Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

7 Kasım 2011 Pazartesi

Atasay Alyans Yüzük Modelleri

Erkek olsun bayan olsun hiç farketmez herkesin tek bir hayali vardır mutlu olmak mutlu olmak içinde hayat arkadaşını bulabilmektir. Özellikle genç kızların en çok dikkat ettiği ve arzuladığı yüzükler yüzük modelleri ve evlenirken de alyansları nasıl olacağına çok dikkat ederler. Evliliğin ilk işareti parmaktaki alyanslardan belli olur. Alınan alyans yüzükler de bir ömür boyu parmağınızda kalacağı için herkes ister ki en kalitelisi ve en iyisi olmasını arzu eder. Dünyaca ünlü ve herkesin kuyumculukta ve takılardaki en bilinen güvenilen marka tabii ki Atasay kuyumculuktur. Durum böyleyken de kaliteden aslan ödün vermeyen atasay markasını herkes tercih etmektedir. Evliliğe hazırlanan genç beyler baylar bayanlar alyans yüzüklerinizi almadan önce karar vermeden önce atasay kuyumcularına uğramadan bakmadan karar vermeyiniz deriz. Çünkü atasay evlenecek çiftler için bayanlara ayrı beylere ayrı modelleri aynı olan alyans yüzükler tasarlamaktadır. Kalitenin inceliğin ve zerafetin buluştuğu gözlerinizi alamayacağınız alyan modellerini görmek için atasay kuyumculuk sizleri beklemektedir. Atasay markası müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön plana çıkartıp daima sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Atasay markasının bir çok modellerinden ve çeşitlerinden oluşmuş tüm bayanların fazlasıyla beğenebileceği Atasay Alyans Yüzük Modelleri çeşitleri ve örnekleri. Atasay markasının birbirinden güzel ve modern tasarımları evlenecek çiftlerin kalbini çalacak şekilde tasarımlar olmaktadır. Her zevke hitap eden modern tasarımlar her bayanın kalbini çalacak yüzüklerin parmaklarında gururla taşıyacaklardır.

Erkeklere ve bayanlara hitap eden fakat erkekler için olan alyans modeli daha sade bayanlar için olan alyans modeli küçük küçük beyaz pırlanta taşlarla süslenmiş içi beyaz altın dışı sarı altın olarak tasarlanmış harika bir Atasay Alyans Yüzük Modeli.

Bu ikiz Atasay Alyans Yüzük Modeli sarı 22 ayar altından dizayn edilmiş küçük mink beyaz pırlanta tektaş süslemeli Atasay Alyans Yüzük Modeli olmaktadır. Düz olan bu tasarım sadeliği seven bayanlar tarafından tercih edilen tasarım olmaktadır.

Beyaz ve sarı altından oluşan yarısı sarı yarısı beyaz altın iki farklı renkli kısmı bir birine bağlayan kelepçeleri erkekler için olan alyans modeli sade bayanlar için olan alyans modeli pırlanta taşla süslü Atasay Alyans Yüzük Modeli.

İç kısmı atasay beyaz altın dış kısmı sarı altın ve boydan boya tamamı kare beyaz küçük pırlanta taşlarla süslenip dizayn edilmiş kenarlarına küçük nakışlar içerisine renkli taşlarla ayrı ve farklı bir görünüm verilmiştir.

Atasay alyans modellerinden roz rengindeki bir tasarım karşımıza çıkmaktadır. Roz ve beyaz altın kullanılan ince ama çok alımlı bir tasarım olmaktadır. Bayan alyans modelinde ortasında sıra ince taşlar ile çok hoş duran bir model olmaktadır.

Atasay alyans tasarımlarında her zevke uygun tasarımlar bulunmaktadır. İki renk kullanılan spor bir model sunulmaktadır. Beyaz altın aralara örgü şeklinde örülüp çok modern duran tasarımlar olmaktadır.

Bayanların en çok hayal ettiği ve en çok arzuladığı çok mükemmel çok hoş bir alyans modeli.

Atasay nazar boncuklu alyans modelleri ile bu yıla damgasını vuran tasarımlar olmaktadır. Çok fazla çeşit bulunan nazar boncuklu alyanslar genellikle alyansların iç tarafında bulunmaktadır. Siz değerli evlenecek çiftlerimize nazar değmemesi için yapılmaktadır.

Atasay düz alyans modeli sunmaktayız sizlere. Düz alyanslar yıllarca havasını ve modasını koruyan tasarımlar olmaktadır. Renk olarak içine nazar boncuğu modeli konulmuş ve çok modern olan tasarım olmaktadır.

Sevgilinizin resmini parmağınızda taşımak istemezmisiniz. Gerçekten çok güzel ve hoş bir duygu olmaktadır. Atasay markası birbirinden özel tasarımlar ile kesinlikle yıla damgasını vuran tasarımlar olmaktadır.

Atasay markasının ince alyans modeli sunmaktayız siz değerli evlenecek çiftlere. Beyaz altın ve sarı altın kullanılan bu model zarif duruşu ile güzel duran bir model olmaktadır. Bayan alyans modeli için tek taş kullanılan bir tasarım olmaktadır.

Atasay değişik tarzladır sevenler içinde bir model tasarlamış olmaktadır. Alyans üzerine isim yazılı olması aslında farklılık yaratmış olmaktadır. Çünkü normalde genellikle alyansların iç tarafına yazılır isiler.

Sarı altın yasa klasik renklerden hoşlanmayan bayanlar için siyah renginde çok modern duran bir tasarım olmaktadır. Çift taraflı olan taş detayı ilede çok hoş duran modern bir tasarım olmaktadır.

Bayanlar için seçenekler çok fazla olmaktadır. O yüzden her konuda şanslı olmaktadırlar.Sarı altından yapılan bu model çift taraflı ince taş detayları ile bayanların parmaklarında çok hoş duracaktır.

Düz alyans modelleri yıllarca modasını koruyan tasarımlar olmaktadr. Annelerimzde bile bu tarz modelleri görmekteyiz. Ama yıllar geçsede kesinlikle modasından ödün vermeyen çok hoş duran tasarımlar olmaktadırlar.

Roz altın modelleri bu yıl çok moda olan tasarımlar olmaktadırlar. Beyaz altın ile uyumlu olduğunda ise kesinliğine şıklığına şıklık katacak olan tasarımlar olmaktadır. Nazar boncuklu tasarımlar 2012 yılına damgasını vuran modellerdir.

Çeşitli alyanslar bayanların kafasını gerçekten karıştırır şekilde olmaktadır. Bu model de iki renk kullanılmış olmaktadır. Sarı be beyaz altın kullanılan bu tasarım ortadaki taş detayı ile çok şık duran bir model olmaktadır.

Alyanslar yüzükler özellikle genç gelin adaylarının en meraklı olduğu takı modellerindendir sizler için mükemmel bir altans yüzük modelini sunmaktayız.

Bayanların bir kısmince alyans modellerini tercih etmektedirler. Beyaz arlın ağırlıklı olan bu alyans modeli üzerinde tek tarafa sarı altın geçilmiştir. Taş detayı ise kare şeklinde dizayn edilmiş olmaktadır.

Genellikle bayanların alyansları taşlı olmaktadır. Erkeklerin alyans modelleri ise düz alyans modelleri kullanılmaktadır. Sarı ve beyaz altın olarak kullanılan modern bir tasarım olmaktadır.

Etrafı çift taraflı kenarları inci pırlanta taşlarla süslenmiş beyaz atasay altından ve üst orta kısmı sarı 18 ayar altından yapılmış çok süper Atasay Alyans Yüzük Modellerinden en mükemmel olanı.

10 yorum:

Adsız dedi ki...

ÇOK SIRADAN

Adsız dedi ki...

hepsi birbirinden güzel:))

Adsız dedi ki...

bencede

Adsız dedi ki...

aşık olduö ya

Adsız dedi ki...

harika

Adsız dedi ki...

hepsi olmasa da bazıları sıradan...

Adsız dedi ki...

seni seviyorum yazılı alyansı çok beğendik. fiyatını nasıl öğrenebiliriz acil cevap bekliyoruz

Adsız dedi ki...

cok guzel isim yazilana bayildim ama Azerbaycanda yok bunlar(((

Adsız dedi ki...

yuzukler harıka bayıldım

Adsız dedi ki...

aynı modeller biraz değişiklik yaratın 1 nisanda nişanım var yaaa :(

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011