Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

9 Aralık 2011 Cuma

Hamile Hamilelik Elbisesi Kıyafetleri Modelleri

Genç annne adaylarının gebeliğinin hamileliğinin 3-4 ay sonra yani karnının büyümeye başlamasıyla artık normal günlük giydiği elbiseler olmayıp daha geniş ve rahat edebileceği gebelik hamilelik kıyafetleri giymesi gerekmektedir. Hamileliğe adım atmış genç anne adayı bayanlar bulunduğu mevsime göre baharlık yazlık veya da kışlık elbise modelleri seçmelidir. Yazın hamileliği ilerlemiş karnı iyice büyümüş vücudu olduğundan daha da genişlemiş bayanların vucudu sıkmayan serin tutan ve rahat hareket etmesini kolaylaştıracak hafif penye ve pamuklu elbiseleri tercih etmelidir. Hamileliğinin 5-6 aylarından sonraki dönem sonbahar ve kış aylarına denk geliyorsa kendisini ve karnındaki bebeğini soğuklardan koruması için daha kalın pamuklu yünlü sıcak tutacak elbiseli giymesi hem bebeğin sağlığı açısından hemde hamile bayan için daha sağlıklı olacaktır. Bayanların hamileliğinin ilk aylarında çok geniş hamile elbiseleri giymesi pek o kadar önemli olmayabilir fakat hamileliğin gebeliğin son aylarına doğru oldukça geniş ve rahat edebileceği hareket kabiliyetini kısıtlamayan rahat hamilelik kıyafetleri giymeleri önemle bilinmelidir. Değerli anne adayları gebe hamile bayanlar sizlerin ve doğacak bebeğinizin sağlığını düşünüyorsanız hamilelik elbiselerine de öenem vermenizi tavsiye ederiz. 2011-2012 yılının en çok aranan trend yeni moda ve hatta bir çok ünlülerin tercih ettiği çok yakından bilinen markalara ait çok değişik özel hamilelik kıyafetlerinden bazılarını sizler için tanıtmaya çalıştık bu hamile elbiselerinden kot tulum hamile kıyafeti, yazlık ince penye tül elbideleri gibi bir kaç yeni modellere sayfamızda yer verdik.

Anglia Jolie nin en son en trend değişik desenlerde değişik modellerde yeni hamilelik gebelik elbisesi modelleri.

Yeşil mavi beyaz değişik yazlık keten pamuklu uzun hamililek elbise modeli, Özellikle kilolu uzun boylu bayanların en çok tercih ettiği hamilelik kıfafetleri modellerinden bir kaç tanesi.

Siyah menekşe ve mavi renklerden oluşan üç tane değişik modellerde olan balık etli kilolu bayanların ve hamilelik ssüresinin sonlarına doğru gelmiş daha rahat edebileceğiniz gebe hamile kıfafetlerinden bazıları.

Diz üstü boydan hem kışlık hemde yazlık baharlık olarak çok rahat edebileceğiniz kaliteli kumaşlardan yapılmış hamile bayanların en çok tercih ettiği hamilelik kıyafetlerinden bir kaç tanesi.


0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011