Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

3 Kasım 2011 Perşembe

Bebek Yelekleri Modelleri

Bebekler doğduktan sonra belli bir zaman geçtikten sonra elbise giyecek dönem geldikten sonra artık yavaş yavaş çeşitli çeşitli boy boy elbiseler alıp bulunduğu mevsimlere göre değişik elbiseler giydirilir. Özellikle son bahar ve kış mevsimlerinde bebekler üşüyüp hasta olmasın diye mümkün olduğu kadar kalın elbiseler giydirilir. Bebek tulumları veya ince kazakların üzerine giydirilen kollu veya kolsuz yelekler daha sıcak tutar. Kız bebek ve erkek Bebekler için ayrı ayrı renklerde ve desenlerde imal edilen bebek yelekler triko orlon ve yün olarak çeşit çeşit el örgü işleme yelekler. 2011 - 2012 yılının en trend bebek çocuk yeleklerini sizler için beğeninize sunuyoruz. Bebek kıyafetlerinden bebek yelekleri bebek çocuk giyim mağazalarında vitrinlerde sizleri bekliyor. Değerli anne babalar minicik bebeklerinizin hasta olmasını üzülmek istemiyorsanız bebeğinizin kıyafetlerine dikkat etmenizi önemle rica ederiz. Bebek yelekleri özellikle triko orlon yada yün olarak imal edilmektedir.
Kırmızı beyaz renkli çiçek işlemeli kız bebeği yelek modeli. Bebeklerimiz daha olmadan örgüler başlar her modeli örnek isteriz kesinlikle. Kırmızı ve beyaz yün ile örülen bu model düz örgü ile örülmüş olmaktadır. Üst bölüm kırmızı orta bölüm beyaz ve en al bölüm kırmızı ile tasarlanmış olmaktadır. Hırka modelinin üzerinde ise çiçek detayları ile hareketlenmiş olmaktadır.
Yeşil beyaz orlon el örgü işlemeli kolsuz kısa kollu bebek yelek modeli. Bebek hırka modellerinden bir tasarım daha sunmaktayız. Bu model tiğ ile örülmektedir. Mini kol şeklinde detay bulunmaktadır. Yeşil ve beyaz renk uyumunu sıralı bir şekilde kullanılmış olan bir model olmaktadı.
El yapımı orlon ipi işleme bebek yelek modeli. El yapımı modeller farklı tasarımlar ile çok hoş duran modeller olmaktadır. Bu model dede iki renk kullanılmış ve özenle örülüp işlenmiş olan bir model olmaktadır.
Kenarları beyaz ortası yeşil orlon ip elişi örgü bebek yeleği modeli olmaktadır. Yaka bölümü ile diğer hırkalara göre daha farklı bir tasarım olmuştur. Önlerdeki ponponlar ile süs katılmıştır.
Beyaz Kolsuz mini kız erkek bebek yelek modeli. Bu yıl elbise modellerinde sırt dekoltesi çok moda olmaktadır. Bu hırka modelinde sırt tığ ile aralıklar ile tığ ile örülmüş ve ön tarafta düz bir şekilde örülmüş olmaktadır. Ön iki tarafta kurdele ile kırmızı çiçek motifleri ile karşılaşmaktayız.
Kırmızı kurdela süslemeli kısa kol kolsuz kız bebeği yelek modeli. Beyaz olan hırka modelini kırmızı ve pembe yünden ince örülen detayı süs olarak hırka üzerine motif yapmışlardır. Düğmelerinde pembe renk kullanarak uyum sağlanmış olan bir tasarım ortaya çıkmaktadır.
Kız beklerimiz için daha çok seçenek bulunmaktadır. Pembe yünden örülen bu model uç bölümleri süslenmiş olan bir model olmaktadır. Yakada ki aynı yünden çiçek motifleri çok şık durmaktadır.
Dört düğmeli bir yeleği andıran bu model evde çocuklarınıza çok kolay örebileceğiniz bir tasarım olmaktadır. Pembe renk ile örülen bu model beyaz inci düğmeler ile uyum sağlandığında çok şık durmaktadır.
Beyaz ile örülen bu model çok bilindik bi tasarım olmaktadır. Çoğu anne adaylarında çok fazla karşılaşacağımız bir model olmaktadır. Mor kurdele ile süslenen ve aynı zamanda alt bölümlere süs verilen çok güzel bir model olmaktadır.
Kız bebekleri olan anne adayları için çok fazla seçenek bulunmaktadır. Pembe ile örülen bu model çok güzel bir model olmaktadır. Yaka bölümündeki kurdele modelleri ise hava katmıştır.
Mini bolero havasını andıran bu hırka modeli beyaz ile pembe renk uyumunu bizlere göstermektedir. Tığ ile özenle örülen çok şirin bir model olmaktadır.
Pembe bir model daha sunmaktayız. Genellikle kız çocuklarının hırkaları ya pembe yada beyaz olmaktadır. Bu modelin ön tarafından ağaç detayını andıran motif çok güzel duran bir model olmaktadır.
Bu modeli görünce yüzümde bir gülümseme oldu çok bilindik ve çok beğenilen bir model olmaktadır. Anneler önceden örüp kızlarının çeyizlerine koydukları çok güzel bir model olmaktadır. Küçük küçük yüz şekilleri ile çok güzel durmaktadır.
Erkek bebekler için çok şık bir hırka modeli sunmaktayız. Düz krem renk ile örülen bu model ön taraflarda burgu detayı ile çok şık durmaktadır. Yakaları ile orjınal bir havaya girmiştir.
Akıllı yün ile örülen bu model yelek modelini andıran bir model olmaktadır. Üç düğme şeklinde ödenen bu tasarım çok şık durmaktadır.
Beyaz olan hırka modeli kahverengi düğmeler ile çok güzel bir model olmaktadır. Eski zaman hırkalarını andıran çok modern bir tasarım olmaktadır. Erkek bebekler çok şık durmaktadır.

6 yorum:

Adsız dedi ki...

ellerine sağlık bacım bek gozel olmuşlar devam

Adsız dedi ki...

elerinize saglık

Adsız dedi ki...

ellinize sağlık.

Adsız dedi ki...

cok güzel olmuş elinize sağlık

Adsız dedi ki...

BİRDE NASIL YAPILDIKLARINI Yazsanız tam süper olacak

Adsız dedi ki...

küçük bebeklere saç örgüsü iri olursa kaba duruyor

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011