Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

14 Kasım 2011 Pazartesi

Çift Katlı Ranza Modelleri

İki yada daha fazla çocuklu aileler için ve evlerinin odaları yetersiz olanlar için ranzalar olmazsa olmazlardandır. 5-15 yaş arası çocukların çocuk odalarında ranzalar hem az yer kaplaması açısından hemde çocukların bir arada bulunması açısından oldukça avantajlı bir çocuk odası diyebiliriz. Son yıllarda ranza modellerio kadar modernleşti ki önceki klasik cocuk ranzalarından eser kalmadı diyebiliriz. Okula giden öğrenci Çocukların hem ders çalışabileceği hem vakit geçirip yatıp uyuyabilecekleri ranzalara monte edilmiş çalışma masaları ve dolapları bulunan ranza modelleri bulunmaktadır. Ranza modelleri ahşap mobilyadan ve demir profilden veya dayanıklı plastikten imal edilmektedir. Yaşça gelişmiş büyük ve ağır çocuklar için genelde demirden yapılan ranzalar daha dayanıklıdır. Küçük çocuklar için ahşap veya dayanıklı pimapen plastikten imal edilmektedir. Çocuk odaları için özelolarak tasarlanıp dizayn edilen ranzalar erkek yada kız çocukları için ayrı ayrı ve çocukların istek ve arzularına göre dekore edilmelidir. Değişik ve bir çok marka ranza modelleri vardır fakat sizler öncelikle bütçenize uygun olanı ve çocuklarınızın beğendiği ranza modellerini almanız daha uygun olur.
Sade füme renkli elbise gardoropları ve duvarların çimen yeşili rengine uyumlu çift katlı ranzanın sarı renkleriyle tam bir uyum içerisinde çocukların en çok sevdiği cıvıl cıvıl renkler desenler son yılların çocuklar tarafından en çok aranıp istenilen ranza modellerinden bir tanesi ayrıca kalite işçilik ve malzemeleri kusursuz ranza modeli.
Klasik dayanıklı ve sağlam duruşuyla sizlere ve çocuklarınıza güven veren bu çift katlı ranza modeli ahşap tahta direkleri ve demir prfil ve kenar koruyucuları sayesinde çok mükemmel görünen bu iki kişilik çift katlı ranza modeli kolay ve pratik montajı ve kullanıuşlı çift katlı ranza modellerinden tam sizin aradığınız ranzalardan bir tanesi.
Bu ranzanın alt kısmındaki ranza tekerlekli ayakları sayesinde rahat hareket ettirmeyi sağlamaktadır. Özellikle öğrenci çocukların daha çok işine yarayacak çalışma masası ayrı bir ekstra özellik sunmaktadır.Ranzanın üst kısmındaki demir korkuluk yani koruyucu metal sayesinde çocukların düşmesini engellemektedir.
Çimen yeşili mobilyası ile çocukların en çok tercih ettiği en son model çift katlı ranza modeli. Yan tarafındaki mobilya merdiveni ile üst kata daha güvenli inip çıkmayı kolaylaştıran yine alt kısımdaki ranza baza yatağın tekerlekli olması yer değiştirmede kolaylık sağlamaktadır. İki ranza arasındaki bilgisayar masası görevini gören bölme sayesinde çalışma masası görevini de görmektedir.
Bu sade renkli klasik mobilyalı ve bir o kadarda modern olan çift katlı ranza modeli özellikle ilköğretim öğrencileri olan çocuklu aileler için çok mükemmel bir çift katlı ranza modelidir. Çocukların her ihtiyacını karşılayacak olan bu ranza çocukların boş zamanlarında oyun oynamaları için kaydırak bulunmaktadır. Alt katta bulunan çekmeceleri sayesinde kitapları okul malzemeleri derli toplu olmasını sağlar.
Bu pvc pimapenden imal edilmiş çift katlı ranza modeli son derece modern sağlam ve kullanışlı ayrıca pratik kurulumu ve portatif olması ayrı bir özellik sunmaktadır. Bu pvc çift katlı çocuk ranzaları dayanıklı sağlam paslanmaz kırılmaz bir yapıya sahip gönül rahatlığı ile yıllarca sorunsuzca kullanabilirsiniz.
2011 yılında anne babaların çocukları için en çok tercih ettiği en modern en son moda olan çift katlı ranza modelleri arasında yer alan bu iki kişilik ranza modeli mükemmel mobilyası en kaliteli özenli işçililiği ve çocuk odasına uyumu ile çocukların en çok hoşuna giden ranza modellerindendir. Çocuk odasında çocujkların tüm ihtiyaçlarını içerisinde barındıran hem çalışma odası hemde yatak odası olarak kullanılabilen mükemmel dizayn edilmiş elbise dolapları ile de tamamlanan harika bir ranza takımı.
Üst kattaki ranzanın üzeri dekoratif çadırlı ahşap mobilyadan imal edilmiş merdivenli elbise gardoraplı ve yine takım olarak kitaplığı bulunan en trend çocuk odası çift katlı ranza modeli. Küçük çocuklar için dizayn edilmiş her şey düşünülerek dekore edilmiş ranza modeli. Çocukların fovori çift katlı ranza modellerindendir.
Böyle bir oda çocuklarınızın sadece ders çalışıp, uyuması için oldukça kalabalık. Bu oda tamamen çocukların eğlence alanı olarak düşünülmüş. Salıncağından çadırına kadar her şey tasarlanmış. Siz mutfakta yemek yaparken, çocuğunuz odasında çok eğlenecek, sizde içiniz rahat yemek yapabileceksiniz. Gece olduğunda ise diğer çocuklar uyumak istemezken, sizin çocuğunuz 3 basamakla yatağına çıkmaktan zevk alacak. Sabah uyandığında, kaydırağından kayarak aşağıya inmek ise onun için her şeye bedel olacak. Odanın renkleri ise çocuğunuzun içini açacak. Onlar kreşi aratmayan bu odada çok eğlenecek ve sizde içiniz rahat işlerinizle ilgileneceksiniz.
Ranzalar çocuklarınızın eğlencesi olurken, sizi de büyük dertten kurtarır. Çocuklarınızın oyun alanını genişletmek istiyorsanız, ranzalar sizin kurtarıcınız olabilir. Eğer 2 çocuğa sahipseniz, böyle bir ranzayı çocuklarınız da çok sevecek. Ranzanın demirleri sizi korkutmasın. Demirlere çarpacağını ve herhangi bir yerini yaralayacağını düşünüyorsanız, bunu rahatlıkla engelleyebilirsiniz. Örneğin; kullanılmayan ya da artan kumaşları, ranzanın demirlerine sararak, hem odaya renk katmış olur, hem de içinizi bir nebze rahatlatmış olacaksınız.
Sadece bir köşede 3 kişilik bir yatak imkansız değildir. Bu ranza ister 2 ister 3 kişilik olabilir. Kız çocuklarının vazgeçilmez rengi pembe de bu oda baş rol oynuyor. Mor ve lilalar da bu odaya eşlik ediyor. Haliyle bu renklerde oda, kız çocuklarının gözdesi olacaktır. Sizde çocuklarının hayallerini gerçekleştirmek isterseniz tercihiniz bu oda olabilir. Üstelik en alttaki ranza sayesinde , çocuklarınızın bir misafirlerini de ağırlamasına yardımcı olabilirsiz.
İşte ranzaların yeni modası en kullanışlısı ve eğlencelisi. Çocuklarınızın dikkatini hemen merdivenleri çekebilir, fakat sizin dikkatinizi çekecek en önemli detay merdivenlerdeki çekmeceler olacaktır. Bu ranza çocuklarınızı eğlendirecek merdivenlere yerleştirilmiş çekmeceler, çocuğunuzun kıyafetlerinin bir çoğunu muhafaza edecektir. Alttaki yatak çocuklarınızın hem yatağı hem de koltuğu olabilir. 2 yatak arasındaki raf ise çok amaçlı kullanılıp, oyuncak bebek ya da okuma kitaplarını koyabileceği eğlenceli bir alan olabilir. Odanın diğer eşyalarını ise, turuncu yeşil ve sarı tonların da seçer, duvarları da bu tonlarda boyarsanız, odanızın havasını değiştirecek, aydınlık ve ferahlığı sağlarken, ranzanın odaya uyumuna da yardımcı olacaksınız
Böyle bir oda çocuğunuz tarafından çok sevilecek. Diğer yataklardan farklı bir görünüme sahip bu yatak, çocuğunuzun ilgisini çekecek. Diğer yataklardan farklı olarak tasarlanan bu yatak, ranza havasını taşıyor. Yatağın üstte olması odada yer açtığından, altına rahatlıkla bir koltuk yerleştirebilir odaya ikinci bir dinlenme olanağı sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun koltuğunda kitap okumasına, arkadaşlarıyla muhabbet etmesine ya da oyun oynamalarına yardımcı olabilirsiniz. Unutmayın ki bir koltuk, çarşaf yardımıyla, çocuklar tarafından bir çadır ya da uzay gemisine dönüşebilir.
Çocuklarınız, sevimli bir ranza için yeteri kadar büyük, fakat odaları mı küçük? O halde bu ranza tam onlara göre yeteri kadar olgun görünen bu ranzalar genç çocuklarınız için alan açıcı olabilir. Renkli bir mobilya olmadığı için çocuk odası görünümünü vermez. Bu ranzanın yapımında tamamen genç ranza kullanıcıları düşünülmüş ve koyu renkli ahşaptan yapılmıştır. Yanındaki 2 çekmeceli komidin ve ranzanın diğer yanında gördüğümüz şifonyerde ranzanın takımlarından olup bütünlemiştir. Ayrıca alttaki yatağın altına tasarlanmış çekmecelerde odada yer açarken yanındaki iki küçük raf ranzanın havasını değiştirmiştir.
İlginç ahşap tasarımı ile bu ranzada farkını ortaya koyuyor. Odanız küçükse ve yer kazancı yapmak istiyorsanız bu takım tam sizlik. Ranza şeklinde tasarlanmış bu üst kısımdaki yatak altındaki çekmeceleri ve çalışma masası kısmıyla sizlere oldukça rahatlık sağlayacaktır. Tamamen ashşap ile yapılan bu modelin kullanımı da oldukça rahat olacaktır. Alt yatak kısmı çekmece şekleinde yapılmış olup ve odaya ikinci bir yatak imkanı sunuyor. Düz renkteki bu ranza takımı çeşitli yastık ya da yatak örtüleri ile dekor edilebilir.
İki rengin, mavi ve turuncunun hakim olduğu bu ranza takımı oldukça rahat kullanıma sahip. Üst yatak kısmına basamaklar ile çıkılıyor olması ,çocuklarınızın çok hoşuna gidecek. Üst kısmımdaki metal demirler çocuğunuzun güvenliği için tasarlanmıştır. Ve yine ilginç tasarımlarından biri olan basamaklar çekmece şeklinde kullanılabilir olması ile dikkat çekiyor. Alt kısım çalışma masası olarak tasarlanmış ve geniş çalışma alanı ile size uzun saatler çalışma olanağı sunuyor. Sandalyelerin konforu da sizin rahatlığınız için düşünülmüştür.
Odanın canlı renkler ile hazırlanmış olması tam bir genç tasarımı dedirtiyor. Açık renkli ahşap ile yapılmış ranza yine bu sene oldukça sık gördüğümüz merdiven detayı ile bütünleşmiş. Odanın rengi ile uyum içinde olan yatsılarda odanın havasını değiştirmiş durumda. Çocuk ,genç fark etmez herkesin beğenisini toplayan bu model, bu senenin gözdesi. Sadece küçük odalar için düşünülen ranzalar ,burada gördüğümüz gibi büyük odalarda da kullanılıyor.
Çok klasik ve basit bir yapısıyla her anlamda bir çocuk odasında olması gereken tüm gereçleriiçerisine dahil olan çocuk odalarına göre tasarlanmış mükemmel sade bir ranza takımı modeli. Küçük ve kullanışlı ikili çekmeceleri de aksesuardır.
Bu çift katlı ranza modeli özellikle kız çocukları için imal edilmiş kız çocuklarının en çok sevdiği açık renklerden yapılmış ve model seçimi olarak da yine kız çocukjlarına hitap eden beyaz pembe ve fıstık yeşili renkleri kullanıldığı çok sevimli ve harika bir ranza modeli.Ayrıca ranzayla takım olarak imaledilmiş aynı renk ve desenlerdekiçekmeceli dolapları ve sandalyeleriile tam bir takım halinde sizlere sunulmaktadır.
Beyaz ve bordo renklerin hakim olduğu çekmeceli dolapların üzerine yerleştirilmiş üst kattaki ranza hem görünüm açısından hemde daha sağlam olması açısından çocukların daha güvenli kullanımı düşünülerek dizayn edilmiş renkli ve harika bir ranza modeli. Zaten son yıllarda mağazalarda yok satan en çok ararnan çift katlı ranzalardan birisidir.

18 yorum:

Adsız dedi ki...

güzel bazalar

Adsız dedi ki...

süper

Adsız dedi ki...

hepsi çok güzel fiyatları nerde

Adsız dedi ki...

öff süperr

NAZO.. dedi ki...

KARDEŞİM ÇOK BEĞENDİ... :D <3

Adsız dedi ki...

bu ranza modellerini nerde bulabiliriz

Adsız dedi ki...

yaa hiç adres falan yok çok begendim almak istiyorum ama nerde bulabiliriz yardımcı olsanız..

Adsız dedi ki...

lütfen nerede bulacağımızı söyleyinnnn...

hatice dedi ki...

çok beğendik ama FİYATLARI nedir......

cem dedi ki...

yeriniz nerde acaba

sudem dedi ki...

19. ranzanın fiyatını öğrenebilirmiyim

Adsız dedi ki...

fiyatları nereden ö
ğrenebiliriz

Adsız dedi ki...

arkadaşlar bunlar gerçekten harika biz ablamla aynı odayı paylaşıyoruz ve yatağımız eskidiği için attık şimdi ranza gerekli 12. ranzanın fiyatını söylermisiniz... hepinizi öpüyorum...cevabınızı bekliyorum

Adsız dedi ki...

süper ama fiyatı yok

selen on 13 Ağustos 2012 17:42 dedi ki...

süper ama en son 20. olan harika bişey müthiş bi tasarım... ama fiyatlarını ve hangi mağazalarda bulunduğunu söylerseniz daha yardımcı olursunuz
en azından telefon nummaralarını verirseniz sizi arar ve bilgi sahibi oluruz saygılar teşekkürler

Adsız dedi ki...

çok hemen alicam hangi mobilya firma nerede

Adsız dedi ki...

süper mobilyalarınız var ama fiyat ve yer hakkında bilgi vermeniz mümkün mü??

Adsız dedi ki...

15 ci ranzaya bittim ne olur fiyat yazin:-) :-)

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011