Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

8 Haziran 2012 Cuma

Derin Yırtmaçlı Abiye Modelleri

Bayanlar için Abiye kıyafetleri olmazsa olmazlardandır çünkü hepimiz biliyoruz kibayanlar daima şık güzel ve rükuş olmak tüm gözlerin kendisinin üzerinde olmasını isterler onun için de özel günlerde ve davetlerde en son moda gece elbiselerini tercih etmektedirler. Güzel şık olmanın diğer bir yöntemide birazolsun duruma göre dekolte abiye elbiseleri modelleri giymek güzelliğinize ayrı bir ekstra güzellik katacaktır. Şimdisizlere bayanların davetlerde ve özel günlerde gecelerde düğünlerde nişanlarda giyebilecekleri derin yırtmaçlı dekolte abiye modellerinden 2012-2013 en son moda trend kıyafetlerinden en öne çıkan moda tasarımcıların da bayanlara tavsiyede bulundukları yırtmaçlı abiye modellerinden bazılarını sizlere tanıtmak en güzelresimlerinisizlere sunmak sizlerle paylaşmak istedik. Özellikle koyu Renklerden oluşan yırtmaçlı abiye elbiseler uzun ve ayak bileklerine kadar uzanan diz üzerine hatta biraz daha yukarıya kadar genelde yırtmaçları yan tarafta bulunan bu harika abiye modellerini her mevsimde üzerinize tam olarak oturacak vücudunuzu saracak mükemmel abiye modelleri sizlerle.
Sırt ve göğüs dekolteli, derin yırtmaçlı bu abiye modeli uzun boylu bayanlar için ideal bir model teşkil ediyor. Sırt dekoltesini ve belindeki kuşağı süsleyen parlak işlemeli tokası ve arka taraftaki pileleriyle harika bir tasarım olan bu derin yırtmaçlı abiye modeli bacaklarının güzelliğini kumaş altında çürütmek istemeyen bayanların tercihi olacaktır.
Uzun abiye modelleri giymeyi seven ancak bir yandan da güzel bacaklarının bu abiye modelini süsleyen bir unsur olmasını isteyen bayanlar için tasarlanmış bu abiye modeli göğüs ve eteğinin iç kısmındaki desenli kumaşıyla güzelliğin bakmakla değil görmekle fark edileceğini ispatlıyor. Boyundan askılı ve sırt dekoltesiyle şıklığı tamamlanan bu abiye modeliyle bayanlar daha çekici ve cazibeli görünecektir.
Göğüs dekolteli straplez ve derin yırtmaçlı abiye modeli bulunduğu ortamlarda bir yıldız gibi parlamayı seven bayanların favorisi olacaktır. Belin sağ arka tarafından havai fişeğin parıltısı gibi yayılan parlak işlemeleriyle baş döndüren bu abiye modeli derin yırtmacı ve yırtmacın kenarlarındaki parıltılı işlemelerle bütün hayran bakışları üzerine çekecektir.
Boyundan askılı ve hafif kloş etekli abiye modeli hem klasik hem de modern ve şık görünmek isteyen bayanların ilk görüşte beğenecekleri bir modeldir. Kumaşındaki çiçek desenleriyle abiye isminin verdiği ağırlığı hafifleten ve tasarımıyla ve derin yırtmacıyla en ağır abiyelerden bile daha şık görünüm sağlayan bu modeli tercih eden bayanlar bulundukları ortamda rahatlığı ve şıklığı bir arada yakalamış olmanın mutluluğunu yaşayacaklardır.
Siyah renginin yalın ve sadeliğini derin bir yırtmaç ve boyundaki aksesuarla kıran bu abiye modeli vücuda tam oturan tasarımı ve şıklığıyla dikkat çekiyor. Siyah renginin biraz daha zayıf ve ince gösterme özelliğinden dolayı biraz balık etli bayanların rahatlıkla tercih edebileceği bir modeldir.
Rengiyle ve tasarımıyla göz alıcı bu abiye modeli yırtmacı ve bele sarılan kuşağı ile tam bir bütünlük sergiliyor. Hafif dekolteli bu abiye modelinde sadeliği cafcaflı işlemelerle değil tasarımında eklenen ayrıntılarla şıklığa dönüştürüyor. Boyuna ve kollara takılacak bir aksesuarla şıklığı tamamlanabilen bu abiye modelinin gündüz düzenlenen kutlama ve kokteyllerde giyilmesi daha uygun olacaktır.
Fırfırlı, düz, uzun, kısa, desenli ve sade renkleriyle abiyeler bayanların en güzel olmak istedikleri zamanlarında bu isteklerini gerçekleştirmenin en uygun tasarımlardır. Günlük giyilen kıyafetlerle sıradanlaşmış olmanın sıkıntısını yaşayan bayanlar giydikleri abiyelerle bu sıkıntıyı üstlerinden atarak daha keyifli ve neşeli olabilirler.
Şıklığını kıyafetindeki işleme ve cafcaftan değil kendisinin güzelliğinden yansıtmayı bilen bayanlar için son derece uygun bir abiye modeli. Gece kullanımına uygun bir model olan bu tasarımı tercih edecek bayanların güzellikleri kesinlikle kıyafetlerinin işlemesi ve kalabalığı ile gölgelenmeyecektir.
Sırt ve göğüs dekolteli ip askılı bu abiye modeli farklı renklerle her tene uygun bir tasarım teşkil ediyor. Derin yırtmacı ve sırtın tamamını estetik bir şekilde görünmesini sağlayan dekoltesiyle bayanların güzel görünme ihtiyacını doyuma ulaştıran bir model teşkil ediyor.
Tek omuzdan askılı bu siyah abiye modeli küçük dokunuşlarla harikalar yaratmanın somut bir örneğini teşkil ediyor. Sırt bölümünde bulunan çapraz şeridin ve etek kısmındaki derin yırtmacın şıklığı, belde bulunan ve kumaşı biraz büzüştürerek kendine çeken tokayla tamamlanıyor. Abiye şıklığın ince tasarımla yaşamak isteyen bayanlar bu modeli çok beğeneceklerdir.
Parlak pembe renginin şirinliği parlak hafif işlemeleriyle bütünlenen şık bir abiye tasarımı. Beli sararak bir yaprak gibi yırtmacın ucuna doğru kıvrılan parlak işlemelerle yırtmacı oval bir şekilde tasarlanan bu abiye modeliyle değim yerindeyse genç hanımlar bir bebek kadar şirin görüneceklerdir.
Gökyüzünün ferahlığını ve sonsuzluğunu yansıtan bu turkuaz renkli abiye modeli bulunduğu bütün ortama pozitif enerji taşıyacak kadar şık ve rahatlatıcı bir tasarım teşkil ediyor. Rengiyle, dekoltesiyle ve yırtmacıyla son derece şık görünmesinin yanı sıra renginin taşıdığı pozitif enerjiyle bulunduğu ortamda tam bir ilgi odağı olacaktır.
İp askılı mavi ağırlıklı ebruli desenli dar kesimli abiye modeli vücut hatlarının inceliğini ön plana çıkarmak isteyen bayanların tercih edeceği bir modeldir. Yazın birçok ortamda kullanılabilecek bu abiye modeli hem şıklığı hem de her ortama uygun olmasıyla yaz mevsimi boyunca ne giysem sorusu uyandığı anda cevap olarak dolabımızda önümüze çıkacaktır.
Birden fazla renk tercihiyle şık bir tasarıma sahip olan bu abiye modeli üzerindeki parlak işlemeleriyle gece düzenlenen davet ve kutlamalarda yıldız gibi parlamanızı sağlayacaktır. Boyundan askılı ve göğüsten hafif dekoltesiyle bütün bakışları üzerinize çekecek olan bu abiye modeli derin yırtmacıyla bacaklarınızın cazibesini güzelliğinize yansıtacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011