Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

11 Mart 2012 Pazar

Toshiba Laptop Netbook Bilgisayar Modelleri

Dizüstü Laptop Netbook Bilgisayar deyince ilk akla bilgisayar markaları arasında gelen dünyaca ünlü Toshiba markası gelmektedir. Bir çok Laptop Netbook Bilgisayar markaları bulunmaktadır fakat Laptop Netbook dizüstü Bilgisayar kullanıcılarının ve ilk defa bilgisayar alacakların ilk öncelik tercihi Toshiba Laptop Netbook Bilgisayar modellerinden kendilerine fiyat ve özellikleri en uygun olanı tercih etmektedirler.Elektronik devi Toshiba tv. Lcd Pilazma gibi bir çok ürünlerde de en üst düzeyde çok yakından tanınan ve bilinen tercih edilen marka haline gelmiştir. Teknolojinin lider ismi Toshiba her geçen gün kendisini ve piyasaya synacağı ürünleri yenileyerek dizüstü Laptop Netbook Bilgisayar kullanıcılarına en yeni en son ürünlerini en yüksek kalitesiyle sunmaktadır.Toshiba Satellite markasının bir çok değişik modelleri bulunmaktadır bu modeller arasındaki en büyük fark bilgisayarın işlemcileri ram hızı işletim sistemleri ve ayrıca son zamanlarda değişik farklı ekran boyutlarıyla bilgisayar kullanıcılarının ilgisini daha fazla çekebilmek amacıyla 10.1 ınch inç ebatlardan başlayıp en ideal ekran boyutu olan 13.3 inç modelleriyle tüm bilgisayar kullanıcıların ilgi odağı haline gelmiştir. Toshiba Laptop Netbook Bilgisayarın her ebatta her boyda değişik farklı üstün özellikleri sayesinde bilgisayar internet kullanmanın zevkine varacaksınız. Gittiğiniz her yerden sorunsuzca yüksek hızı sayesinde beklemeden gelişmiş özellikleri sayesinde ufkunuzu açacak çok memnun kalabileceğiniz Toshiba Laptop Bilgisayarda en son çıkan yeni modellerinden bazılarını sizlerin beğenisine sunmaktayız bu Toshiba Laptop Netbook Bilgisayarın özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için Toshiba internet sayfasına bakabilir ve Toshiba bayilerinden geniş bilgiler alabilirsiniz biz sadece kısa bilgiler verebiliriz.
Bu 10.1 inç büyüklüğündeki Toshiba Laptop yani kısaca minibook gittiğiniz her yere rahatça götürebileceğiniz her an yanınızda taşıyabileceğiniz küçük ve hafif olması sayesinde fazla yer kaplamayan yüksek performansı olan Toshiba NB 100 Modeli fabrika çıkışı 1GB olan fakat isterseniz 2 GB. ram kadar yükseltebileceğiniz çok harika ve kibar bir minibok diğer büyük bilgisayarlarda yapabileceğiniz tüm işlemleri nu Toshiba Laptop minibook modelinde de rahatça yapabilme imkanı sunmaktadır.
Toshiba Qosmio modeli son yılların en mükemmel en harika ve en son modeli çok yüksek hız ve özellikleri gibi özellikleri bir arada barındıran Toshiba markasının ödüllü Laptop Netbook Bilgisayar Modellerinden bir tanesi. Toshiba Qosmio X770 ve Qosmio F750 3D modelleri ile yeni bir çığır açan bilgisayar kullanıcılarının gönlünde taht kuran ve herkesin sahip olmak istediği Toshiba Laptop Netbook Bilgisayar modeli. 15.6 ve yukarısı ekran boyutlarıyla full Hd görüntü kalitesinde olup gözlerinizi yormaz bozmaz hd kalitesinde 3d filmler izleyebilme imkanı sunmaktadır.
Beyaz ve parlak çok kullanışlı tuş takımları ve geniş lcd ekranı yüksek performansı sayesinde Laptop Netbook Bilgisayar kullanmanın zevkine varacaksınız. Bu Toshiba Laptop Netbook Bilgisayar modeli 4GB Ram hızı 320 Gb hardisk blleği ile hem çok hızlı işlemcisi hemde tüm önemli bilgilerinizi klasörleyip güvenli bir şekilde saklamanıza yarayacak Toshiba markasının en çok tercih edilen Laptop Netbook modeli diyebiliriz. Yine de kıyaslayıp kararı sizler veriniz tercih sizlerin.
Bir çok Markalara ait Minibook Laptop Netbook mini dizüstü bilgisayarlar üretilmektedir fakat 2010 yıllarında Toshibanın ürettiği 10.1 inç ekran boyutunda olan bu minibook bir çok bilgisayar kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır. Toshiba NB 100 Modeli atom işlemcili olup fabrika çıkışı 1Gb ram ve 160 Gb hardisk kapasitesiyle piyasaya sürülmüştür fakat küçük bir maaliyet farkla hızını artırmak için 2Gb ram taktırıp daha hızlı ve seri olmasını sağlayabilirsiniz. Gittiğibiz her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz bu küçük mini Toshiba minubook bilgisayar sayesinde yapacağınız tüm işleri bu bilgisayarda da rahatlıkla yapabilme imkanı sunmaktadır.
Toshibanın Yine bu NB 250 Atom işlemcili Minibook modeli NB100 Modelinden biraz daha gelişmiş özellikleri ile sizlerle buluşmaktadır. Toshiba NB250 serisi oldukça kullanışlı ve hızlı. 2GB. ram belleği ve 250 GB. hardisk ile yüksek performans sağlayıp diğer büyük Toshiba Laptop Netbook dizüstü Bilgisayarları asla aratmayacak kadar mükemmel bir Minibook. Ayrıca bu Toshiba NB 250 Modelinin bir diğer önemli özelliklerinden birisi de pilinin bataryasının 8-9 saat gigi çok uzun süreli gitmesidir asla sizleri yarı yolda bırakmaz diğer yüksek özellikleri olan bilgisayarları asla aratmaz.0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011