Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

7 Kasım 2011 Pazartesi

Kütahya Porselen Kahvaltı Takımları Modelleri

Porselen ev eşyaları ve züccaciye ürünleri içinde kütahya porselen takımları dünya ya adından söz ettiren ve herkesin çok yakından bildiği tanıdığı bir dünya markasıdır. Çok eski yıllara dayanan ve günümüze kadar da devam eden porselen yemek takımları gruplarından çay takımları ve porselen kahvaltı takımları da bir çok evin mutfaklarında yerlerini almış durumda. Eski yıllarda porselen bu kadar yaygın değildi fakat son yıllarda halkımız sağlığının daha çok bilincine varıp sağlığı açısından porselen ürünler kullanmaya başlamıştır. Kütahya porselen çay kahve kahvaltı takımları çaydanlık, kupa, bardak küçük porselen kaseler kupa bardak altı demlik gibi bir çok porselen ürünlerden oluşmaktadır. Kaliteden hiç bir zaman taviz vermeyen malzeme ve işçilik bakımından en son teknoloji ile üretim yapan ve herkesin güvenini kazanan kütahya porselen markası sizler için her geçen gün kendini yenileyip zamana uyum sağlamaktadır. 2011 - 2012 Yılının en trend en son modası ve en son teknoloji ürünü olan kütahya porselen çay, kahve ve kahvaltı takımları modellerinden en çok beğenilen ve en çok satan yeni modellerinden sizler için bazılarına sayfamızda yer verdik ilerleyen zamanlarda daha birçok kütahya porselen ürünlerine yer vereceğiz. Değerli ev hanımları bayanlar evliliğe hazırlanan gelin adayları genç kızlar sizlerde bu kütahya porselen ürünlerine bakmadan karar vermeyiniz. Aradığınız hoşunuza giden porselen ürünlerini kütahya porselen ürünlerini satan züccaciye mağazalarında bulabilirsiniz.
Bordo renkli porselen çaydanlık, Bordo çiçek desenli kupa bardal kütahya porselen kahvaltı takımları modelleri. Beyaz zemini üzerine bordo çiçekli bu takım sizlerin çok hoşuna gidecek.Özellikle de sade değil de daha canlı renkli çiçekli modelleri sevenler için. Fincan takımından çaydanlığına tuzluğundan peçeteliğine kadar hepsi özenle hazırlanmış modeller. Dikkat çekici bir yönde takımların zıt renklerde tasarlanması. Örneğin yemek takımının alt büyük yemek tabağı düz bordo renkli iken üzerindeki küçük tabak ise renkli bordolu yapılmış.Çaydanlıkta aynı şekilde alt kısmı düz bordo iken demlik kısmının çiçekli olması oldukça dikkat çekici.
Çilek renkli desenli kütahya porselen çay kahvaltı takımları modelleri. Çilek desenli bu modelde rengini konuşturuyor. Bordo renkli model bu senenin modası olan bir renktir. Çeşitli konfeksiyon ürününde gördüğümüz bu renk çok tercih edilmesiyle artk porselen modellerde de görünüyor. Yumurtalığından ,küçük reçel kaplarına kadar her şey mevcut.bu modeli gönül rahatlığı ile misafirlerinize sunabilirsiniz. Yalnız çatal bıçak takımı su bardağı peçete ve masa örtüsü renkelride oldukça önemli onlarda model kadar renkli olursa hepsi birbirine karışır ve hoş durmaz. Bu yüzden düz renklerde tercih edeceğiniz bu materyaller kahvaltı takımınızıda ortaya çıkaracaktır.
Yonca çiçek resimli kütahya porselen çay kahve kahvaltı takımları modelleri. Beyaz üzeri pembe yonca desenli bu model hem günlük kullanımı ile hem de misafire çıkarılabilecek olması ile çift kullanımlı bir kahvaltı takımıdır.düz desenlerin aksine yazla beraber rengarenk sofraların hazırlanmasından yana olanların tercihi olabilir. Porselen olması size kullanımını kolaylaştıracaktır.Makineye rahatlıkla atılabilir.renginin solması konusunda da kafanızda hiçbir soru işareti bırakmaz. Aynı zamanda uzmanlarında tavsiyelerine uymalı ve sağlık açısından porselen takımlar kullanmalıyız.
Çimen yeşilirenkli demlik altı kütahya porselen çaydanlık çay kahvaltı takımı modelleri. Çimen yeşili bu modelde yeşilden vazgeçmem diyenlerin ideali olacak. Üzerindeki papatya renkleri baharın geldiğinin habercisidir. Misafirperver ruhumuz sayesinde evlerimizden misafir hiç eksik olmaz. Yaz kış fark etmeksizin keyifle ağırlarız.ve onlara en güzel takımlarımızla servis yapmak isteriz. Mesela bu takım yazın, yazlık evinizde misafirlerinizi ağırlarken ikramlarınızı içerisinde rahatlıkla sunacağınız bir modeldir. Takımın içine çatal bıçak takımı ve bardak dahil olmadığı için sizlerde bu modelin rengine uygun seçimler yapabilirsiniz.
İşte rengarenk bir takım daha beyaz üzerine kırmızı güllü bu takım oldukça gösterişli duruyor. Spor günlük rahatlıkla kullanacağınız bir modeldir. İçerisinde tuzluğu fincanı sütlüğü şekerliği her şey dört dörtlük porselen bir takımdır. Bayanlar mutfakları için herhangi bir şey alırken görselliğe önem verdikleri kadar rahat kullanımını da göz önünde bulundururlar.Bu yüzden hazırlanan bu porselen takım ile hem model açısından hemde pratikliğiyle uzun yıllar kullanabilecekler.
Mor tonlarının hakim olduğu bu modelde günlük kullanım için idealdir.yemek ve kahvaltı tabağının ayrı renk ve desenlerde olması ilk dikkati çeken nokta. Mesela bunu çay tabağı ve bardağından görürken çaydanlıkta da bu mevcut. Tasarım yönüyle bu noktada kendini kanıtlamış klasik modellerin dışında bir model. Her yerde gördüğü modellere sahip olmak istemeyenler için ideal olacak.çaydanlığın alt ve üst kısmı da farklı tonlarda yapılmış. Alt suluk kısmı düz eflatun renginde olurken, üst çaydanlık kısmı alt kısmın zıttı olarak desenli yapılmıştır.
Kırmızı renkteki bu model inanılmaz iddealıdır. Sönük renklerin aksine canlı renklerden hoşlananların ideali olacaktır.Tabakların iç kısmı düz beyaz hazırlanırken, kenarlarını kırmızı yapılıp yeşil dal desenleri ile süs kazanmıştır. Kırmızı çiçekli tasarlanan bardak takımları oldukça göz alıcı. Çaydanlık kısmıda bu sene oldukça sık gördüğümüz modellerin şeklinde. Alt kısmı düz renge hakimken üst demlik kısmı kırmızı çiçekli yapılıp uyumu sağlanmıştır. Bu takımdaki ilginç nokta desenlerin modeller üzerinde farklılığıdır.
Beyaz üzerine renkli çiçek desenli bu model sadelikten yana olanların tercihi olabilir.tam yazı anımsatan bu model bu sezonda elinizin altından hiç düşürmeyeceğiniz bir model olacak.diğer canlı renklerin aksine çiçekler oldukça pastel tonlarda yapılmış. Yine diğer modellerde gördüğümüz hem demlik hem suluk şeklinde değil tek bir parça halinde demlenip masaya getirilmesi için yapılmış. Bir misafir geldiğinde çayı bu demliğe demleyip sunmak size de rahalık sağlacaktır. Uzun yıllar rahatlıkla güvenle kullanacağınız bu model başınızı hiç ağrıtmayacak emin olun.
Bu model tam değerli misafirleriniz için. Oldukça şık görünen model üzerinin deseni ile dikkatleri üzerinde topluyor. Mor ve gri rengin uyumunu bir kez daha bu modelle görmüş oluyoruz. Yaz kış fark etmeksizin oldukça rahat kullanabileceksiniz. Takımı şöyle bir masa üzerinde hayal ettiğinizde tabi bardak çatal bıçak takımı gibi detayları da es geçmeyerek oldukça gösterişli duracaktır. Bu kahvaltı takımı düz renkteki bir masa örtüsü yada yine düz renkli suplalarla servis edildiğinde göz kamaştırıcı olacaktır.
Yeşil ve turuncunun hakim olduğu bu model oldukça spor duruyor. Birçok ince detayla hazırlanmış bu model günlük kullanım için oldukça sevimlidir. Karışık renkleri sevenler için hazırlanmış olsa gerek. Seçilen turuncu ya da yeşil renkli çatal bıçak takımı ile kahvaltı takımı uyum içinde olacaktır. Ve yine seçilen bardak ve sofra örtüsü ile takımın bütünlüğü sağlanacaktır. Bu takımda da yine son zamanlarda sık gördüğümüz sadece demlik kısmı mevcut.bayanların tercihi ile üretimi oldukça yaygınlaştı.
Kahvaltı takımlarının vazgeçilmez rengi beyaz porselen üzerine ince seyrek desenli bir kahvaltı takımı. Çizgilerden oluşturulmuş çiçek desenlerinin bir kısmına renk uygulanarak ebruli havası verilmiş. Diğer desenlerde siyah kontörlerin kullanılması takımın kibarlığını korumuş. Böyle bir takımı çok farklı masa örtüleri ile renklendirebilirsiniz. Metal çatal kaşık takımı yakışabileceği gibi turuncu renkli çatal bıçak takımı da kullanabilirsiniz. Yine renkli peçeteler ve çiçekler sofranızın kibarlığını bozmadan güzel bir renk katacaktır. Ayrıca porselen olması da makine da kullanım için rahattır,çiçek desenlerşne zarar gelmez.
Mor tonlarında hazırlanmış bu kahvaltı takımında farklı detaylar düşünülmüş. Tabaklarda ve fincanlarda beyaz üzerine mor desenler uygulanmış. Takımı farklı kılan detaylarda biri yuvarlak olarak tasarlanan reçelliklere mor şeffaf kapaklar yapılmış. Aynı kapaklar tereyağı ve peynir kapları içinde düşünülmüş. Bu kapaklar size özellikle açık alanda kahvaltı keyfini uzatabilmek için kolaylık sağlayacak. Ayrıca takımda hem çay fincanı hem kahve fincanı bulunması sizin bu takımı her iki misafirde de rahatlıkla kullanmazı sağlayacak.beyaz saten bir masa örtüsü ile kullanabileceğiniz bu takım misafirlerinizin çok ilgisini çekecek.
Turuncu renk ve tonlarında hoşlanıyorsanız işte tam size göre bir takım. Takımın büyük servis tabakları düz renkten yapılırken üstündeki küçük servis tabakları beyaz porselen üzerine turuncu çiçekli yapılmış ve karşılıklı köşeler asimetrik çiçekler konulmuş. Tabakların tam önüne koyacağınız porselen fincanlarda da aynı uyum korunmuş. Demliği içinde aynı asimetriklik uygulanmış,altı düz renk üstü desenli yapılmış. İkramlar için kullanılacak olan servis parçaları beyaz üzerine turuncu desenli olmuş ve tuzluk ile peçetelikte unutulmamış. Tonlarına uygun renkteki çatal bıçakla kahvaltı keyfinizi tamamlayacaksınız.
Bu takımda küçük çiçek desenleri kullanılmış ve renk olarak pembe tonları ile yeşil tonları tercih edilmiş. Açık havada kahvaltı yapma imkanı olmayanların içini açacak bir takım. Büyük servis tabaklarında desenler yoğun kullanılırken küçük servis tabaklarında sadecekenar deseni olarak kullanılmış. Yumurtalıklarda desenler büyüklü küçüklü karşılıklı yerleştirilmiş. Bu takımda diğerlerinin aksine küçük yuvarlak reçellikler yapılmış ve yine bir adet demlikte unutulmamış. Pembe çatal bıçak takımları ile son derece uyumlu olacak bu takım misafirlerinizi ağarlarken çok şık bir masa hazırlamanıza yardımcı olacak.
Beyaz porselen renk üzerine eflatun ve gümüşün uyumu ve şıklığı sergilenmiş. Son derece kibar bir desen uygulanmış bu takımı her konsept te rahatlıkla kullanabilirsiniz. Büyük ve küçük olarak iki farklı boyda yapılan servis tabaklarında dasen aynı uygulanmış. Tereyağ ve peynir için tabakların kare olması uygun görülmüş. Yumurtalıklar yuvarlak ama daha az desenli. Yine bir adet porselen demlik de içeriyor. Koyu eflatun farklı bir takımla kombine edebileceğiniz gibi gümüş aksesuarlar ile de şıklığını arttırabilirsiniz.
Farklı üç renk kullanılmış bir takım. Genel olarak yeşil tonlarının tercih edildiği takımda renk dağılımı oldukça başarılı. Takımın servis tabakları beyaz üstüne yeşil tonlarda çiçekli ve aralardaki yeşili sevimli kılan pembe çiçekler çok yakışmış.Çiçeklerin bazıları renk baskılı bazılarıda içi beyaz çizgi baskılı olunca ayrı bir ferahlık vermiş. Takımın diğer parçaları servis tabaklarının tam tersine yapılmış. Üst parçaları desenli alt tabakları düz yeşil. Tuzluklarında biri yeşil biri desenli düşünülürken, şekerliğin alt kısmı desenli kapağı düz yeşil ayrıca sütlüklerinde biri desenli biri düz porselenden üretilmiş.
Yazın sıcak günlerinde bahçede yada balkonda kahvaltı yaparken cıvıl cıvıl renkleri ile içinizi ve iştahınızı açacak bir kahvaltı takımı. Beyaz porselen üzerine yeşil-pembe çiçek desenleri yapılmış takımın detaylı parçaları da mevcut.düz tabakların iki boyu ce yumurtalıklar iç içe çok uyumlu. Ortadaki dikdörtgen tabak takımın diğer parçaları. her kahvaltı takımında olduğu gibi bu takımda da porselen demlik ve porselen çay bardakları mevcut.masaya konulmuş pembe beyaz çiçek tamın renkleri ile aynı renkte olunca masanın şıklığı daha bir artmış.

3 yorum:

Adsız dedi ki...

modeller bir harika ,birde fiyatlarini yazsaniz daha iyi olacakti

Adsız dedi ki...

ya ben bu kahvaltı takımlarından birini beğendim hiçbiryerde kodu yok burdada yok nebiçim bir iştir bu ya

Adsız dedi ki...

ben bunları kütahya porselende bulamadım nerden temin eebilirim lütfen bildirirmisisniz.

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011