Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

28 Mayıs 2012 Pazartesi

Epilasyon Aletleri Modelleri

Kadınlar ve erkeklerin en büyük sorunu vücudumuzun istenmeyen bölgelerinde tüylerin kılların çıkması özellikle bayanların en büyük baş belası. Bayanlarda bu hiç hoş görünmeyen bıyık kaş bacaklar ve koltukaltında çıkan tüyle başları dertte. İşte sizleri bu sorundan kurtaracak ve pürüssüz bir cilde sahip olmanızı sağlayacak en modern Epilasyon Aletleri çeşitleri. Yıllar önce de bayanlar bu istenmeyen tüylerden kurtulmak için bir çok ilkel yöntemlerle canlarını acıtarak tüylerini alıyorlardı fakat artık içinde bulunduğumuz teknolojinin bizlere sağladığı en modern aletlerle daha rahat acısız ve uzun süre vücudunuz tüylenmeyecek ve rahat edeceksiniz. Teknoloji daha bu kadar ilerlememişken bayanların kullandığı o zamanın tüğ alma aletleri ip yada ağdaidi fakat artık her şeyde olduğu gibi bayanların güzellik ve kişisel bakım ürünlerinde aletlerinde de en son moda aletler kullanılmaktadır. Artık günümüzde epilasyonun da gelişmiş hali olan lazer epilasyon ile bayanlar daha güzel daha pürüssüz pamuk gibi bir cilde bu Epilasyon Aletleri sayesinde güzelliklerine güzellik katmaktadır. Ayrıca sağlık açısında da düşündüğümüz zaman önceki tüğ alma yöntemlerine nazaran daha güvenli ve sağlıklı bir tüğ alma aletleri haline gelmektedir. Değerli bayanlar vüvudunuzun istenmeyen bölgelerindeki tüylerden acısız zahmetsiz bir şekilde kurtulmak ve güzel olmak sizlerinde en doğal hakkı ve sizler için süper teknoloji ürünleri olan Epilasyon Aletlerinden belli başlı bilinen dünya markalarının sizler için ürettiği Epilasyon Aletlerinden en son trendlerini sunmak ve bu aletler hakkında kısa bilgiler vermek istedik umarız faydalı olabildik. Sizlere en uygun olan Epilasyon Aletlerini seçmek de size kaldı. Fakat küçük bir hatırlatmada bulunmak isteriz bu Epilasyon Aletlerinin bir çok modelleri şarzlı olup kullanımı hem çok kolay hemde pratiktir.
Bayanlar için en son moda ve en son teknoloji olarak üretilen bu salon lazer epilasyon cihazı hem elektrikli hemde doldurulabilen batarya şarzlı olup kullanım açısından hem çok konforlu hemde çok basit kullanışlı olması istenilen verimi alınabilmesi gibi bir çok özelliklere sahipolan bu epilasyon aleti rahatına çok düşkün olan bayanlar için özelolarak düşünülüp tasarlanan her an yanınızda taşıyabileceğiniz mükemmel bir epilasyon aleti. Tüm bayanların en çok arayıp tercih ettiği özelliklere sahipolan çok uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz epilasyon aleti.
Kısıtlı bir zamanda epilasyon'mu yapacaksınız yada giyinip makyaj'mı yapacaksınız? Çok fazla başımıza gelen bir durum en kolay olarak traş bıçağı alıp tüylerden kurtulmak isteyeceksiniz durun buna son verin. Artık Sundepil var en kısa zamanda minik tüyleri bile mıktatıs gibi kendine çekerek sizi çok kısa bir süre içinde istenmeyen tüylerinizden kurtaracaktır. Erkelerde Bayanlarda bu muhteşem ürünü kullanabilir. Yapacağınız tek şey pedi alıp elinize takıp istenmeyen tüyleriniz nerede ise oraya koyup saat'in ters yönüne doğru bir kaç defa çevirmek olacaktır. İşte bu Kadar.
Bu wizzi marka epilasyon aleti vucudunuzda hassas bölgelerdeki en uç noktalara kadar ulaşıp en küçük en ince kılları tüyleri en başarılı bir şekilde acısız ve zahmetsi bir şekilde alabilmenizi sağlar. Bacaklardaki ve koltuk altındaki tüyleri ıslak yada kuru bir şekilde en dip noktadan alarak uzun süre tekrar kıl çıkmadan rahat bir dönem geçirmenize yardımcı olacak bu epilasyon aleti ayrıca kulakburun cene altı kıllarını almaya ve ayrıca bıyık kaş düzeltmeye yarayan çok mükemmel bir epilasyon aleti.
Her anlamda daha teknolojibu kadar gelişmemişken her şey ilkel bir şekilde yapılıyordu aynen annelerimiz ninelerimizin epilasyon aleti yerine ağdalar ve ip yöntemiyle istenmeyen kıllardan tüylerden kurtulma yöntemleri olduğu gibi. Evet yıllar önce epilasyon aletidiye bir şey yokken en basit ve ucuz kıllardan kurtulma şekli ipli ağda yani bacak kol koltuk altı kıllardan bu şekilde temizleniyorlardı. Belkide en canınız biraz fazla acıyıp yanabilir ama diğer yöntemlere nazaran vücut teninize zarar vermeden vücudunuzda alerji yapmadan istenmeyen kıllardan tüylerden daha uzun süreli kurtulmuş olursunuz. Haydi bayanlar bence denemenizde fayda vardır diyorum bu yöntemin de kendine göre dezavantajları vardır harika bir cihaz.
Sundepil epilasyon aleti çok değişik farklı bir yöntem yapışkan bir maddenin elin dört parmağının geçirilip yapışkan maddenin kıllar üzerine bastırarak kılların tüylerin çekilmesiyle vücudun kıllı yerlerini temizlemeye yarayan en doğru yöntem. Sundepil, Almanya'da üretilmektedir Almanya'nın Kalitesini'de göz önünde tutun.Bir yere aniden davet edildiniz ve etek kısa etek giyinmeyi planlıyorsunuz ama son anda fark ettiniz tüyleriniz fazla belirgin, acil dışarıya çıkmanız gerektiğinde son dakikada epilasyona ihtiyacınız olduğunu farkettiniz.
Braun markasını duymayan bilyen yoktur kalitesi de hiç şüphesiz ki elektrikli aletlerin içerisinde en kaliteli hatta dünyaca ünlü bir marka. Epilasyon Aletleri markalarının içerisinde de en kaliteli en güvenilir marka diyebiliriz bunu kullanan bayanlar daha iyi bilir ve tercih ederler. Bu Braun epilasyon aleti çok küçük hafif fakat çok kullanışlı olması bayanların en çok tercih ettiği bir ürün ayrıca bayanlar bu küçük epilasyon aletini rahatlıkla çantalarında taşıyabilirler ve ihtiyaç duydukları her yerde her yerde kullanabilirler. Bu Braun Epilasyon Aleti en son teknoloji ile üretilmiş olup aradığınız tüm özellikleri fazlasıyla bulabileceğiniz bir epilasyon aleti.
Arzum lazer epilasyon aleti diğer ünlü kaliteli markalardan asla geri kalacak hiç bir yanı yoktur belkide daha değişik üstün özellikler olabilir. Değişik büyüklükteki uçları değiştirilebilen aparatları sayesinde vücununuzdaki en hassas bölgelere ulaşıp en küçük zayıf tüyleri kökten alıp sizleri bu kıllardan arındırıp tertemiz pamuk gibi bir cücuda sahipolmanıza yardımcı olacak epilasyon aleti.
Braun Silk-épil Xelle 5270 Epilasyon Aleti Xpert teknolojisi ile şimdiye kadar geliştirilmiş en üstün performanslı epilasyon makine olması ile büyük beğeni topluyor.Yatık ve cilde paralel duran tüyleri kaldıran ucundaki SoftLift Teknoloji sayesinde bütün yatık ve kısa tüyleri çekiyor. En açık renkli tüyleri ve en ince tüyleri bile rahatlıkla köklerinde çekerek büyüme hızını kesiyor. Ucundaki aydınlatma ile kör noktaları görüp müdahele edebiliyorsunuz kıllara. Cımbızları o kadar sık dizilmiş ki her defasında tek bir kılı veya tüyü çekiyor böylelikle oluşan acıyı ortadan kaldırıyor. Başlığındaki dört farklı yöne giden masaj aparatı sayesinde acınız minumuma düşürülüyor. Model de artı olarak iki kademeli hız ayarı ve traş başlığıda bulunuyor.
Braun Silk-epil 3170 SoftPerfection Cilde paralel duran ve Yatık olan tüyleri kaldıran mekanizma (SoftLift Uçlar)Her defasında yalnızca bir tüyü çekerek acıyı azaltıp minumum seviyeye düşüren cımbız dizilimi 0, 5 mm. boyundaki tüyleri bile kökünden tek seferde alan cımbız sistemi ile %20 daha hızlı epilasyon sağlar. İsteğe göre etkin epilasyon sağlayan 2 farklı hız kademesi. Dört tarafa hareket eden acı azaltıcı masaj sistemi mevcut. Sizde Cildinizde istenmeyen tüylerden kurtulmak istiyorsanız çözümü ayaklarınıza kadar getirdik. Teninizde 3 hafta kalıcı bir temizlik istiyorsanız bu model sizin için tasarlandı.
Vision VS-9940 Epilasyon Aleti Bu aletin fiyatı oldukça uygun olduğu için ve dışının oldukça şık motifler ile bezenmesinden ve kavraması çok rahat olduğu için genç kızların ve hanımların öncelikli tercihidir. Ürünün özelliklerini açıklayalım ürünün iki adet başlığı var birincisi cımbızlı sistem ikincisi ise Tıraş başlıklı. cımbızlı sistem ile epilasyon işlemi uygulanır ikinci sistem ile zamanı kısıtlı olan hanımlara zamandan kazanma adına traş aparatı ile zaman kazandırıyor. Şarj edilebilen bataryası ile uzun süre kullanabilinir 10 saatlik bir sarz ömrü var. Ledli göstergesi ile şarzınızın ne kadar kaldığınıda aynı anda takip edebiliyorsunuz. Ürünün aksesuarları ise ürünün adaptörü, Temizleme Fırçası ve ürünü Saklama Çantası. Ürün iki yıllık bir garanti ile uzun süren sağlamlığını kalitesini kanıtlıyor.
Philips bilindiği üzere elektronik ve küçük ev aletleri ürünlerinde çok kaliteli ve en çok tercih edilen bir markadır. Kalitesine güvenen ve asıl tek amacı müşteri memnuniyeti olan Philips markası tüm elektronik ürünlerde olduğu gibi tüm bayanların özel kişisel bakım aletlerinden Epilasyon aletleri içinde sonuna kadar güvenip alıp kullanabileceğiniz bir üründür. Bu Philips aleti asla canınızı yakmaz vücudunuzda alerji yapmaz pamuk gibi tertemiz yumuşacık bir cilde sahip olabilirsiniz.
Felix markasının küçük elektrikli ev aletlerinde bir hayli ismi duyulmuş hatta bayağı da ün yapmış kalitesini tüm dünyaya kanıtlamışbir markadır. Bayanların güvenle alıp kullanabilecekleri kişisel bakım aletlerinden Epilasyon Aletleri de bu felix markasına ait olup diğer bilinen markalardan gerikalmayıp bayanlara özel imal edilen Epilasyon Aletlerini sizlere tanıtmış bulunuyoruz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011