Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

5 Nisan 2012 Perşembe

Sehpa Dantel Örtüleri Modelleri

Sehpalar biraz önemsiz gibi görünse de aslında evlerin odaların salonların en önemli küçük mobilya eşyaları arasında yerini almaktadır. Örneğin oturma odalarında veya salonlarda çiçek vazolarını yada küçük süs eşyalarını üzerine koymak için en vazgeçilmez mükemmel bir ev mobilya eşyasıdır. Sehpa modelleri eviniz için bu kadar önemliyken birde bu sehpaların örtüleri olmalıdır daha dekoratif göz alıcı ve güzel görünmesi için bayanlar bu sehpalara dantelden el örgü ve iğne şiş işlemeli sehpa örtüleri işlemektedirler. Değişik şekillerde motifli sehpa örtülerini genellikle genç kızlar evliliğe hazırlanan gelin adayları çeyizlerine bu sehpa örtülerinide dahil etmektedirler. Genç kızlar ve ev hanımları dantel işlemeli sehpa örtüleri modellerine ilgileri oldukça fazladır. Nerde bir dantel işleri görseler mutlaka onun örneğini alıp kendileride aynısını veya da bir değişik modelini işlemek isterler. Bunun yanında sehpa örtüleri gibi dantelli masa örtüleri gibi ilginç elişleri en büyük höbileridir. Değerli genç kızlar ev hanımları dantel işlemeli sehpa örtüleri modellerinden en ilginç ve en dekoratif olan modellerinden bazılarını sizlerle paylaşmış bulunuyoruz sizlerinde el emeği göz nuru elörgü işlemeli dantelli masa örtüleri veya da sehpa örtüleri gibi hoşunuza giden yayınlanmasını istediğiniz elişleriniz varsa bizlere gönderip sizlerin adına yayınlayabiliriz.
Bölüm bölüm üçgen şeklinde motiflenmiş bu beyaz renkli dantel elörgü işlemeli sehpa örtüsü modeli bayanların en çok ilgisini çeken çok hoş harika bir sehpa örtüsü modeli.
Küçük yuvarlak halkalar şeklinde işlenip dikdörtgen biçimine gelen ve sehpanın tam ortasına uygun olarak beyaz dantelipinden işlenmiş el örgü motifli orta sehpa dantel örtüsü modeli.
sehpa örtü modelleri şıklıkları ile göz doldurmaktadır kesinlikle. İki kenarı aynı dantel oya ile örülen ve orta bölümünde sade bırakan bir sehpa örtü modeli olmaktadır.
Diğer modellere göre farklılık gösteren renkli sehpa örtü modeli sunmaktayız sizlere. Mavi çiçekler ile motif olunmuş ve yeşil sapları ile çiçek bahçesindeymişiz gibi hava yaratan bir farklı sehpa modeli olmaktadır.
Renkli sehpa çeşitleri üç ren ile tasarlanmış olan bir model olmaktadır kesinlikle . En küçük pembe çiçekler ile motiflenmiş olup kırmızı çiçek detayları ile devam etmekte olan bir model olmaktadır. Daha sonra yeşil yapraklar ile kombine edilmiştir.
Yuvarlak olarak tasarlanmış bir sehpa örtü modeli sunmaktayız sizlere. Üçgen şeklinde parça parça detayların içine üç tane çiçek ile hareketlenmiş olan bir model olmaktadır. Çiçekler içinde sehpa modeliniz olmaktadır.
Dantel sehpa örtü modellerinden farklı bir model daha sunmaktayız sizlere. Aralıklar ile örülmüş olan yeni sehpa örtü modelleri olmaktadır. Dantel modellerinde bir çok seçenek bulunmaktadır.
İlginç bir dantel sehpa örtü modeli sunmaktayız sizlere. Bu tarz modeller çok fazla karşılaşılan modeller olmamaktadır. Ama farklı tarımları seven kişiler için kesinlikle çok doğru bir çözüm olmaktadır. Düz örülen dantel ortadan sıkıştırılmıştır.
Sehpa örtü modelleri kuğu modelleri ile süslenmiş olmaktadır. Bu tarz modelleri yapmak kesinlikle çok zor olan modeller olmaktadır. Etrafı kuğu detayları ile süslenen çok güzel bir model ortaya çıkmaktadır.
Bu modele baktığımda aşık iki kuş detayını görmekteyiz. Renkli ipler ile kuş modelleri yapılmış olmaktadır. Çiçekleri öpen bir kuş motifini bizlere sunan bir sehpa dantel örtü modeli olmaktadır.
Bu tarz sehpa dantel örgü modelleri çok fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır kesinlikle. Çoğu bayan tarafından tercih edilen modeller olmaktadır. Orta bölümde dört modelin birleşimini sunmaktayız.
Dantel sehpa örtü modellerinde bu tarz dantel modellerine çok fazla karşılaşmaktayız. Yuvarlak olarak tasarlanan bir sehpa örtü modeli olmaktadır. Bu tarz sehpa örtü modelleri kesinlikle sehpalarınızı süsleyecek olan modeller olmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011