Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

27 Şubat 2012 Pazartesi

Baharlık Bayan Hırka Modelleri

Genç kızlar genç bayanlar modayı çok yakından takip eden hanımlar artık kış aylarının sonuna yaklaşmış bulunuyoruz ve kısa bir süre günler sonra ilkbahara merhaba diyeceğiz. Artık kışlık kıyafetlerinizi gardorabınıza kaldırıp baharlık kıyafetlerinizi giymeye hazırlanabilirsiniz. Eğer geçen yıllardan giyebileceğiniz baharlık kıyafetleriniz varsa onları yoksa da artık baharlık kıyafetlerin vitrinlere girmesiyle sizlerde kendi tarzınıza uygun baharlık kıyafetlerinizi seçip alabilirsiniz. Baharın gelmesiyle havaların biraz olsun ısınmasıyla kıyafetlerinizin ne kışlık kalın elbiseler nede yazlık ince kıyafetler olmaması gerekir çünkü bahar aylarında sabahları ve gün batımından sonra havalar serin ve birazda soğuk olacağından dolayı üşütmemek için ince gömlek veya t-shrt lerin üzerlerine giyebileceğiniz en uygun baharlık kıyafetlerden baharlık hırkalardır. Bahar aylarında her ortamda her an rahatlıkla kendi tarzınıza uygun hırkalar bayanlar için en uygun kıyafetlerdir. Genç yaşlı tüm bayanların baharda en çok tercih edebileceği kıyafetlerden hırka modelleridir. Bayanlar için Baharda havalar ısındığında terlememek için mümkün olduğu kadar ince kumaşlardan veya da el örgü dantelli renk renk çeşit çeşit desen desen baharlık hırkalar 2011 ilkbaharında ve sonbaharında moda giyim tasarımcıları bayanlara kulak verip arzu ve isteklerine uygun olarak hırkalar imal etmişlerdir. 2012 ve gelecek yılrda da en son modaya uygun baharlık bayan hırkalar siz değerli bayanlar için imal edilecektir. Baharlık hırka seçimleri de siz değerli bayanlara kalmıştır tarzınızı konuşturun hırkasız kalmayınız.
Beyaz dantelli elişlemeli hem yazlık hemde baharlık ince bayan hırka modeli. Özellikle yaz aylarında gömlek üzerine giyebileceğiniz çok şık ve modern hırka modeli. Bu yazlık baharlık dantelli hırka yazlık tunik modeline de çok benzemektedir tunik yerine de giyebilirsiniz.
Koyu pembe renkli yine bir üstteki dantelli hırka modeline benzeyen dantelli el örgü işlemeli hem baharlarda hemde yazın akşamları ve sabahları serin havalarda ince gömleğin ve t-shrt gibi kıyafetlerin üzerlerine rahatlıkla giyebileceğiniz baharlık yazlık dantelli renkli çok şık ve modern hırka modeli her bayanın tercihi diyebileceğimiz bir model diğer hırkalarla kıyasladığınızda aralarındaki farkı sizlerde fark edeceksiniz.
Mor renkli delikli el örgü işlemeli kısa kollu baharlık tunik modellerine benzeyen kendinden beli lastikli kuşaklı önden parlak dekoratif parlak düğmeli ilkbaharda ve sonbaharda en çok ihtiyaç duyabileceğiniz kıyafetlerden baharlık harika bir hırka.
Giyim tarzı Spor olan genç kızlar ve bayanlar için tasarlanmış bu hırka modeli yarım kollu ve boynunda bağlı olan hem atkıyı andıran hemde fiyonklu bağlamalı önü beyaz düğmeli kurşini kahverenkli baharlık bayan hırka modeli.
Yine koyu renklerden kahverengi renkli yine biraz sportif görünümlü bayanların özellikle kot pantolon üzerine daha çok yakıştırdıkları ve tercih ettikleri önden üç düğmeli kısa tam bir baharlık kabartma el örgü işlemeli bayan hırka modeli.
Uzun kollu bej renkli geriye kıvrılan yakalı önden düğmeli yine pantolonların üzerine giyilebilecek bu modelin sadece baharlarda ve kışın fazla soğuk olmadığı günlerde dışarda ve evde giyibileceğiniz baharlık bayan hırka modeli.
Kabartmalı elde işlenmişörülmüş dantelli gibi delikli kısa mini baharda ve yaz aylarında ister sade giyebilirsiniz isterseniz ince kolsuz t-short veya gömlek üzerine giyebileceğiniz modern şık genç kızların çok hoşuna gidebilecek baharlık hırka modeli.
Bu beyaz renkli triko örgü baharlık bayan hırka modelimiz de yine arzu eden bayanların tunik niyetine giyebilecekleri kıyafet modellerinden hiç farkı yok diyebiliriz. Açık yakalı uzun kollu hemde kışlık olarak da giyebilirsiniz ama en çok da baharda daha uygun olur terletmez sıcak olmaz ve gömlek ve ince kazakların üzerine giyebilirsiniz.
Bu bayan hırka modelimiz de tam bir yazlık hırka ve hatta yazlık bayan yelek olarakda düşünebilirsiniz çünkü çok geniş delikli dantelli el örgülü işlemeli yarım kollu yani kısa kollu askılı t-tshrt veya yarım kollu yazlık penye shrt üzerine giyilebilecek tam bir yazlık hırka ama ilkbaharda da tercih edilebilir.
Bahar aylarında aslında çokta kullanamayız kapalıda kullanmayız orta yolu bulmamız gerekmektedir. Durum bu şekilde olunca da askılı badelerimizin üzerine bakarlık hırka giymeyi tercih ederiz. Bu model el işi örgü ile örülmüş çok güzel bir baharlık hırka modelidir.
Renkli tasarımları seviyorsanız eğer bayanlar beyaz hırka üzeninde eş işi ile çiçekler ve yapraklar ile süslenmiş bir tasarım olmaktadır. ÖRGÜ İŞİNDEN SANKİ BAHÇE HAVASI ANDIRAN BAHAR GELİNCE ÇİÇEKLERİN AÇIĞINI gösteren bir model olmaktadır:
Örgü hırka modellerinden bir model daha sunmaktayız siz değerli bayanlara. Ceket tarzında örülen bu model tığ ile örülmüş olan bir tasarım olmaktadır. Rengi de açık yeşili andıran farklı bir tasarım olmaktadır.
Gri süs gibi kullanılan bir tasarım daha sunmaktayız. İşe giderken rahatlıkla kullanabileceğimiz modern bir tasarım olmaktadır. Örgü şeklinde olan bu model küçük düğmeler ile çok modern olan bir tasarım olmaktadır.
Kısa hırka tercih edeceğimiz kadar uzun hırkada modellerinden de tercih etmeliyiz. Pantolonlarımızın üzerine rahatlıkla giyip çıkacağımız bir tasarım olmaktadır. Üst tarafta çiçek desenleri olan bu model alt tarafta düz çizgiler ile karşılaşmaktayız.
Süslü olan bayanlar için çok modern bir tasarım olmaktadır. Çilek şeklindeki desenler hırka modeline çok yakışmaktadır. Bileklerde biten bu model askılı badi üzerine kullanabileceğimiz yaz aylarında çok rahat edecek olan bir model olmaktadır.
Daha çok soğuk bahar günlerinde çok tercih etmememiz gereken bir model olmaktadır. Pembe yün ile örülen uzun ollu ve kendinden model verilen bizlere sıcak tutacak olan bir model olmaktadır.
Bu model şık olduğu kadar örmesi de çok kolay olan bir model olmaktadır. Rahatlıkla siz değerli bayanlarımız evlerinde örebilirler . Düz örgü şeklinde olan ve yaka bölümleri farklı olsun diye ters örgü ile örülen modern ve şık bir model olmaktadır.
Turkuaz ve biraz da maviyi andıran renkli dantelli el işlemeli özellikle yazın tercih edilebilecek açık geniş yakalı ince fanila atlet veya yazlık t-shrt gibi kıyafetlerin üzerlerine giyebileceğiniz hem yazlık hem baharlık sayılabilecek ince delikli yelek hırka modeli.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011