Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

16 Kasım 2011 Çarşamba

Armine Başörtüsü Eşarp Modelleri

Tesettür Giyim markalarının en önde gelen ve kapalı bayanların genç kızların en çok tercih ettiği bir marka haline gelen ve dünyaca ünlü Armine tesettür markası hemen hemen her dalda lider diyebiliriz. Armine eşarp başörtüsü çeşitleri ve modelleri oldukça fazla özellikle ipek ve saten dokuma parlak ve canlı renklerle kapalı bayanların en çok ilgi duyduğu ve tercih ettiği bir markadır. 2011 - 2012 yılının en trend en moda ve en çok tercih edilen başörtüsü eşarp modelleri ve markası yine Armine markasının. Tesettür giyimde eşarplar başörtüleri tesettür giyimin belki en önemli giysilerinden belki de tamamlayıcı giysilerindendir artık onun kararı kapalı tesettürlü bayanların tercihidir. Değerli kapalı tesettürlü bayanlar genç kızlar sizlerin beğeneceğini umduğumuz ve başörtüsü ve eşarp şeçme konusunda sizlere yardımcı olmak ve eşarp başörtüsü marka ve modellerini tanıtmak ve Armine Başörtüsü Eşarp Modelleri hakkında kısa bilgiler vermek amacıyla sayfamızda Armine Başörtüsü Eşarp Modellerine yer vermiş bulunuyoruz ilerleyen zamanlarda tesettür giyim markalarının en çok aranan ve tercih edilen markalarına ve en son en yeni modellerine yer vereceğiz önerileriniz duygu ve düşünceleriniz bizler için çok öenemlidir lütfen yorumlarınızı bekliyoruz. Ayrıca Tanıtmış olduğumuz Armine Başörtüsü Eşarp Modellerini normal günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz gibi özel günlerde ve davetlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz Armine markasının kalitesini tesettürlü bayanlar çok yakından bilirler ve güvenirler.

İlkbahar ve yaz mevsimi için tasarlanmış çiçek desenli Armine Başörtüsü Eşarp Modeli. Son zamanlar en revaçta renklerinden olan pudra rengi eşarpların zemininde kullanmak içinde ideal renklerden biri. Açık bir ton olan pudra renginin üzerine neredeyse her renkten desenler rahatlıkla uygulanabilir. Bu eşarptada pudra renginin üzerine yeşil ,sarı ve mürdüm tonları kullanılmış. Desen olarak serbest çiçek desenlerinin tercih edildiği eşarp ipek saten kumaş üzerine tasarlanmış. Şekil itibari ile kare olan eşarp en klasik eşarp modellerindendir. İçine kullanılabilecek bone renkleri açısından dan çeşitliliğe sahiptir. Yazın daha çok açık renkler tercih edildiği için bu eşarpta en çok tercih edilenler arasındadır. Yazlık açık renk ceketlerlede son derecede uyumlu olacaktır.

En kaliteli ipek dokuma yaprak ve çiçek desenli Armine Başörtüsü Eşarp Modelli. 2012 moda armine esarp basortusu modeli Armine markasının çok renkli ve desenli eşarplarından bir örnek. Sarı yeşil ve mor renklerin neredeyse her tonunun kullanıldığı çok kullanışlı bu eşarp ile bütün yazı geçirebilirsiniz. Eşarp satın alırken en çok dikkat edilmesi konulardan biride eşarbın kullanım alanıdır. Böyle bir eşarbı çok alternatifli kullanabilirsiniz. Şeklinin kare olması sebebi ile bağlama şekilleri çok alternatifli değildir ama pek çok yazlık ceket yada kaplarınız ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modeldir. Eşarbın altına kullanabilecek bonelerde kaplarla uyumlu olursa daha güzel olur. Kullanılacak kaplarda biraz koyu tona yakın olursa eşarp kendini daha güzel gösterir.

Beyaz ve siyah parlak çekici renklerden oluşan en son moda Armine Başörtüsü Eşarp Modelli. baharlik beyaz siyah armina basortusu esarp modeli Siyah ile beyaz en bilinen zıt renkler olmasına rağmen birbirine uyumundan doğan asaleti tartışılmaz. Armınenin bu eşarbın dada bu asalet bir kez daha gözler önüne serilmiş. Eşarbın zemini aslında beyaz ,üzerine siyah desenler uygulanmış. Bu desenler uygulanırken kare eşarbın orta kısımlarında desenler uçlara doğru yoğunlaşmış. İlk bakışta genel olarak geometrik desenlerin hakim olduğu eşarba dikkatli bakıldığında aralarda çiçek desenleri dikkati çekiyor. Daha ziyade siyah bone ile kullanımı daha uygun olan bu eşarp, kıyafet olarakta düz siyah renk ile kullanıldığında kendini daha iyi gösterir. Resimdeki ceketin yaka modelide eşarba son derece uyumlu olmuş.

Koyu sade renklerin hakim olduğu klasik Armine Başörtüsü Eşarp Modelli. Son yıllarda eşarplardaki klasik çiçek desenleri yerini farklı şekillere bıraktı. Bu şekiller genelde bir konu ile ilgili olmaya başladı. Bu eşarpta görünen en büyük figür bir gemi resmi ve diğer küçük figürlerde gemicilikle ilgili materyallerin resimleri. Düz beyaz üzerine siyah renkte çalışılan figürler eşarbı siyaha boğmamış. Daha ziyade beyaz eşarbı andırmış.İçine siyah yada beyaz bone kullanılabileceği gibi kıyafettede siyah ile beyazı özgür kılmış. Çok desenli ve renkli eşarplardan hoşlanmayan genç kızlar için ideal bir eşarp. Üstelik ipek kumaş olması sebebi ilede yaz için oldukça kullanışlı.

Armine markasının Yazılı olduğu ve beyaz siyah sade renklerin sadeliğinde Armine Başörtüsü Eşarp Modeli. ipek armine esarp basortusu modeli Sarar firmasının hazırladığı Avrupa esintileri ile dolu bir eşarp. Yaz için en çok tercih edilen açık krem ,ipek kumaş ve üzerine ince çizgilerden oluşmuş avrupanın önemli seçmece binalarının resimleri var. Özel tasarım olan bu eşarplarla hem çok rahat ediceksiniz hemde kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Sarar firması kendi ismini küçük bir bez etiketle eşarba tutturmak yerine dört köşesine büyük harflerle yazmayı tercih etmiş. Böylece eşarbı uzaktan bile görenler sararın özel tasarımı olduğunu anlayacaklar. Yüzünüzün kaldıracağı büyüklükteki siyah bir gözlük ile şıklığınızı tamamlayacaksınız.

Kalp şekli verilmiş açık renkli özellikle baharda ve yaz aylarında kullanabileceğiniz Armine Başörtüsü Eşarp Modeli. kalp sekilli armina basortusu esarp modeli: Arminenin genç kızların çok beğeneceği bir eşarbı. Genç kızların diyoruz çünkü renk ve desen seçimi tamda onların tercihleri doğrultusunda. Eşarbın zemini açık pembe. Üzerine siyah kontör ile büyüklü küçüklü kalp şekilleri verilmiş. Bu kalplerin içi ise bazıları pembe tonları,bazıları mavi tonları,bazılarıda geometrik desenler ile doldurulmuş. Eşarbı desenlerle boğmamak için pek çok irili ufaklı kalp boş bırakılmış. Pembenin içinde kullanılan mavi tonlar eşarbın hem kullanım alanını genişletmiş,hem daha spor bir eşarp haline getirmiş doğal olarakta kotlarla bile rahatlıkla kullanılabilir bu eşarp çok kullanışlı olmuş.

Turuncu siyah beyaz karışık renklerden oluşan cıvıl cıvıl görünen Armine Başörtüsü Eşarp Modeli. kare desenli armina basortu esarp modeli Siyah beyaz eşarplar çok güzel ama diğer renkler içinde renkli eşarplarada ihtiyaç var. Özellikle krem renkli kıyaferlerle kullanmak için çok uygun olan bu model krem-turuncu ,kırmızı-siyah renklerinin uyumundan ve dikdörtgen şekillerin birbirine geçmesinden oluşmuş. Eşarptaki renklilik bone ve kıyafet konusundada rahatlık sağlamış. Açık renkli kıyafetlerin üzerine çok yakışan bir eşarp olacağı gibi koyu renklerlede kendini daha çok gösterecektir. Bu eşarbı genç kızlar kadar gönlü genç bayanlarda rahatlıkla kullanabilirler. İpek kumaş ve kare olarak tasarlanmış bu eşarp bağlanmasıda son derece kolaydır.

Çoğunlukla Koyu renklerin en fazla olduğu ve beyaz tenli bayanların en çok tercih ettiği ve özellikle kış aylarında kullanabileceğiniz bir başörtüsü eşarp modeli. karışık renkli armina esarp basortusu modeli: Beyaz tenli iseniz ve açık renkli eşarplar sizi iyice solgun gösteriyor ise sizin daha koyu renkli eşarp alternatiflerine bakmanız lazım. Mesela bu eşarp sizin ihtiyacınıza cevap verebilir. Koyu renkleri genelde daha ileri yaşarlın kullandığını varsayarsak bu eşarp yüzünüze gelecek kısmı koyu renk hazırlanırken uç kısımları gayet renkli düşünülmüş. Sarı ,turuncu,pembe ve mavi gibi canlı renkler eşarbın bir anda havasını değiştirmiş . aralarda kullanılan karakalem papatya desenleri diğer canlı çiçeklerin arasında çok asil kalmış. Ayrıca eşarbın etek uçlarındaki siyah beyaz leoparı andıran desenler eşarba ayrı bir hava katmış.

Siyah ve kırmızı renklerin Ağırlıklı olduğu sade bir başörtüsü eşarp modeli. Kırmızı- siyah- beyaz. Bu üç renk her zaman her yerde kullanılabilen en uyumlu üç renktir. Tam gençkızların rengi olan bu eşarp desen olarakta orta kısmında siyah üzerine beyaz puan uç kısımlarında beyaz üzerine siyah puan kullanılmış. Bu hali ile çok sade olacak eşarbı biraz hareketlendirmek için araya kırmızı gelincik motifleri eklenmiş. Bu kadarla da yetinmeyen desinatörler aralara camel renkli yapraklar koyarak deseni tamamlamışlar. Siyah –beyaz- kırmızı renk bonelerin üçüde yakışacağı gibi kırmızı bone tercih edilmelidir. Kıyafet olarakta düz renk bir kıyafet seçilir ise eşarp kendini daha iyi gösterecektir.

2011 -2012 yılının en trend en son modası olan ve hemen hemen tüm bayanların en çok tercih ettiği Armine Başörtüsü Eşarp Modellerinden birisi diyebiliriz. Karmaşık renkleri ve desenleri sevenler için hazırlanmış modellerden biri daha.. içerisinde pek çok rengi gayet uyumlu olarak barındıran bu model de kullanım alanı oldukça geniş. İçerisinde neredeyse her renkten küçük bir parça var. Doğal olarak eşarp öncelikle kotların üzerine çok yakışıyor. Ama böyle bir eşarp sadece kotlarla sınırlı kalmaz . Düz beyazın üstüne kullanılabilecek bu eşarp koyu renklerlede gayet rahat kullanılabilir. Orta yaş üstü bayanların daha çok tercih edeceği bu modeli rahatlıkla hediye olarakta seçip götürebilirsin.

Pembe renk ile mürdüm renginin farklı güzellikte bir uyumu vardır. Bu eşerptada o tonlar tercih edilmiş ve birazda sarı tonları ilave edilerek canlandırılmış. Desen olarak belirgin bir desen tercih edilmemiş. Mürdüm gibi koyu renk kıyafetin üzerine kullanıldığında kıyafete bir ferahlık verecektir. Ayakkabı çantada da eşarba yakın tonlar tercih edilirse şıklık artacaktır. Aynı şekilde açık pembe tonları ilede kullanılabilir. Açık tonlarla kullanıldığında eşarp kendini daha iyi gösterecektir. Bu sefer ayakkabı ve çantada koyu tonlar tercih edilmiştir

Gözleriniz renkli ve onları ön plana çıkarmaktan hoşlanıyorsanız göz renginiz ile uyumlu eşarplar size çok yakışacaktır. Bu eşarpta son derece canlı ve zıt renkler kullanılmış. Neredeyse her renkten küçük bir tonu içinde bulunduran bu eşarbın kullanım alanı oldukça geniştir. Daha ziyade genç kızların rağbet göstereceği bu eşarp pek çok renk ile bir arada kullanılabileceğinden çok kullanışlıdır. Özellikle yaz aylarında açık renk kıyafetlerin üzerinde çok dikkat çekici duracaktır. Eşarbın orta zemini mavi tonlarından yapılmış ama her köşesinde farklı tonlara ağırlık verilmiş.

Son zamanlarda kare eşarplar yerine uzun fular eşarplar daha çok tecrit ediliyor. Değişik bağlama şekilleri olan fular eşarplarının ipek kumaştan olanları olduğu gibi günlük kullanımda daha ziyade pamukluları tercih edilmektedir. Pembe tonlarına sahip bu eşarp aslında pek çok rengi içinde barındırdığı için oldukça kullanışlı ve tercih edilir. İçine kullanılabilecek bone seçenekleride oldukça fazladır. Sağ omuza doğru iğne ile tutturulan eşarp aynı şekilde düğüm atarakta kullanılabilir.uzun kısımları önde bırakılmış bu modelde arkadan sarkıtılarak ta bağlanabilir.

Sarı beyaz renkli yazlik armine esarp basortusu modeli Canlı renkleri çok seviyorsunuz ve onları cesurca taşıyacak cesarete sahipsiniz. İşte sizler için tasarlanmış eşarplardan bir model. Beyaz üzerine sarı çiçek ve dal desenleri uygulanmış. Çiçekler düz sarıdan yapılırken eşarba harekerlilik vermesi için dalların bir kısmı sarı renkte olup pembe puantiye ,bir kısmıda siyah olup beyaz puantiyeler kullanılmış. Daha ziyade beyaz renk kıyafetlerle kullanabileceğiniz bu eşarbın kullanım alanları biraz kısıtlı. Ama kombine edeceğiniz ayakkabı ve çanta renkleri kıyafetlerde özel bir görünüm sağlayacaktır.

Siyah beyaz renkli armina esarp basortu modeli uzun ipek fular eşarplardan bir örnek daha. Siyah beyaz renklerin kullanıldığı bu eşarbın hitap ettiği kitle sayısı daha fazla.eşarbın zemini düz siyah üzerine beyaz desenler kullanılmış. Bu desenlerin içine sadece siyah çizgilerle farklı şekiller çizilmiş. Bu desenlere uyum sağlaması bakımından da etek ucuna leopar deseni andıran siyah beyaz çizgi deseni kullanılmış Fuların uzun kenarı yüz kısmına getirerek bağlanırken uzun kenarların bir parçası önde bir parçasıda arkada kullanılabilecek şekilde bağlanmış. Bu eşarbı orta yaş ve üzeri bayanlar rahatlıkla kullanabileceği gibi uygun kıyafet ile genç kesimde tercih edebilir.

Yeni moda armina eşarp başörtü modeli Beyaz siyah ve kırmızı tonlarının kullanıldığı hem deseni hemde renkleri ile çok özel bir eşarp modeli. Beyaz zemin üzerine siyah irili ufaklı çiçek desenleri kullanışmış ve orta göbek kısmına kırmızı tonları eklenmiş. Böylelikle her yaş gurubuna hitap eden bir eşarp olmuş. Eşarplarda renkler kadar desenlerde çok önemlidir. Bu eşarbı her üç rengin üzerinede kullanabilirsiniz. Kıyafetlerdeki renkleri ne kadar güzel kombine ederseniz kıyafetinizde o kadar güzel olacaktır. Hem özel günlerde hemde günlük olarak oldukça rahat kullanabileceğiniz bu ipek eşarp rahatlık konusundada sizi üzmeyecektir.

Zambak çiçeği desenli koyu renklerden oluşan Armine Başörtüsü Eşarp Modeli. Koyu renklerde birbirine yakışan bazı tonlar vardır. Kahverengi-turkuaz-mor-ve turuncu bu renklerdedir. Dördü bir arada kullanılabildiği gibi kendi aralarında tonlamalarda yapılabilir.Örneğin bu eşarpta zemin rengi olarak kahverengi kullanılmış. Üzerine ağırlıklı olarak turkuaz tonlarında çiçekler yapılmış. Eşarbı renklendirmek için değişik yerlerine turuncu ve mor çiçekler konulmuş. Ayrıca çiçeklerin aralarınada zıt tonlarda çatlatma desenleri yapılmış. Oldukça emek harcanılan bu eşarbı özellikle açık ton kıyafetler ile çok rahat kullanırken sevdiklerinize de gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz.

Koyu Yeşil renklerin olduğu ve papatya çiçek desenli genç kızların ve bayanların en çok tercih ettiği başörtüsü eşarp modeli. yesil beyaz yeni moda armina esarp başörtüsü modeli: Daha ziyade orta yaşlı bayanlara hitap eden bir armine eşarp. Zemin olarak değişik bir yeşil renk ve üzerine ağırlıklı olarak beyaz renkli yaprak modelleri kullanılmış. Sadece yeşil beyaz kalsa bir özelliği olmayacağından beyaz yaprakların damarlarına ve yaprak aralarına siyah renk kullanılmış. Biraz daha eşarbı canlandırmak gerektiği içinde yaprakların ortaları sarı renk ile süslenmiş. Açık renk kıyafetlerin üzerine uygun olabileceği gibi siyah renk kıyafetlerlede eşarp kendisini gösterecektir.bu eşarbı annenize,teyzenize yada başka bir aile büyüğünüze rahatlıkla hediye edebilirsiniz.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

begendim güzel ama daha farklı baglama sekilleri istiyorum sal baglama sekilleride olsa daha iyi olur ltfen :))))

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011