Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

6 Kasım 2011 Pazar

Bebek Patikleri, Bebek Patik Modelleri

Bebeğiniz kız veya erkek cinsiyeti ne olursa olsun doğduğu andan itibaren her anne bababın tek dileği sağlıklı bir bebeğe sahip olabilmek. Bebeğiniz sağlılkı doğduktan sonra da onun sağlığını korumak özellikle yine siz annelere düşmektedir. Bebekler doğumdan belli biz zaman sonra özel bebek giysileri giydirilip üşüyüp hasta olmamaları için çaba gösterilir. İnsanlar genelde ilk olarak ayakları üşüttüğü zaman daha çabuk hasta olurlar. Bbebekler de daha nazik oldukları için en hassas yerleri ayaklarıdır. Bebeklerin ayaklarını daha sıcak tutmak için önce bebek çorapları üzerine de el işlemeli örgü yün yada orlondan yapılmış patikler giydirilir. Bebekler biraz büyüyüp geliştikten sonra cinsiyetine göre kız ise kız bebeği patikleri, erkek bebekse erkek çocuk patikleri giydirilebilir. Bebeklerin patikleri yaz mevsimi gelip havalar iyice sıcak olana kadar giydirilmelidir çünkü biz üşümediğimizi hissedebiliriz ama bebekler daha nazik ve dayanıksız oldukları için üşüyebilirler. Bebek patikleri genellikle fabrika imalatı olduğu kadar el örgü işi de olabilmektedir. Genelde bebeklerin patikleri özellikle kız bebekleri için yapılan patikler daha güzel ve kurdela yada renkli boncuklarla süslenerek yapılmaktadır.
Pembe kurdelalı beyaz boncuklu bebek patik örneği modeli. Bebekler için çok fazla seçenek bulunmaktadır. Beyaz yün üzerine pembe kurdale ile süslenmiş olan bir model olmaktadır. İnci ile süslenmiş bir tasarım olmaktadır. Ayrıca pembe düğmeler ile süslenmektedir.
Beyaz gül işlemeli inci boncuklu kız bebeği patik modeli. Beyaz bir bebek patik modeli sunmaktayız. Gri renk ile tasarlanmış bi model olmaktadır. Ön taraftaki çiçek motifi ile çok şirin ev ayakkabısı andıran bir tasarım ortaya çıkmaktadır.
Ayak bilekleri kurdelalı pembe kız bebeği patikleri modelleri. Pembe tığ ile örülen bu model babet modelini andıran bir tasarım olmaktadır. Ayak bileklerine dolanan kurdele detayı ile şirin durmaktadır. Ön taraftaki boncuk detayları ile şık duran bir tasarım olmaktadır.
Klasik yün el örgü işlemeli kız bebeği patik modeli. Ev terlik modelini andıran bu tasarım bebeklerimize çok yakışan bir tasarım ortaya çıkmaktadır. Üzerine pembe çiçekler ile motif edilen ve yeşil yapraklar ile süslenen bir tasarım ortaya çıkmaktadır.
Kırmızı beyaz renkli kız bebeği patik modeli. Kırmızı ve krem renk ile uyumlu şekilde tasarlanan bu patik modeli çok şirin duran bir model olmaktadır. Soğuk kış gününde bizim ayaklarımızı sıcak tutacak olan bir model olmaktadır. Kırmızı örgü ile fiyonk yapılan bir tasarım olmaktadır.
Üzeri çiçek figürlü ayak bileğinden düğmeli kız erkek bebek patik modeli olmaktadır. Beyaz tığ ile örülen babet şeklindeki babet modeli üzerine lila renginde çiçek ile süslenmiş ve yeşil ile yaprak detayı kullanılmaktadır.
Kırmızı beyaz yün ile örülen bu model bebek bot şeklini andıran bir tasarım olmaktadır. Boğaz bölümleri beyaz renk ile tasarlanmış olan çık bir tasarım olmaktadır.
Kırmızı ve beyaz ile tasarlanan bu model çok şık duran bir model olmaktadır. Süs şeklinde kullanılan bu model çok modern olan bir tasarım olmaktadır. Üst bölümde kırmızı çiçek konulun yeşil yaprak ile de çok modern duran bir tasarım olmaktadır.
Çok güzel ve şık olan bu model kız bebeklerimize çok yakışacak bir tasarım olmaktadır. Pembe kurdele ile süslenen bir tasarım olmaktadır. Ucundaki çiçek motifi ile çok şirin duran bir model olmaktadır. İnci modeli ile süslenmiş olan bir tasarım olmaktadır.
Beyaz olan bu model çok modern durmaktadır. Süs şeklinde olan bu patik modeli çok modern bir tasarım olmaktadır. Gelin ayakkabısı andıran çok şık duran bir patik modelidir.
Mavi olarak örülen patik modeli çok şirin duran bir tasarım olmaktadır. Mavi ve beyaz renk uyumu gerçekten çok güzel duran bir model olmaktadır. Üzerindeki beyaz çiçek motifi çok modern duran bir patik olmaktadır.
Pembe ve beyaz renk uyumu gerçekten çok şık duran bir model olmaktadır. Bebeklerimiz patik modelleri ile kesinlikle çok cici olacaklardır. Pembe ve beyaz renk uyumu her zaman modern duran bir tasarım olmaktadır.
Düz beyaz ile örülen bu model üzerindeki küçük pembe elbiseli kız bebek ile çok şık duran bir model olmaktadır. Özel bir geceye bebeğiniz ile birlikte katıldığınızda en güzel bebek kesintisiz sizin olacaktır.
Şirin sevimli Hayvan figürlerinden olan patik modelleri çok şeker duran tasarımlar olmaktadır. Kulakları olan ve bot şeklinde olan patik tarzı farklı ve modern duran tasarımlar olmaktadır.
Bebeklerimizin ayakları gelin gibi olacak kesinlikle. Beyaz ile örülen ve boğaz bölümü gri ile süslenen bu model beyaz kurdele ve beyaz boncuklar ile süslendiğinde çok şık duran bir model olmaktadır.
Converse modeli şeklinde örülen bu model erkek bebeklerimize çok yakışacak olan bir tasarım olmaktadır. Erkek bebekleri içinde çok güzel patik modelleri bulunmaktadır. Bebeklerimiz bu yıl çok şık olacaklar kesinlikle.

6 yorum:

Adsız dedi ki...

çççççookkkkkkkkkkkk güzel olmuş patiklerinizi begendimm hhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaarrrrrika

Adsız dedi ki...

hepsine aşık oldum ya

Adsız dedi ki...

bayıldım bayıldım hepsine cok superler

Adsız dedi ki...

bayıldım hepsine süperleeerrr

Adsız dedi ki...

çok güzel olmuşlar
harika fikirler

Adsız dedi ki...

nasil itibat kurabiliriz acama siparis icin tesekurler

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011