Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

26 Mayıs 2012 Cumartesi

Kız Çocukları İçin Mayo Bikini Modelleri

Yaz aylarının gelmesiyle sıcaklarda iyiden iyiye bastırmış durumda durum böyle olunca da haliyle deniz mevsimi de açılmış olacaktır. Deniz mevsiminin açılmasına büyükler yetişkinler kadar çocuklar da çok sevinmektedir hatta yıl boyunca stresten kurtulmak tatil yapmak için heyecanla dört gözle tatili bekleyen çocuklar bir an önce kendilerini denizin soğuk sularına bırakıp doyasıya serinlemek için beklemektedirler. Yetişkin Büyük erkek ve bayanlarda olduğu gibi küçük kız çocukları içinde ayrıca özel olarak tasarlanıp hazırlanmış olan deniz kıyafetlerinden kız çocuk mayo bikini mayokini modelleri hakkında kısa bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. 2012-2013 yılının en trend en son modası olan kız çocuk bikini mayo modelleri en çok bilinip tercih edilen markalardan oluşmaktadır. Örneğin kom ve zeki triko markalı kız çocuk mayo bikinileri yaz sezonunun açılmasıyla seçkin mağazalarda ve bebek çocuk giyim mağazalarında şimdiden vitrinleri süslemektedir. Değerli anne babalar kız çocuklarınızın yaz tatilini eğer denizde geçirmek istiyorsanız şimdiden mayo ve bikinilerini alıp kız çocuklarınızı sevindirin en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızı deniz ve plajdan mahrum etmeyiniz. Sizler için sunup tanıtmış olduğumuz bu harika cıvıl cıvıl görünen kız çocukları için tasarlanmış en son moda bikini mayokini ve mayo modellerini mutlaka inceleyiniz kız çocuğunuzun beğendiği hoşuna giden modelleri mutlaka almanızı tavsiye ederiz.
2012 yılının kız çocukları için imal ettiği cıvıl cıvıl renkli bikini modelleri her yaşyaki kız çocukları için beden numaralarına en uygun şekilde tasarlanıp siz değerli kızlarınız için mağazalarda vitrinlerde çoktan yerini almış durumda. Kızlarınıza mayo bikini alırken unutmayın ki öncelikle kaliteli olması gerektiğini gelecek yıllarda da kullanma imkanı olabilsin. Çok cici mayo bikinilerri sizler için sunmaktayız.
Mavi pembe ve kırmızı renklerden oluşan bu minik mayo bikiniler küçük kızların tam istediği tarzdan olup askılı boyundan bağlamalı ve dantelli modelleri mevcuttur. Küçük kızların en çok beğendiği bikini çeşitleri çiçek desenli ve sevimli hayvanların resimleri olan mayo bikinilerdir. Cici kızlar mayoları bikinileri en son modellerini sunmak bizden beğenmek sizden geç kalmadan deniz kıyafetlerinizi alınız.
Sarı turuncu ve beyaz renklerden oluşan bu kız çocuk bikinileri denizde suda içini göstermeyecek kadar kalın fakat rahat kaliteli kumaşlardan imal edilmiş olup siz değerli kız çocuklarımıza rahat bir deniz keyfi sürdürecektir.

Kız çocuklarınıza farklı çeşitleriyle değerlendirebileceğiniz türlerde olup kızların vazgeçilmez renklerinden olan pembenin tonları,beyaz ve kırmızıdan oluşan cıvıl cıvıl renkleri ve üzerindeki sevimli hayvan resimleri ile de ayrı bir hava katmış olan mayokini,bikini ve mayo modelleridir........
Pembenin tonlarından oluşan bu modeller adete elbiseyi andıran sevimli resmiyle tamamlanan etekli mayo,fiyonklu ve boyundan bağlı modeliyle bikini ve boyundan bağlı göğüs tarafı çiçeklerle süslenmiş küçük kızların dikkatini çekecek hoş bir mayo modelidir.
Canlı renkleriyle dikkat çeken bu mayo modelleri küçük kızların sevdiği resimlerlede tamamlanmış olup farklı çeşitleriylede değerlendirilecek mayo çeşitleridir.
Pembe ve sarıdan oluşan bu bikini modeli boyundan bağlı ve üzerinde kız çocuklarımızın çok sevdiği resim baskısı olup alt tarafındaki fırfırlada çok cici bir bikini modeli oluşmuş olup pembe çantasıylada ayrı bir hava yaratmıştır.
Bu bikinimizde fıstık yeşili ve ortasına kondurulmuş turuncu ve sarıdan oluşanı bir çiçeğiylede ayrı bir hava yarattığı boyundan bağlı üst modeli olup alt tarafıda etekli ve etek üzerinde gökkuşağı modeliylede küçük kızların gözdesi olacak bir bikini modelidir.
Sarı,kahverengi ve yeşilin hakim olduğu bu çizgili bikini modeli boyundan bağlı ve ortasındaki fiyonguylada ayrı bir hava katarken alt tarafınında yandan fiyonkla modellendirilmesi çok cici bir model olmasını sağlamıştır..
Bu cici mayomuzda mavi üzerindeki çocukların çok sevdiği çizgi film karakteri olan twiti deseni ve kenardaki çiçek deseniylede hoş bir görüntü yakalamış olup;askısı rengarenk pembe çantasıylada tam bi uyum içinde olmasını sağlayacaktır kız çocuklarının.
Küçük kızların en çok sevdiği renklerden biri olan pembe bikini üzerine kondurulan beyaz çiçeklerden oluşan modeliylede çok şık olup denizde olmasa olmazların olduğu pembe gözlüklerlerde tam bi uyum içindedir.
Beyazın üzerine bembe deseniyle hoş bir görüntü verilmiş olup üst tarafı ve askıları fırfırla tamamlanmış olan bu model değişik bir görüntü sağlamış olup şık görünümü ile de küçük kızların vazgeçilmezi olacak bir mayo modelidir..
Bu üzeri fırfırlı boyundan bağlı bikini modelimiz sarı ve nar çiçeğinin uyumuyla tamamlanmış olup alt tarafındaki üzerindeki resimlede ayrı bir güzellik katmış olan bu model küçük kızlarımıza çok yakışacak bir modelidir.
Küçük kızlara çok yakışacak olan siyah ve bembeden oluşan göğüs tarafı fırfırla ayrı bir hava katılan ve de alt tarafına çizgi film kahramanlarından olan bir resimle tamamlanmış olan bu model küçük kızların vazgeçilmezi olacağı gibi tüm gözleride sevimliliğiyle üzerine topluyacağı çok şirin bir mayokini modelidir..
Sarı,bembe ve yeşilin uyumu ile tasarlanmış tek omuzlu mayo modeli olup üzerindeki çocukların çok sevdiği çizgi film kahramanlarının resimleri ile de ayrı bir güzellik yaratan mayo modelidir..

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011