Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

17 Mart 2012 Cumartesi

Baharlık Yazlık Bayan Gömlek Modelleri

Artk bir kış mevsimini daha geride bırakmış bulunuyoruz. Kışlık kıyafetleri elbise dolaplarına gardoraplara kaldırıp ilkbaharı ve yazı kaşrılamak için herkes sabırsızlıkla havaların ısınmasını beklemektedir. Havaların ısınmasını kışlık kalın elbiselerden kurtulmayı herkes çok istemektedir fakat bu duruma bayanlar daha çok ister çünkü yılın en son yeni moda kıyafetleriyle boy göstermeyi heyecanla beklemektedirler. Baharlık kıyafetlerden bayan gömlek modelleri hakkında bazı kısa bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Kış ayları bittikten sonra nisan mayıs aylarında havalar iyice ısınır ve ince terletmeyen penya ipek kumaş gömlekler tercih edilmektedir. Bu 2012 yılının bahar ve yaz aylarında geçen yıllara oranla daha farklı bayan gömlekleri ile çok karşılaşacağız. Hem renkler açısından hemde model tarz olarak modacılar tasarımcılar cıvıl cıvıl renklerin hakim olduğu gömlekleri çok yakın zamanda tanıtmaya başlayacaklar ve sizlerde giyim mağazalarının vitrinlerinde yakından görme imkanı bulacaksınız. Değerli genç kızlar genç bayanlar geçen yıllara damgasını vuran ve en çok görmeye alışık olduğumuz bayan gömlekleri modellerinden ve yeni yılda da bunlara benzer ve daha değişik farklı modellerde imal edilen bayan gömlek modellerinden en son trend moda gömlekleri sizlere tanıtmaya kısa bilgiler vermeye çalıştık umarız beğenirsiniz bu gömlek modellerini daha yakından görmek isteyen bayanlara tavsiyemiz baharlık ve yazlık giyim kıyafet sezonu açılmış bulunmaktadır tüm bayan giyim mağazalarında mevcuttur.
Her yıl olduğu gibi bu 2012 yılında da kareli ekose oduncu yazlık baharlık bayan gömlekleri modasından hiç bir şey kaybetmeden yine sizleri beklemektedir bir çok bayanın vazgeçemeyeceği kareli ekose yarım kısa kollu bayan gömlekleri modelleri.
Bordo ve pembe renklerden oluşan ve parlak ipek kumaşlı kısa kollu kol uçlarında fırfırlı desenleri ve düz yakalı yine ön tarafı ve yan tarafına fırfırlı kurdele biçimli süs verilmiş kırmızı ve pembe sever bayanlar için yazlık bayan gömlek modeli.
Yakasız boyunda beline kadar büzgülü buz beyazı renkli sportif görünümlü ister bahar aylarında isterseniz yazın giyebileceğiniz ama en çok da baharda baharlık kıyafet olarak tercih edilen uzun kollu bayan gömlek modeli.
Kendi kumaşından ince kemerli kuşaklı bağlamalı belinin yan kısımları dantelli işlemeli uzun kollu çok şık ve modern özel baharlık bayan gömlek modeli.
Mavi düz kalın beyaz çizgili hem klasik hem modern görünen nostaljik sayılabilecek ve modasını asla kaybetmeyen beli kuşaklı uzun kollu baharlık bayan gömlek modeli.

Beyaz gömlek modeli bir çok bayanın dolabında kesinlikle çeşitli modellerde bulunan bir model olmaktadır. Kısa kollu olan bu model göğüs altından hafifi bol duran şık bir tasarım olmaktadır. Spor bir gömlek türüdür.

Beyaz gömlekler yaz aylarında çok fazla tercih edilen modeller olmaktadır. Bu gömlek modeli hem klasik hemde spor olan bir modeldir. Çok kısa kol detayı ve ön taraftaki çapraz şekilde gelen detay ile hareketlenmiş olmaktadır.

Spor şıklığını bize yansıtan çok güzel bir model ile karşınızdayız. Yaka bölümü fırfırlı ve aynı zamanda uzun olan bu gömlek modelini kot pantolon üzerine rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kumaşının inceliği gerçekten çok modern durmaktadır.

Bayanlar en çok işe giderken kıyafet seçiminde zorlanılar kesinlikle. Ama bazen gömlekler kurtarıcı olmaktadır. Bu model işe giderken çok şık olmak isteyen bayanlar için tercih edilen bir model olmaktadır.

Kareli gömlek modelleri günlük yaşantımızda çok fazla tercih ettiğimiz modeller olmaktadır. Beyaz, siyah ve kırmızı ağırlıklı olan bu model mkkot pantolon ile çok uyumlu duracak bir model olmaktadır.

Yaz gelince renkler açılır dolayısıyla da beyaz renk çok fazla tercih edilen bir renk olmaktadır. Sıfır kollu olan bu model ise yaka bölümündeki büyük fiyonk ile dikkatleri üzerine toplayan bir model olmaktadır.

Çoğu bayan pembe renk çok sever. Vücuda oturan düz kesim gömlek modelleri günlük yaşanımızda çoğunlukla kullandığımız modeller olmaktadır. Çok kısa kol detayı olan gömlek modeli önden düğmeli olması ile tamamlanmış olmaktadır.

Parlak kumaşlar bayanların kalbini çalan kumaş türleridir. Ama bu tarz modeller için fiziğinize kesinlikle çok güvenmeniz gerekmektedir. Mor renk ile tasarlanan bu gömlek modeli ise kesimi ile büyüleyici bir havaya girmiştir.

Sıra dışı olmak isteyen çılgın bayanlar her zaman bulunmaktadır. Herkezden daha farklı giyinmek isterler. İşte bu gömlek modeli tam sizlere göre tasarlanmış bir model olmaktadır. Ön taraftaki hareketler gömlek modelini farklı bir havaya sokmuştur.

Beyaz ince gömlekler ve altlarına askılı badiler de her zaman kurtarıcı bir etki yaratmaktadır. Bu gömlek modelinin ön tarafında güpür detaylar kullanılmış ve hareketlenme sağlanmış olmaktadır. İşe giderken bayanlarımızın rahatlıkla kullanabileceği bir modeldir.

Dar kesim ve ön tarafı fırfırlı olan gömlek modelleri kesinlikle her bayanda mutlaka olan modelle arasında yer olmaktadır. Bu ölmek modelini genellikle işe giden bayanlar tarafından çok tercih edilen bir model olmaktadır.
Beya üzerine Siyah benekler verilmiş geniş düz yakalı kısa kollu yarasa şekilli koltuk altı geniş alttan bağlanabilen çok şık son moda baharlık yazlık bayan gömlek modeli.
Sade ve açık renklerden oluşan normal yakalı asla modası geçmeyecek baharlık ve yazlık bayan gömlerleri modelleri.
Çimen yeşili ve beyaz renklerin çoğunlukla hakim olduğu beli kahverengi kalın geniş kemerle aksesuar verilmiş ince yazlık kısa kollu boyundan aşağıya fularlı çok şık ve gösterişli baharlık yazlık bayan gömlek modeli.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011