Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

4 Aralık 2011 Pazar

2011 - 2012 Nişan Elbiseleri Kıyafetleri Modelleri

Her genç kızın tek bir hayali vardır oda evlenip mutlu huzurlu bir yuvasının olması. Evililiğin kutsal olması ve genç kızların evliliğe giden ilk yolun da nişanlanma ile başlamaktadır. Evliliğe hazırlanan genç kızlar düğün öncesi nişan töreni için kendilerine yakışan ve hayalini süsleyen nişan elbiselerine odaklanmış durumda. Kendi zevkine göre ve fiziğine uygun nişan elbiseleri araştırmaya başlarlar. Değerli evliliğe hazırlanan evlilik hazırlıkları yapan genç kızlar bayanlar 2011 - 2012 Nişan Elbiseleri Kıyafetleri Modellerin ve bir çok tanınmış markaların hepsinin bir arada bulunduğu Nişan elbiselerinden en son yeni trend modellerini sizlere tanıtmaya nişan elbiseleri hakkında bilgi vermeye çalıştık. Nişanlanmaya hazırlanan bayanlar nişan elbiseleri kıyafetleri seçiminize yardımcı olmak amacıyla en çok aranan Nişan elbiseleri modellerine yer vermiş bulunuyoruz. Genç kızlar sizlerin güzelliğine ve zerafetine incelik katacak en güzel Nişan elbiseleri içinde hoşunuza giden ve bu nişan elbisesi kıyafeti tam benim için diyorsanız Gelinlik ve Nişan elbiseleri tasarımcılarına sipariş verebilirsiniz.
Deniz mavisi canlı parlak renkli üst kısmı tül dekolte alt kısmı kabarık son moda Nişan elbisesi kıyafeti modeli. Deniz mavisinin göz alıcı parlaklığı ve kabarık fırfırlı eteği ile bir tasarım harikası gibi görünen bu nişan elbisesi modeli göğüs üzerinden eteğe doğru kıvrılarak inen çiçek deseniyle son derece çekici bir şekil almış. Ayrıca üst tarafta denizin durgun dalgalarını anımsatan deseninden sonra etek kısmındaki kabarık fırfırları kıyıyı döven coşkulu bir deniz gibi duruyor.
Açık Pembe Menekşe Leylak renkli pırlanta inci taş süslemeli göğüs kısmından bel kısmına doğru kemerli yazlık nişan elbisesi kıyafeti modeli. Leylak renginin yürekleri ferahlatan özelliği ve çiçek işlemelerinin güzelliğinin harmanlandığı bu modelde kabarık eteğinin üzerindeki işlemelerle prensesleri kıskandıracak güzellikte bir tasarım haline gelmiştir.
Koyu yeşil renkli göğüsten omuza siyay tül askılı boncuk süslemeli kabarık yeni moda nişan elbisesi modeli. Dantel askıları ve eteğinde üç sıra şeklide dizilen çiçek motifleriyle incelik ve zarafetin cafcaftan uzaklığını yansıtan bu modelle nişan töreninizin baş aktörü olacaksınız. Ayrıca göğüs altından bele doğru inen büzgüler ve beli saran çiçek kuşağıyla Helenlerin aşk tanrıçası kadar görkemli bir genç bayan olacaksınız.
Göğüs ve sırt dekolteli mavi pembe bel kısmı sim süslemeli en çok tercih edilen nişan kıyafetleri elbisesi modeli. Nişan törenlerinde kız çocuklarının hayallerini süsleyen Barbi bebekler gibi görünmek isteyen bayanların zevkine hitap eden bu nişan elbiseleri modelleri kabarık fırfırları ve dekoltesinin yanı sıra beli bir sarmaşık gibi saran parlak işlemeleriyle göz kamaştırıyor.
Açık pembe kenarları beyaz dantel süslemeli bel sırt dekolteli arkadan bağlamalı Nişan elbisesi kıyafeti modeli. Sırt dekolteli sraplez kesimiyle arka tarafında saç örgüsü gibi duran bağıyla ve fırfırlarıyla bir bütünlük oluşturan bu nişan elbisesi modeli birçok genç hanımın ortak bir hayali gibi duruyor. Nişan töreninde sevdiği insana daha sıkı bir bağla bağlanmış olmanın mutluluğunu bu elbise modelinin ışıltısına yansıtarak genç hanımlar nişan törenlerini destansı bir şekilde kutlayacaklardır.
Straplez geniş kabarık etekli bu nişan elbisesiyle nişan gecenizde bir güneş gibi parlayacak ve gözleri kamaştıracaksınız. Nişan töreninin sadece baş aktörü olmakla kalmayacak en şık ve güzel bayanı olacaksınız. Sadece nişanlınızın değil ilerleyen yıllarda torunlarınızın bile nişan fotoğraflarınıza izlerken gururlu ve hayran bakışlarını hissedeceksiniz.
Gülkurusu renginin kor sıcaklığı ve parlak işlemelerin ışıltısıyla nişan töreninizde gözleri kamaştırmanızı sağlayacak bir nişan elbisesi modeli. Buruşuk kabarık eteğine serpiştirilen güllerle şahane görünen bu nişan elbisesiyle hem nişanlını gözlerini üzerinizden ayıramayacak hem de tören boyunca şıklığınızın mutluluğunu yaşatacaktır.
Sırt dekolteli sraplez nişan elbisesi modeli göğüs üzerinde ve geniş eteğinin dibini saran bordo renkli çiçeklerle rüyalar âleminin prensesi gibi görünecek nişan töreniniz şıklığınızın büyüsüyle bir rüya gibi geçecek. En mütevazı halinizle bile kendinize hayran kalacağınız bu elbise modeliyle nişan töreninizde elinizi ayağınızı bağlamasından korktuğunuz heyecanınız güzelliğinizin gölgesinde kalacak ve özgüvene dönüşecektir.
Durgun bir denizin sakin dalgaları misali belinizden yere dökülecek eteği ve göğüs hizasından başlayarak belinizi saran işlemeleriyle sizi nişan gününüzde muhteşem bir güzelliğe kavuşturacak bir nişan elbisesi modeli. Hafif dekolte straplez tasarımı ve bayansı hatlarınızı ince bir şekilde ön plana çıkaran özelliğiyle torunlarınıza bir masal gibi anlatacağınız bir nişan töreni yaşatacak bir model.
Nişan törenimde en güzel bayan ben olmalıyım… hiçbir bayan benden daha güzel olmamalı… şeklinde hayaller kuranlar için tasarlanmış krem rengi saten kumaşlı geniş etekli nişan elbisesi modeli. Belin bir tarafından aşağıya doğru bir şelale gibi akan geniş eteği ve göğsün üst tarafındaki işlemeleriyle tek kelimeyle göz kamaştırıcı bir elbise modeli.
Yavruağzı renginde buruşuk fırfırlı ve üst tarafı işlemeli bu nişan elbisesi modeli bir yanardağın yamaçlarına dökün lavlar gibi şahane ve korkunç bir güzellik yansıtıyor. Lavların kor hali gibi parlayan rengiyle ve kabarık fırfırlarıyla bu nişan elbisesi modeli bayanların küçük yaştan itibaren hayalini kurdukları nişan törenlerinde hayal ettiklerinin üstünde bir güzelliğe sahip olmalarını sağlayacaktır.
Leylak renkli geniş etekli bu nişan elbisesi modeli göğüs üzerinde ve etek kısmında yan taraftaki büzgüleriyle sadeliğin muhteşem bir şıklığa dönüştürüldüğünün tam bir ifadesini teşkil ediyor. Hafif parlak işlemeleri ve sık büzgülerin üzerine serpiştirilen pullarla hem sade hem de ışıl ışıl görünmenin sırrı gibi bir nişan elbisesi modeli.
Krem ve beyaz renkli bu nişan elbiseleri modelleri hem renkleri hem de üzerinde ince bir nakış gibi duran çiçek aksesuarlarıyla nişan töreniniz için şık ve sade bir tasarım olacaktır. Kendine güvenli bir duruş kazandıran bu nişan elbiseleri modeli kabarık olmayan ve yere kadar uzanan eteği ve straplez kesiminin üst kısmında duran çiçek aksesuarıyla sizi töreninizin prensesi yapacaktır.
Nişan törenindeki mutluluğumu anlatmaya kelimeler yetmez renkler ve desenler de konuşmalı diyen bayanlar için tasarlanmış capcanlı bir nişan elbisesi modeli. Göğüs üzerindeki dalgalı kesimi ve bombeli fırfırlarıyla masallardaki prensesleri anımsatan görüntüsüyle nişan töreninde baş döndürücü bir güzellik kazandıracaktır.
En özel günlerinde bile mütevazı ve sadeliğin yanında büyük bir şıklık sergilemekten hoşlanan bayanların çok beğeneceği bu fıstık yeşili nişan elbisesi modeli göğüs altındaki büzgüleriyle dekoltesiyle tam bir harika olmuş. Askılı ve ayak dibini kapatacak kadar uzun olmasıyla endamınızı tam olarak sergilemenize yardımcı olacak bu nişan elbisesi modeliyle unutulmaz bir nişan töreni yaşayabilirsiniz.
Krem renkli fırfırlı ve göğüslerden büzgülü bu nişan elbisesi modeliyle nişan töreninizi sizi hayranlıkla izleyen bakışlarla geçireceksiniz. Göğüs üzerinden bele doğru kıvrılan büzgülerle ve belden aşağıya dökülen fırfırların oluşturduğu ahenkle nişan töreninizde şıklığın zirvesine taşıyacaktır.
Tek askılı mor elbise modeli nişan törenlerini prensesler şanına yaraşır şekilde kutlamak isteyen bayanların bayılacakları bir nişan elbisesi modelidir. Üst tarafta vücuda tam oturan ve bacaklar üzerinde yan taraftaki tokadan fışkırırcasına dökülen kumaşıyla hem bayansı hatlarınızı estetik bir şekilde ön plana çıkaracak hem de nişan töreni süresince prensesler gibi güzel görünmenizi sağlayacak bir nişan elbisesi modeli.
Koyu krem straplez ve kabarık etekli nişan elbisesi modeli külkedisinin, prensin balosuna gitmek için peri kızın sihirli değneği ile giydirdiği elbiseyi anımsatıyor. Şeffaf işlemeleri ve işlemelerin altında kendinden çiçekleriyle ihtişam ve zarafetin tam bir timsali olmuş. Ayrıca göğüs dekoltesi ve göğüstün çapraz inen büzgülerle nişan gününüzde harika görünmenizi sağlayacaktır.
Nişan günümde en az masallardaki prensesler kadar güzel olmalıyım diye düşünen genç bayanlar için tasarlanmış açık kırmızı sraplez nişan elbisesi modeli. Göğüs üzerinden başlayarak karın bölgesine doğru inen işlemeler ve eteği üzerine rastgele serpiştirilen parlak pullarla nişan töreninizde bir yıldız gibi parlayacaksınız.
Pembe ve mavi renklerde tasarlanan bu fırfırlı nişan elbiseleri modelleri kuşak altından bir pınar gibi inen kumaşıyla ve göğüs-bel kısmındaki işlemeleriyle nişan törenlerinde tam bir leydi olmak isteyen bayanlara göredir. Göğsün altından dolanarak inen kuşakla ve düz kesim straplez tasarımıyla üzerinizde harika görünecek bu nişan elbisesi modeliyle unutulmaz bir nişan töreni yaşayacaksınız.
Mor renginin göz alıcı görünümü harika bir tasarımla baş döndürücü bir nişan elbisesi modeline dönüştüğünün somut bir görüntüsü. Boyundan göğüsleri kapatarak bele inen ve eteğin bir kısmını toplayarak bir tokayla belde tutuşturan bu tasarım harikasıyla nişan töreninizde herkesi kıskandırmaya hazır olmalısınız.
Nişan töreni genç hanımlar için akıl almaz derecede önem taşır. Törende güzelliklerinin zirvesini yaşamanın hayalini kurarak büyüyen genç hanımlar bu günlerinde bu nişan elbisesi modelleriyle yıllarca kurdukları hayallerini gerçekleştirebilirler. Parlak petrol mavisi ve siyaha çalan bordo renklerinin tam bir asalet sergilediği bu modellerle genç bayanlar baş döndürücü bir güzelliğe kavuşacaktır. Bu nişan elbiseleri modelleriyle törene davet ettiğiniz herkesin gözleri üzerinizde olacaktır.
Straplez dekolte kesimiyle ihtişam ve estetik tasarımın gözle görülür elle dokunulur halini teşkil eden bir nişan elbisesi modeli. Beline dolanan zincir kuşakla ve üzerine parlak pullar serpiştirilen tül ile kaplanan eteği ile harikanın ötesine geçmeyi gösteren bir model. Nişan törenlerini şıklığın ve zarafetin zirvesinde kutlamak isteyen bayanların hiç düşünmeden giyebilecekleri bir nişan elbisesi modeli.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

ilk yedinci süper

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011