Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

17 Ekim 2011 Pazartesi

Taç Uyku Seti Modelleri

Yatak odası Dekorasyonunda yataklar ve yatak örtüleri çarşaflar yastıklar bunların hepsinin bir arada bulunması ve takım olarak yatak odalarına girmesidir. Biz bunların hepsine birden uyku seti diyoruz. Uyku setlerinin bir çok marka ve modelleri çeşitleri vardır. Sizler için taç markasına ait uyku setine yer vermek istiyoruz. Taç uyku seti sizler düşünerek yorgan yastık ve çarşaf nevresim takımını ayrı ayrı almanıza gerek bırakmadan hepsini bir arada bulundurmuştur. Kalitesi ve markasıyla adından söz ettiren taç tekstil ürünleri uyku setiyle de sizlerin takdirini kazanmıştır. Hiç bir zaman kalitesinden taviz vermeyen taç ev tekstil ürünleri markası tüm ürünlerinde olduğu gibi uyku seti modellerinde de herkesin zevkine isteğine arzusuna cevap verecek şekilde tek kişilik ve çift kişilik olarak imal edilmektedir. Ev hanımları evlenecek çeyiz dizen genç kızlar uyku seti ihtiyaçlarınızı taç marka uyku setlerine bakmadan karar vermeyiniz deriz karar ve tercihler sizin. Sizler için 2011-2012 yılının en çok rağbet gören taç uyku setlerinden en çok beğenilen çeşitlerine yer vermiş bulunuyoruz ilerleyen zamanlarda diğer öne çıkan markalarıda sizler için tanıtmaya çalışacağız.

Taç uyku setleri bayanların için gerçekten kolaylık olmuştur. Bu resimdeki uyku seti modeli koyu renkler ağırlıklı olmaktadır. En alt bölümde fırfır kullanılmış fırfırlar üzerinden çizgiler geçmektedir. Yorgan mor ve siyah renk ağırlıklı kullanılan bir model olmaktadır. Bu uyku seti modelinde dört yastık bulunmaktadır.

Taç uyku setlerinde her zevke uygun ürünler bulunmaktadır. Pembe tonlarını seven bayanlar için bir model sunmak istiyorum. Etek bölümü fırfırlı olan aynı zamanda yanlama çizgiler ile hareket veren bir model tasarlanmıştır. Yorga detayında yoğunluklu açık pembe renk kullanılmış ve üst tarafta çiçekler ile hareketlenmiştir.

Kırmızı bayanların en sevdiği renk olmaktadır. Bu model kırmızı ağırlıklı bir modele olmaktadır. Çarşaf ve fırfırlı etek bölümü düz kırmızı kullanılmış. Yorgan ise kırmızı, siyah ve gri çizgiler taşıyan yuvarlaklar yapılmıştır. Bu modelde iki tane düz yastık iki tanede çizgili yastık bulunmaktadır.

Taç uyku setleri çocuklar için tasarladığı modeller ile gerçekten bütün çocukların beğenisini kazanmaktadır. Süpermen şeklindeki bu model genellikle erkek çocuklar için kullanılmaktadır. Çünkü erkek çocuklar savaşçı karakterleri daha çok severler.

Çoğu bayan mavi renk çok sever. İşte mavi bir model daha sunmaktayız sizlere. En alt bölümde koyu mavi fırfırlı etek bulunmaktadır. Yogan bölümünde ise açık mavi, koyu mavi, açık yeşil ve ince koyu yeşil renklerin birleşmesi ile bir model çıkmıştır ortaya.

Kırmızı bir modele daha sunmaktayız sevgili bayanlar. Çarşaf ve pileli etek bölgesi düz kırmızı kullanılan bu nevresim takımı modelinde yorgan kırmızı ve beyaz denkten dekore edilmiştir. Kırmızı büyük güller ise uyku setinde tüm dikkatleri toplayan bir model olmuştur.

Şık bir yatak odanız varsa kesinlikle Taç uyku seti modellerine bakmanızı öneririm. Yukarıdaki modelde gene kırmızı ve siyah rengin uyumu ile karşılaşmaktayız. Etek bölümü siyah ve kırmızıçizgilerden oluşmaktadır. Tamamen uyumlu bir takım çıkmıştır ortaya.

Bahar geldi artık daha cıvıl cıvıl renkleri tercih ederiz uyku setlerimizde de. İşte sizlere renkli bir model sunmaktayız. Yeşil ve kırmızının uyumunu bu tasarımda görmekteyiz. Etek bölümünde birçok renk ile çizgili desen yapılmıştır. Yorgan bölümünde ise yeşil ve kırmızı ağırlıklı olmaktadır.

Leopar desen bayanların en çok tercih ettiği model olmaktadır. Sadece uyku setinde değil bayanlar için olan diğer bütün detaylarda. Leopar kendine güvenen bayanların ilk tercihi olmaktadır. Taç uyku seti modellerinde bayanların zevklerini bildiği için leopar deseni de eklemiştir.

Mor sade bir model sunmaktayız sizlere. Bazı bayanlar karışık desenleri sevmezler daha düz ve sade modellerden hoşlanırlar işte sizlere göre bir modele sunmaktayız. Mor renk bayanların içini açar ve mutluluk salgılayan bir renk olmaktadır.

Açık tonlardaki uyku setlerine bahar geldiği için çok fazla karşılaşmaktayız. Etek ve çarşaf bölümünde sadece düz mavi kullanılan bu uyku seti yorgan bölümünde ise sarı, pembe, turuncu ve mavi renk ile dizayn edilmiştir. Yastıklarında ikisi düz mavi düğer ikisi ise çizgili renkli olmaktadır.

Taç uyku seti modellerinde mor renkli tasarımlara çok fazla rastlamaktayız. Bu modelde açık mor ve koyu mor rengin birbirine uyumunu görmekteyiz. Takım olarak çok hoş duran gösterişli bir takımdır.

Kırmızı uyku setleri evli çiftler için genellikle tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Sevgililer günü için mesela çok güzel bir tercih olmaktadır. Yorgan bölümünde kocaman kalp ile uyku seti havasını korumaktadır. Kırmızı her zaman bayanlarda bulunan bir uyku seti rengidir.

Evlerimize ya çocuk odaları vardır tek kişilik yada misafir yatak odası. Kesinlikle misafirlerimizi de çocuklarımızı da rahat bir uyku çektirmenin kurası taç uyku setlerinden geçer. Bu renkli tasarımda misafirlerinizin içi açılacaktır kesinlikle.

Açık kırmızı bir model sunmaktayız sizlere. Etek ve çarşaf bölümünde düz renk kullanılan bu model yorgan bölümünde kırmızı ve siyah renk kullanılmıştır. Yorganın ortasında kocaman kırmızı çiçek bulunmaktadır. Yastıkları ise iki kırmızı ikisi de siyah ve üzerinde çiçek vardır.

Bu uyku seti sanki Galatasaray renklerini andırdığı için kesinlikle Galatasaraylı biri tarafından tercih edilmelidir. Sarı kırmızı renklerin kombin edildiği bu uyku seti modeli etek bölümünün hareketli olması ile dikkati orda toplamıştır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011