Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

24 Ocak 2012 Salı

Lcd Plazma Tv. Televizyon Duvar Ünitesi Modelleri

Değişen modern çağın ve son hızla dur durak bilmeyen teknoloji ve teknolojinin getirdiği teknolojik ürünleri dünyada olduğu kadar bizlerde takip etmeye ve teknolojinin nimetlerinden faydalanmamak teknolojiden geri kalmak da asla olmaz. Durum böyleyken de daha bundan bir kaç sene öncesine kadar normal siyah beyazdan başlayıp geçen yıllara kadar normak kasalı televizyonlara mahkum kalmıştık. Hızla değişen ve yaşadığımız uzay çağının getirdiği yeniliklerden olan tv. ler televizyonlarda teknolojiden nasibini almış ve son model Lcd. plazma televizyonlar ve bu lcd plazma televizyonların en düşük markasından en büyük markasına kadar hepsi teknolojiye ayak uydurup insanların istek ve arzularına taleplerine kulaktıkamayıp tüm yenilikleri bizlere en üst şekilde sunmaya devam etmektedirler. Bir çok tv. televizyon markaları gün geçtikçe en son modelleri piyasaya sürdükçe bunların en önemli aksesuarlarından olan tv. sehpaları lcd plazma tv. televizyon duvar ünitelerini üreten firmalarda boş durmayıp bu son model lcd plazma tv lere uygun duvar üniteleri üretmektedir. Sizler öncelikle evinizin salonunuzun yani televizyonu koyacağınız yerin büyüklüğü genişliğini hesap ederek ve maddi bütçenizi sarsmayacak şekilde ayarlamak gerekir. Bunlara karar verdikten sonra Lcd Tv. televizyonların ebatlarına uygun duvar ünitelerini seçmeniz gerekir. Bir çok ünlü markaların kıyasıya yarışarak imal ettiklrti tv. üniteleri bir birinden modern lüks mobilyalı tv üniteleri sizleri bekliyor. Ayrıca bu alacağınız tv. üniteleri yan tarafında olan dolapları çekmeceleri değişik amaçlı ihtiyaçlarınıza da cevap vermektedir.
Beyaz mobilyalı iki kenarları da cam çerçeve kapaklı alt kısmı çekmeceli 82 ekrandan 117 ekran büyüklüğüne kadar Lcd plazma tv. televizyonlarınn hepsini rahatlıkla taşıyabilecek çok lüks ve modern Lcd Plazma Tv. Televizyon Duvar Ünitesi Modellerinden en güzel olanı. Evinizin salonuna ayrı bir şıklık katacaktır unutmayınız.
Siyah duvar kağıdı üzerine çok mükemmel şekilde yakışmış ve salon dekoruna ayrıcalık katmış olan bu Lcd Plazma Tv. Televizyon Duvar Ünitesi Modeli yine beyaz mobilyadan imal edilmiş üstte boydan boya büyük bir raf ve altlarda küçük küçük ikili rafları olan ve altta çekmeceleri bulunan ve Lcd Plazma Tv. Televizyon Duvar Ünitesi Modeli örneği.
Kaliteli beyaz mobilya dolopları ve Bordo kapakları ile hem Lcd Plazma Tv. Televizyon Duvar Ünitesi Modeli örneği olarak hemde kenarlarındaki bölmeleri rafları ve alt kısımda bulunan çekmeceleri değişik bir çok amaçlı kullanabilirsiniz. 2011-2012 yılının en modern en son moda Lcd Plazma Tv. Televizyon Duvar Ünitesi Modeli örneklerinden birisi.
Büyük ve geniş salonlara sahip olan ev sahipleri için oldukça ideal bir krem mobilya renginde Lcd Plazma Tv. Televizyon Duvar Ünitesi Modeli. Bu Lcd Plazma Tv. Televizyon Duvar Ünitesi Modeli bayağı büyük ve haliyle normal boyuttaki ekran lcd plazma televizyonlardan tutun en büyük ekranlı tv.ler için çok modern ve lüks bir televizyon duvar ünitesi modeli.
Kahverengi ceviz mobilyalı lcd plazma televizyonu koyacak yerin iki kenarında beyaz nakışlı cam kapaklı bölmesi ve üstte rafları ve alttaki iki çekmecesiyle gözleri kamaştıran Lcd Plazma Tv. Televizyon Duvar Ünitesi Modeli.
Son zamanlarda artık vitrinler yerine tv üniteleri gözde olmaktadır. Bu model beyaz ve kahverengi ile dizayn edilmiş olan bir model olmaktadır. Üç tane raf ile çok şık duran bir model olmaktadır.
Klasik bir yapıya sahip olan ve özellikle küçük salonlar için az yer kaplaması açısından sade ve şık bir Lcd Plazma Tv. Televizyon Duvar Ünitesi sehpası modeli.Altta iki çekmeceli ve yanlarda küçük raflarıyla şık bir Lcd Plazma Tv. Televizyon Duvar Ünitesi Modeli.
Buz mavisi zemin mobilya rengiyle ve kahverengi dolap bölmeleri ile tam bir uyum içinde olan ve bu renge uygun duvar kağıtları ile eşleşen geniş büyük yapıya sahip Lcd Plazma Tv. Televizyon Duvar Ünitesi Modeli örneği.
Duvarın geniş bir bölümünü tv ünitesi için kullanılmış olan bir model olmaktadır. Sadece alt taraflarda rap bulunan bu model üst taraftaki ışıklandırma ile çok şık durmaktadır.
Siyah tv üniteleri evlerinde siyah ağırlı modelleri söyleyen modelleri için çok şık bir tasarım olmaktadır. Çok fazla çekmece seçeneği olan ve yan tarafta raf şeklinde model yapılmış bir model olmaktadır.
Tv üniteleri genellikle yemek odası takımlarına uyan çok şık tasarımlar olmaktadır. Bu tasarımda üst tarafta iki tane çekmece detayı bulunmaktadır yan taraflarda iki tane raf modeli ile güzel duran bir model olmaktadır.
Eviniz büyükse duvarı boydan boya tv ünitesi monta edebilirsiniz. Altı tane kapaklı çekmece ve buzlu cam ile çok şık duran bir model olmaktadır.
Çok fazla yoğun raflı ve çekmeceli bir tasarım istiyorsanız. Film seriniz var ise mutlaka tv yanına koymanız gerekiyor. Kitaplarınızı da dekore edebileceğiniz beyaz dekore edilen ama siyah raf kapakları bulunan şık bir tasarım olmaktadır.
Modern lüks beyaz mobilyadan imal edilmiş renkli led ışıklandırması ile televizyon izlerken sizlere ayrı bir keyif verecek olan ve üst kısmında kitaplık dolap gözleri bulunan sol tarafı cam kapaklı süper bir lcd. plazma tv. televizyon sehpa duvar ünitesi modeli.
Beyaz mobilyalı yuvarlak dekoratif ve ilginç bir tv. televizyon duvar ünitesi modeli. Taşınabilir tv ünitesi diyebiliriz bu modele. Mobilya satan mağazalarda çok fala karşılaştığımız eşyalar ile uyumlu olan çok şık bir tasarım olmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011