Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

22 Nisan 2012 Pazar

Yazlık Bayan Ayakkabı Modelleri

Yazlık kışlık tüm Ayakkabı modelleri genç yaşlı tüm bayanların en çok ilgisini çeken ve çeşit çeşit topuklu topuksuz tüm ayakkabı modelleri bayanların hobisidir. Kış mevsiminin sona ermesiyle tüm ayakkabı mağazalarında vitrinlerde artık renga renk en son moda yazlık bayan ayakkabı çeşitlerini görmek mümkündür. Bayanların çoğu özellikle genç bayanlar yazlık veya kışlık yüksek topuklu platform tabanlı ayakkabı modellerine daha çok ilgi göstermektedirler. Özellikle kısa minyon tipli bayanlar yüksek topuklu ayakkabı modellerini tercih etmektedirler. Yazlık bayan ayakkabılarının en büyükortak özelliklerinden birisi de ince ve zarif olmasıdır çünkü bayanlarda ince ve zariftir kaba duran biçimsiz bir ayakkabı modelini hiç bir bayan tercih etmezler. Bayanların tüm bu isteklerine arzularına cevap verebilmek için de ayakkabı tasarımcıları bayanların en çok tercih ettiği ayakkabı modellerine ağırlık vermektedirler. Bayanlar hem çok kaliteli ayakkabısının olmasını ister hemde en son modaya uygun olsun isterler ve seçkin mağazalarda tam bu isteklerine uygun yazlık ayakkabı modellerini de bulmak mümkündür. Değerli genç kızlar bayanlar şu mevsimde sizlerin en çok ilgisini çekecek ve sizlere en çok yakışacak en çok aranan en son moda 2012-2013 ince yüksek topuklu platform tabanlı yazlık bayan ayakkabı modellerinden bazılarını sizlerle paylaşmak istedik umarız beğenirsiniz.??
Bayanların yaz aylarında sıcak havalarda ayakkabı modeli olarak en çok aradığı ve tercih ettiği ayakkabılardan en modern ve lüks olan da bu ince yüksek topuklu sepet örgülü şeklindeki ayakkabı modelleridir. Bu ayakkabıları tercih etmelerinin en büyük nedeniise hem modern görünmesi hemde ayaklarda koku yapmaz sıca tutmaz terletmez oluşudur. ister çorap ile isterseniz çorapsız da giyilebilen modeldir.
Bir çok çeşitten ve markalardan oluşan bu yüksek topuklu ve bazılarının platform tabanlı olması bayanlara ayrıca bir avantaj sunmaktadır. Renkli desenli ve kaliteli bu yazlık bayan ayakkabı modelleri genç yaşlı her bayanın en çok aradığı yazlık ayakkabı modellerindendir. Yazın bayanlar diğer kıyafetlerde olduğu gibi yazlık ayakkabılarda da açık renkli ayakkabılardan daha çok hoşlanmaktadırlar.
Şimdi sizlere tanıtacağımız bu yazlık ayakkabı modellerinin bazıları alçak topuklu bazıları ise diğer ayakkabı örneklerinde olduğu gibi platform tabanlı yüksek topuklu ayakkabı modelleridir. Bayanlar ayakkabı seçimlerinde çok kararsız kaldıkları için zengin ve bol çeşitli yazlık ayakkabıları sizlerle paylaşmak istedik.
Siyah beyaz ve borda renklerden oluşan bu bayan yazlık ayakkabılarının bazı modelleri yazlık terlik veya da sandalet olarak da giyebilirsiniz. Bu yazlık bayan ayakkabı modellerinin bir kaç modeli bayanların tabir ettiği çivi topuklu yani kısa ve ince topuklu yazlık bayan ayakkabı modelleridir. Ayakkabı tasarımcıları her şeyi düşünerek yüksek topuklu ayakkabılardan hoşlanmayan bayanlar için bu tür model ayakkabıları da imal etmektedirler artık ayakkabı seçimi tamamen siz değerli bayanlara kalmıştır.
Bu kırmızı renkli yazlık bayan ayakkabı modeli o kadar ince ve zarif bir görüntüsü vardır ki hiç bir bayan bu yazlık bayan ayakkabı modeline asla hayır diyemez. Bu kırmızı yazlık ayakkabıları bayanlar hem normal günlük hayatta giyebildiği gibi özel davetlerde nişan düğün gibi abiye kıyafetlerle de rahatlıkla giyebilmektedirler. Fazla yüksek olmayan topuklarıyla rahat hareket etmenizi sağlamakla birlikte ayaklarınız hayal ettiğinizden daha rahat edecektir. Bu yazlık ayakkabı görünüş olarak da çok hoş ve şık görünmektedir siz değerli bayanların güzelliğine ayrı bir şıklık katacaktır. Beyaz inci taş süslemeleri karşıdan bakıldığında müthiş bir farklılık verecektir.
Beyaz açık krem renkli ayak bileklerine kadar uzayan kopçalı kemerli ince yüksek topuklu yazlık bayan ayakkabı modellerinden en rüküş görünen ve ayaklarınızda mükemmel durabilecek oldukça da rahat edebileceğiniz harika bir yazlık bayan ayakkabı modelidir. Kaymayı önleyici bir aparat toğuğuna monte edilmiş ve sizlerin her zaman güvenle yürümenizi sağlamkatadır. Ayrıca bu yazlık ayakkabıyı giyip çıkartmak da oldukça basittir. Bu yazlık ayakkabının diğer bir özelliği de bacaklarının güzelliğine güvenen bayanlar için eşi benzeri bulunamayacak bir ayakkabı modelidir.
Beyaz şeffaf tabanı oldukça yüksek ince topuklu ve yine şeffaf kalın platform tabanlı özel dizayn edilmiş ayna gibi parlayan kaliteli mükemmel derisi ile bayanların özel günler için tercih ettiği çok şık ve harika bir yazlık ayakkabı modelidir.
Bu gurss marka bembeyaz parlak derili gizli hasır platform tabanlı yazlık bayan ayakkabı modeli nişan yada gelin ayakkabısı modelini anımsatmaktadır. Ön tarafının burnunun uç kısmının açık olması ayak terlemelerine karşı en mükemmel bir çözüm yöntemidir. Bu tür yazlık ayakkabılara bayanlar bayılıyor ve en çok tercihleri olmaktadır.
Farklı modellerde ve farklı renklerde desenlerde olan bu değişik şık modern yazlık bayan ayakkabıları yüksek hasır platfotmlu tabanlı yazlık bayan ayakkabıları göründüğü gibi kaba ve ağır bir ayakkabı modeli değildir tam tersine oldukça kuş kadar hafif ve çok rahat tam genç bayanların hayallerindeki yazlık ayakkabı modelleri.
Altın sarısı derisiyle sağlamlıkta ve kalitede olan ve zarif ince bayanlara özgü zarif bir yazlık ayakkabı modeli. Çok ince ve yüksek topuklu bu ayakkanının diğer bir ismide çivi topuklu yazlık bayan ayakkabısı modelidir. Bu yazlık ayakkabıyı genelde bayanlar özel günlerde davetlerde düğün ve nişanlarda giymeyi tercih ederler tam bir abiye ayakkabısı modeli belkide tam sizin aradığınız bir ayakkabı modelidir.
Oldukça yüksek hasır platform topuklu tabanlı pembe kumaştan imal edilmiş üzeri fiyonklu ayak bileklerine bağlamalı bu yazlık cici şık ve modern yazlık bayan ayakkabısı hafif ve rahat ayakkabı tercihi olan bayanlara hitap etmektedir.
Yine renkli ve karışık desenli kumaştan üretilmiş olan ince yüksek topuklu hasır tabanlı ayak bileklerine bağlanabilen parmak kısmının üstü fiyonklu önü açık çok şık ve modern bir yazlık genç kızlara hanımlara göre tasarlanmış çok süper yazlık ayakkabı.
İnce yüksek çivitopuklu bu siyah narin zarif mükemmel bir yazlık ayakkabı. Çok kullanışlı ve hafif olan bu siyah kaliteli deriden imaledilmiş bayan ayakkabısı abiye kıyafetlerine de uyum sağlayabilecek tarzda olup her ortamda rahatlıkla giyebilirsiniz.
Çok ince ve zarif bir görüntüye sahip olan altın sarısı renkli ön taraftaki kalp deseni saç örgüsü gibi şekil verrilmiş olması genç bayanların balo veya davet abiye ayakkabısı olarak da giyilebilen son yılların en çok satan yazlık bayan ayakkabı modelleri arasında yerini almaktadır. Bu ayakkabı modeline çok yakından iyice bakarsanız çok değişik ve farklı bir yazlık ayakkabı modeli olduğunu sizlerde görüp fakedeceksiniz.
Hem çok ilginç hemde çok modern görünen bu pembe yazlık bayan ayakkabısı sandalet ve terlik niyetine de giyebilirsiniz. Çok hafif ve yüksek topuklu olması minyon tipli kısa boylu bayanlara ayrı bir dezavantaj sunmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011