Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

5 Şubat 2012 Pazar

Bebek Çocuk Atkı Modelleri

Biz anneler ve babalar için dünyanın en dağarli varlıklarından bebeklerimiz çocuklarımız için maddi ve manevi olarak yapamayacağımız hiç bir şey yoktur yoktan var edip elimizden gelenin en iyisini onlar için yaparız yapamyada gayret gösteririz. Bebeklerimiz ve çocuklarımız aç kalmasın üşümesin hasta olmasın diye tüm çabalarımızla üzerlerine titreriz. Hele ki şu kış mevsiminin çok yoğun ve soğuk geçtiği dönemlerde onların giyimleri kıyafetleri bizler için kendi kıyafetlerimizden daha da önemli çünkü bebek ve küçük çocukların üşüyüp hasta olması daha çabuk olmaktadır yani soğuk havalara asla dayanıklı değildirler. Mümkün olduğunca bu soğuk havalarda bebeklerinizi küçük çocuklarınızı dışarı çıkartmamaya özen gösterin sayın anneler eğer ki dışarı çıkma mecburiyeti de varsa aman ha bebeğinizin üzerini kalın giydirin ve hele ki atkı ve berelerini mutlaka giydiriniz. Bebek çocuk atkıları bebeğinizin yüzünü başını ve boynunu soğuktan koruyacak en mükemmel kıyafetlerdendir. Bizlerde sizleri be bebeklerinizi sizin kadar düşünerek bu kış ayalarının bebekler için en önemli kıyafetlerinden bebek atkı modellerini örneklerini çeşitlerini sizlerle paylaşmak istedik. Kız ve erkek bebeklerine çocuklarına özel olarak fabrika imalatı ve bayanların ellerinde tığ ve şişlerle ördüğü bebek atkı modellerini sizlere sunmaktayız. Değerli anneler ve anne adayı bayanlar genç hanımlar sizlerde isterseniz çok basit örgü yöntemleriyle bebeklerinize çocuklarınıza atkı bere ve eldiven gibi el örgü kıyafetleri yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda bu atkı bere ve eldivenlerin yapılış tekniklerini de sizlerle paylaşacağız. Şimdilik en yeni en son moda ve bir çok resimli ve sevimli hayvan figürleriyle bebeklerin çocukların en çok seveceği hoşuna gideceği atkı modellerinden örneklerinden en çok beğenilen çeşitlerinizi sunmaktayız.
Kar beyazı ve gül kurusu renklerden hem kız çocukları hemde erkek bebek çocukları için atkı ve bere takım halinde şişlerle ve tığlarla işlenmiş el örgü bebek çocuk atkı bere modelleri.
Bebeklerin ve küçük çocukların dostu ve çok sevdiği hayvanlardan kedi ve tavşan resimli figürleri verilerek özellikle kız bebek ve kız çocuklarına daha çok hitap eden bebek çocuk atkı modeli.
Bebek ve çocuklar için atkı bere ve eldiven takım set halinde yapılmış mavi kırmızı ve sarı renklerden çok sade ve şık bebek çocuk atkı bere eldiven modelleri.
Beyaz yün iplerden şişle yapılmış ve bebek şapkası beresi ile birbirine uymlu bebek çocuk atkı bere modeli kız bebekleri ve erkek çocukları için yapılmış atkı bere modelleri.
Özellikle kız bebekleri ve küçük kız çocukları için beyaz renkten yapılmış atkının uç kısmına püskül yerine küçük papatya çiçekleri işlenmiş ve küçük kız bebek resmi yerleştirilmiş kız bebek çocuk atkı modeli.
Sade beyaz yün ipten yapılan bu bebek çocuk atkı modeli uçlarına karışık renkli iplerden püskül yapılmış ve değişik renkli iplerden küçük çiçek resimleriyle süslenmiş kız bebek çocukları için atkı modeli.
Beyaz pamuklu ipten el örgü olarak bayanların el emeği göz nuru olan bu bebek çocuk atkı modeline eşlik eden bebek bere modeli ile takımyapılmış ve atkı ile bereye küçük renkli pullar ilave edilerek çok daha şık ve modern bir bebek çocuk atkı bere modeli olmuş.
Kare kare olarak örülmüş ve her kare üzerine de pembe iplerden gülçiçek şekli verilmiş bu kız bebek çocuk atkı bere modeli ikisi birlikte çok harika bir atkı bere ikili takım olmuş.
Hello Kity markasının bir modelini sunmaktayız. Düz örgü üzerine çiçek motifleri ile çok güzel bir tasarım ortaya çıkmaktadır. Sarı, mavi, beyaz çiçek motifleri ile hareketlenen bir tasarım ortaya çıkmıştır. Bere ve atkı üzerinde hello kıty simgesi bulunmaktadır.
Değişik figürler şekiller kullanılarak yapılmış bu bebek çocuk atkı modelleri, eldivenleri birbirine uç uca ekleyerek çok ilginç şekiller verilmiş bebek çocuk atkı modellerinden. Diğer atkılarda bir birinden hoş harika bebek çocuk atkı modelleri.
Bu atkı modeli özellikle okula yeni başlayan okula giden ve anaokuluna kreşe giden çocuklar için özel olarak kalem şekli desenleri verilerek yapılmış çocuk atkı modellerinden en anlamlısı.
Desenli bir atkı ve bere modeli sunmaktayız. Kırmızı ağırlıklı olan bu modelde kız bebek resimleri ile şirin bir havaya bürünmüş olmaktadır. Kız çocuklarınız için çok güzel olacak bir model olmaktadır.
Tavşan şeklinde olan bu model gerçekten çok şirin bir tasarım olmaktadır. Beresinde pembe kulaklar atkı bölümünden beyaz örülmüş atkı modelinin kenarları pembe ile örülmüş olmaktadır. İki taraflı uçlarında ise tavşan figürü bulunmaktadır. Aynı tavşan elinden eldiven ayaklarından da patik vardır.
İki çeşit atkı modeli sunmaktayız. Saç örgüsü şeklinde örülen atkı modeli sizleri soğuktan koruyacak olan bir tasarım olmaktadır. Ucundaki ponponlar ise çok şirin durmaktadır.
Komple takım olan bu model atkı kılçıklı yün ile örülmüş olmaktadır. Bere si düz örgü ile örülmüş ve kenarları gene atkının yününden örülmektedir. Eldivenleri ise gene dü örgü ile örülmüş ve atkı yününden hareketlenmiş olmaktadır.
Pembe örgü atkı modelleri birbirinden güzel tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Pembe olan atkı modeline uçları yeşil ile şekillenmiş olmaktadır. Aynı şekilde atkı ve eldiven modeli de tasarlanmış olmaktadır.
Şeker modelinde olan bu atkı modeli gerçekten değişik bir tasarım olmaktadır. Düz örülen atkı modelinin iki ucunda süs konulup şeker havası yaratılmış olmaktadır.
Çiçek şeklindeki bu atkı modeli sarı, kırmızı, mavi, pembe ,yeşil ve mor renginde dizayn edilmiş olmaktadır. Küçük çiçekler birleştirip atkı yapılmıştır bu modeli şal şeklinde de kullanabilirsiniz.
Üç çeşit atkı ve bere modeli sunmaktayız. Renkli tasarımları sevenler için çok doğru bir tercih olmaktadır. Her modelde üç farklı yün modeli kullanılmış ve çiçek motifleri ile tamamlanmış olmaktadır.
Sevimli timsah şekilli yeşil karışık iplerle yapılmış el örgü bebek çocuk atkı modeli olmaktadır. Değişik tasarımları seven anneler kesinlikle çocuklarınıza bu tarz atkı modelinden alarak onları sevindirmek istemezmisiniz.
Ağaç yaprağı desenli yeşil orlon pamuklu iplerle el örgüsü bebek ve çocuklar için atkı modeli olmaktadır. Boynunuzda flor şeklinde de durabilen çok şık bir tasarım olmaktadır. İki renk yeşil rengin uyumu çok hoş durmaktadır.
Küçük balık ve yılana kertenkeleye benzeyen ve bölüm bölüm değişik renklerden yapılmış bebek çocuk atkı modeli. Çocuklar bu tarz renkli tasarımları çok seveceklerdir kesinlikle. Çocukların ilgisini çekmek için bu tarz atkı modellerini tercih etmelisiniz.
Mavi ters örgü ile örülen bir model olmaktadır. Düz örgü modelinin üzerine siyah, sarı ve kırmızı ip şeklinde model geçilmektedir. Bere modeli de uyumlu olunca çok şık durmaktadır.
Hazır şekilde satın alınacak olan çok şirin bir model olmaktadır. İnce şiş ile örülen bu model gri şeklinde olan çiçek motifleri olmaktadır. Pembe ile gri şeklinde olan bir model olmaktadır.
Pembe renten işlenmiş el örgü bebek çocuk atkısı modeli özellikle kız çocuklarına bebeklerine hitap etmektedir kız bebeklerinin en çok sevdiği renk pembe renktir. Pembe renkli atkının üzerine değişik renklerden kedi ve çiçek resimleriye ayrı bir fark yaratılmış kız bebek çocuk atkı modeli.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011