Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

16 Haziran 2012 Cumartesi

Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Genç Bayanlar İkinci Baharını yaşayıpta evlilik planları kuran hanımlar bu sene'ki Gelinlik modellerini sizler için seçip beğeninize sunuyoruz. Dügün gününüzü o en özel günümü nasıl karşılayacağım diye heycanlalan kalplere bir kaç örnek ile yardımcı olup fikir vermek istedik. Bir Genç kızın düşlerini hayallerini süsleyen tek şey beyaz atlı prens'i ve muhteşem hafızalara kazınacak şahane bir düğündür. O mutlu günde melekler gibi olup tüm bakışlarda kendi üzerinize çekmek isteyeceksiniz haklı olarak. Çünkü bu sizin düğününüz ve tüm yakınlarınızın ile bir arada olacaksınız. Gelin olmayı kim istemez ki beyazlar içinde telli duvaklı ellerinde dün yakılan kına belinde ki kızmızı kuşagı ile sevdiği kişi ile bir aile olmayı. Sizlere seçtigim bu resimleri paylaşmak bana ayrı bir keyif verdi neden yada ne alaka der gibisiniz. Siz kararsız sevilen aşık olan genç kızlarımız ve ikinci baharını yaşayan hanımlarımıza yardımcı olup fikir vermekten dolayı mutluluk duyuyorum sadece. Düğün günü bu gelinlerden biri'de siz olabilirsiniz çünkü siz bayan'lar herşeyin en güzel ve özeline layıksınız. Şimdiden sizleri tebrik ediyorum bir ömür mutluluklar diliyorum sizlere. Tesettürlü kapalı genç kızlar ve hanımlar eminim ki bu gelinlik modellerinden birini mutlaka beğeneceğinizi umuyorum. kararsız kalmayın bizi takip edin Trendi yakalayın!..
Tesettrlü gelin modellerinden bir model sunmaktayız sizlere sade olan bu tesettür gelinlik modelinde etek uçlarında ve gögüs bölgesinde gümüş renginde işlemeler dikkatleri çekmektedir. aynı işlemeleri bolero ve turbanında da kullanarak uyum sağlanmış olan modern tesettur gelinlik tasarımlarından birini sizlere sunmaktayız.
Tesettür gelinlik modellerind eiki parçça olan bir gelinlik modeli sunmaktayız silzere. Bu gelinlik modelinde sadelik ön planda olmaktadır. Etek bölümünde hareket vermesi açısından küçük çiçek detayı ile karşılaşmaktayız. Üst bölümü gayet sade ve baş örtüsü ile tamamen uyum içersinde olan tesettür gelinlik modeli olmaktadır.
TEsettur glinlik modellerinden tul ağırlıklı olan bir gelinlik modeli olmaktadır. Etek bölümü tul detaylar göz doldurmaktadır. Üst bölümde ise kollanında bol olması ve tul şeklind eolması gelinlik modeline çok modern bir hava katmış olmaktdır. Baş örtüsü ve duvak birbirine kombinlenmş olan çok sade ve güzel bir gelinlik modeli olmaktadır.
Tesettur gelinlik modellerinden farklı bir model sunmaktayız sizlere. Bu gelinlik modelinde etek bölümünde bir tarafta güpür detaylar ile karşılaşmaktayız ve gelinlik modeline ayrı bir hava katmaktadır kesinlikle. Kolları uzun olan ve üs bölümünde de güpür detaylara karşılaştığımız güzel bir gelinlik modeli olmaktadır.
Çok fazla taş detayların ve işlemelerin olduğu bir gelinlik modeli ile karşılaşmaktayız keisnlikle. Etek uçlarında gördüğümüz işlemeler yoğun bir şekilde üst bölümde de kullanılmış olmaktadır. Uzun duvak detayı ilede gösterişi seven bayanlar tarafından tercih edilmesi gereken bir tesettür modelleri gelinlik modelidir.
Bu tesettür gelinlik modelinde kaftan detayı ile karşılamkatayız. Üzerinde özel işelemlerin olduğu taş detayları ile göz dolduran bir tesettür gelinlik modeli olmaktadır. Kollarında da aynı işlemeler ile karşılaştığımız çok şık bir gelinnlik modelini sizlere sunmaktayız. Gelinlikte taş detayını svenbayanların tercih etmesi gereken bir gelinlik modeli olmaktadır.
Bu gelinlikm modelinde ağırlık etek bölümüne verilmiş olmaktadır. Hareketli olan etek bölümü aynı zamanda sade bir görüntüye sahip olmaktadır. Üst bölüm sade bıraklış ve kollarındaki tül detayları ise dikakt çeken bir tesetütr gelinlik modeli olmaktadır.
Yoğun taş detayı ile karılaştığımız bu tesettr gelinlik modelinde butun taş detayları her yerde kullanılmış olmaktadır. Aynı taş detayları baş örtüsünde bile kullaılmış olan gösterişli bir gelinlik modeli olmaktadır.
Bu gelinlik modelinde etek bölümleri sade bırakılmış yoğun taş detayı ise gövde bölümünde kullanılmış olmaktadır. Kol detaylarınd sarkan boncuk detayları ile karşılaşmaktayız. Aynı taş işlemeleri baş örtüsünde de gördüğümüz tesettür gelinlik tasarımlarından biri olmaktadır.
Teseuut gelinlik modelleri çok fazla çeşit olmaktadır. Birbirindne güzel olan gelinlik modellerinde bu modelde çiçek motifleri ile karşılaştığımız bir gelinlik modeli olmaktadır. Tesettur gelinlik tasaırmları ister sade ister gösterişli olan modeller arasından birni seçebilirsiniz.
Sadelikten yana iseniz kesinlikle bu gelinlik modeli sizlere göre olmaktadır. Sadece az olan yan taraftaki taş detayları ile karşılaştığımız bir tesettur gelinlik modeli olmaktadır. SAde ve şık olmayı tercih eden bayanlar bu gelinlik modeli kesinlikle sizlere göre olan tasarımlar olmaktadır.
Tesettür gelinlik modellerinde kaptanlı olan gelinlik tasarımları ile çok fazla karşılaşmaktayız. Birbirinden güzel tesettür gelinlik tasaırmları şıklıkları ile bayanların beğenisini kazanmış olmaktadır. İçide sae bir gelinlikolan bu model kaftanda işlemeler ile dikaktleri üzerine çekmeyi başarmış olan bir model olmaktadır.


farklılıktan yana iseniz kesinlikle bu tarz bir gelinlik modellerinden birine sahip olmanız gerekmektedir. Özel işemelerin yapıldığı aynı zamanda krem ve sarı renklerin kombinlendiği çok modern bir gelinlik tasaırmı olmaktadır. Kesinlikle özel modacılar tarafınsna hazırlanan çok şık bir gelinlik modeli olmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011