternatifleriyle bu fırfırlı ve çiçek motifli yastık modellerine bayılacaklardır. Pembe mavi ve kahverengi tonların da yapılan bu yastıkların kenar kısımları ise fırfır detayı ile düzenleme yapılırken farklı ama bir o kadar da kullanışlı olan bu yastıkları almamanıza hiç bir sebep bulunmamak da her kes rahatlığı sever ve eve gelince de olsa rahatça koltuğa uzanıp rahat bir yastık ister eğer böyle bir yaşantınız var ise iş ev yorulma gibi sizlerin yorgunluğunu azda olsa hafifleten yastığı kaçırmamanızı ve mutlaka denemenizi isteriz mağazalardan da bulabilirsiniz.
Ayçiçeği şeklinde örülmüş bu yastık modeli hem kolay kolay parçalanmayan yapısıyla hem de örgü olmasından gelen gizemli estetiği ile koyduğunuz kanepe veya herhangi bir mekanı evinizin en güzel köşesi haline getirecektir. Renk uyumu ve tırtırlı yapısının oluşturduğu görsel cazibesi ve yumuşak yapısıyla her oturduğunuzda kolunuzu dayamak isteyeceğiniz bir yastık modeli. Eski zamanları anımsatan eskiyi daha değerli yapan ve eski değerlerin kaybolmasına engel olan bir yastık gerçekten eskiden ailelerimiz bu modeli yaparlardı tamamen örgünün yapıldığı belki de çok emeğin harcandığı zorluklar ile yapılan ve sizlerin de kendi desenişnizde bir yastığının olmasını istiyorsanız bu modeli alabilir yada yapmaktan zevk duyacağınıza eminim orta kısımda olan siyah koyu detay ise sizlerin en önemli yastıkları olacaktır buna eminiz.
Kim demiş yastıklar sadece başımızı üzerine koyacağımız ya da otururken sırtımızın arkasına koyacağımız eşyalardır diye… Kim demişse büyük bir yanılgı içine düşmüştür. Çünkü bu resimde gördüğünüz giib öyle yastık modelleri vardır ki ellemeye kıyamazsınız. Gözümün önünde dursun güzelliğini göreyim yeter dersiniz. Burada gördüğünüz pembe parlak taşlarla bezenmiş yastık modeli işte tam böyle bir modeldir. Görmekte olduğunuz kırmızı satenden dikilen yastık modeliçok kullanılan bir yastık modelidir bu tür hazırlanan yastıkları misafir odasında bulunan koltuklarınız için süs olsun diyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz boncuklu veya inci ile rahatlıkla süsleyebileceğiniz bu yastık modelini farklı yerlerde de kullanabilirsiniz örneğin sünnet düğünlerinde takılacak olan altınları rahatlıkla takılsın diye çocuğunuzun baş ucuna koyabilrsiniz yastıklar küçüktür ama kültürümüzde yastık çok kullanılır ve yeni yetişen neslinde bu tür el emeği olan yastıklarla haşırneşir olması için uğraşmalıyız
İmdaaaaaat kirazlar boğuluyor… Cankurtaran yokmu… Yoksa bu kirazlar yüzme biliyor mu… Evet evet bu şirin kirazlar yüzüyorlar ve oyun oynuyorlar… Lezzetli olduğu kadar sevimli de olan kiraz sevenler aslında bu yastık modelini tercih etmemelidir. Çünkü her gözü iliştiğinde canı kiraz çekecektir ki kiraz mevsiminde bu bir sorun teşkil etmese de kiraz mevsimi dışındaki zamanlarda kiraz bulmak kolay olmayacaktır. Ama bir yastık modeli olarak gerçekten ilginç olduğu kadar sevimli bir yastık modeli. Genellikle çocuk odalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yastık görüyorsunuz çok tatlı bir görünümü olan bu yastık çeşitlerini çocuklarınız çok sevecekler suyun içersinde yüzen elma deseniyle kırmızı renge meraklı olan çocuklarınız bu yastık çeşidini kullandıklarında yüzleri gülecektir fabrika larda üretildiği gibi sizde böyle bir yastığa sahip olmak isterseniz eğer el becerinizde biraz da olsa varsa yapamıyacağınız hiç bir şey yoktur evinizde dikiş makinenizde varsa böyle bir yastığa sizde sahip olabilrsiniz
Çocuklar odalarındaki görünümün ilginç olmasını ve sürekli değişmesini severler. Yetişkinlere nazaran daha enerjik ve hareketli olan çocuklar rutin görüntü ve yaşantıdan büyük sıkıntı duyarlar. Dünyalarının büyüme hızlarına uygun ve belki daha hızlı bir şekilde değişmesini isterler. İşte bu yastık modelleri üzerindeki desen ve renk ayrıntılarıyla çocuğunuzun odasının atmosferini değiştirecek ve her baktığında bir yeni bir ayrıntı keşfetmesini sağlayacaktır. Herkesin çocuğu vardır eğer yeni bir bebeğe sahip olmak üzereyseniz hazırlıklara başlarsınız bunlardan biriside bebek beşikleridir bebek beşikleri çok şirin görüntüye sahiptir ama biz doğacak çocuğumuzun cinsiyetine göre beşik almayı rengine bakarak tercih ederiz şu nan görmekte olduğunuz beşik modelinin üzerinde bulunan yastıklarda kız çocukları için düşünülmüş bir yastık çeşididir çok şirin bir fil figürü ile pembe ve sade renklerin uyumu ile çok tatlı yastıklar tasarlanmış beşiklerde süs olarak veya bebeğinizin başını koyabileceği rahat yastıklar dizayn edilmiştir.
Güller ve pullar şaşaalı bir dünyanın olmazsa olmazlarından biridir ki bayanlar şaşaalı bir dünyada yaşamayı çok severler. Pırıl pırıl pullarıyla ve öbek öbek gülleriyle tam bayanlara göre olan bu yastık modeli yatağınızı süsleyerek her zaman hayran olacağınız bir görüntü oluşturacaktır. Güllerin parlak renkleri ve ışıltısı güllere yansıyan pullarla odanızın güneşi gibi duracak bir yastık modeli. Evlerimizde en çok kullandığımız şüphesizki koltuk takımlarımızdır her koltuğun kendine ait bazen yastıkları olmayabilir otururken daha rahat etmek için yastıklardan faydalanırız şu an görmekte olduğunuz yastık modelini biraz cavcaklı koltuklarda kullanabilirsiniz üzerinde yoğun olarak işlenen pullarla bezenmiş olan bu yastık modelini kahverngi bir koltuk takımı veya beyaz bir koltuk takımı ile çok rahat bir şekilde kombinleyip kullanabilirsiniz
Fırfırlı güllü yastık modellerli gerek yapımında kullanılan kumaş gerekse estetik çalışmalarla verilen şekliyle dekoratif yastıklar dünyasının zenginliğini yansıtan bu yastık modelleri farklı renk ve şekil alternatifleriyle birçok bayanın tercihi olacaktır. Abartılı bir aksesuarı bulunmamasıyla daha geniş bir kesime hitap eden bu yastık modelleri kesinlikle kapış kapış gidecektir. Bu renkli yastık modelleri insanın içini açmaktadır renkli cıvıl cıvıl yastıklara yaslanmak hepimizin eminim çok hoşuna gidecektir kaliteli kumaşlardan üretilen bu tür yastıklar genellikle yatak örtüsü takımının içerisinde bulunur fakat siz bu renkli ve kullanışlı yastık modellerini arkanıza yaslanırken de kullanabilir veya süs amacı ilede rahatlıkla ve büyük bir zevk alarak kullanabilrsiniz pembe renkli bir koltuk takımı ile çok yakışacağından eminiz .
Bayanların çoğu otururken kollarının arasında küçük bir kırlent ya da küçük bir yastığa sarılmak isterler. Bu tüylü yastık modeli hem yumuşak bir zemin olması hem de tüylerinin parlaklığıyla tam bu işe yarayacak bir yastık modelidir. Kanepelerinizin üzerinde son derece şık duracak bu dekoratif yastık modeli farklı ren alternatifleriyle de ilginizi çekecektir. Çok farklı bir görünüme sahip olanbu yastık modeli evinde rahatlığına düşkün olnlar için tasarlanmış çok yumuşak ve tüylü olan bu yastıkla evinize gelip koltuğunuza yaslandığınzda başınızı yaslayıp oh be diyeceğiniz yastık modellerinden bir tanesidir bu tür küçük yastıklar hayatımızı hem renklendirir hemde daha rahat etmemeizi sağlayan küçük detaylardır ama herşeyde olduğu gibi hiç bir şeyden memnun olmayan insanoğlu yastığı neden önemsesinki ne dersiniz .
Bayanlar kendi aksesuarlarında veya evlerinin dekorlarında kalp motifini kullanmaktan büyük mutluluk duyarlar. Sevginin ve aşkın sembolü olan kalp motifi bayanların kendilerini daha özel hissetmelerini sağlayacaktır. Üzerindeki yamalar ve düğmelerle biraz acemice görünen bu yastık modelinin güzelliği ve çekiciliği de bu acemiliğinden geliyor. İşte bayanların yaratıcılığını gözler önüne seren bir yastık modeli çok şirin duruyor değilmi isterseniz kendi yastığınıza kendiniz sahip olabilirsiniz kalp şeklinde bir tasarm yapabilir üzerine daha küçük farklı renklerde ki kumaşlarla istediğiniz deseni verebilirsiniz o kadar farklı yastıklar üretebilirsinizki hiç kimsede olmayan sadece size özel yastıklara sahip olabilirsiniz bu yastıklarıda sevdiklerinize hediye ederek onları ne kadar sevdiğinizi gösterebilirsiniz her şey maddiyat değildir el emeği ile hazırlanan şeyler her zaman daha değerlidir.
Petrol mavisinden beyaz rengine kadar yelpaze gibi açılan kanatları ve bir kelebeğin bütün ayrıntılarındaki güzelliğin yansıdığı bir dekoratif yastık modeli. Mavi rengi ve tonlarının pozitif enerji verme özelliği ile doğanın büyülü güzellini sembolize eden kelebek motifinin birleşmesiyle oluşan bu yastık modeli evinize gösterdiğiniz özen ve titizliğin de aynası gibi duracaktır. Yine saten üzerine işlenen bu kelebek modelli yastık evinie farklı bir hava yaratacaktır eğer gördüğünüz renklerden bir tanesine sahip bir koltuk takımınız varsa bu yastık modeli tam aradığınız bir yastık modelidir kelebek şekli verilirken kullanılan kumaşlardki renk uyumu birbirine çok uymuş gerçek bir kelebek görüntüsü elde edilmiştir rahatlıkla yaslanabileceğiniz bu yastık modeli ile koltuktaki rahatlığınız artacaktır güzel günlerde kullanmanız dileği ile
Papatya çiçeğinin güzelliği ve çitlerini ardındaki gizemden gelen estettik bir görüntüye sahip olan bu dekoratif yastık modelleri göz alıcı renkleri ve kumaşlarıyla evinizde boncuk gibi duracaktır. Büzgülü görüntüsü, bir papatya çiçeğini andıran görüntüleri ve yuvarlak tasarımıyla bu yastık modelleri evimizin en yumuşak dekorunu oluşturacaktır. Ayrıca köşeli tasarımları ve çitleri andıran işlemesiyle kanepelerimizin ya da bulundukları bütün köşelerin atmosferini değiştirecek yastık modelleridir. Cıvıl cıvıl renklerin kullanıldığı bu yastık modelleri yuvarlak ve kare şeklindeki modelleriyle evinizin her yerinde kullanabilirsiniz yatak odasında yatağınızın üzerine süs olarakta kullanabilir salonda veya odanızda ki koltuk takımınızda veya oturduğunuz kanepelerde rahatlığınız için rahatlıkla yaslanabileceğiniz buyastık modelleri en kullanışlı yastık modellerinden bir tanesidir yastığın içini doldururken kullanılan silikonlarınkalitesi çok önemlidir çünkü bu yastıkları kirlenince yıkamak gerekicektir çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliğinin olması büyük bir kolaylık.
Bayanlar güzelliği ile doğada kendilerine en yakın unsurları yani çiçekleri yaşamlarının her alanında görmek isterler. Saksıda yetiştirmek, vazoda masa üzerinde görmek ya da ev eşyalarının tümünde çiçek deseni olarak görmekten büyük mutluluk duyarlar. İşte bu yastıklar bayanların çiçeklere olan ilgisi ve hayranlığı göz önünde bulundurularak tasarlanmış harika yastık modelleri teşkil ediyorlar. Çok süslü ve gösterişli buyassı yastık modelleri genellikle yatak odalarında kullanılan sadece süs olarak tasarlanan yastık modellerinden bir tanesidir yastıkların üzerine tüllerle el emeği hazırlanan gül şeklindeki motiflerle daha gösterişli bir hale getirilmiştir inci şeklinde boncuklarla da güllerin ortasına dikilmesi bu yastıkların daha da gösterişli olmasını sağlamıştır bu tür yastıklarıda içindeki silikonu çıkardıktan sonra yıkanabilr özelliğinin olması bayanlar için de sevindirici olsa gerek.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

bu guzel yastıkları nerden satın alabiliriz

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011