Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

30 Ekim 2011 Pazar

Bayan Kol Saati Modelleri

Aslında kol saatleri bir zaman bildiren bir araçtır fakat özellikle bayanlar hem bir katı modeli hem de aksesuar olarak takarlar. Durum böyle olunca da saat firmaları bayanlara özel değişik renklerde ve değişik modellerde saatler üretmeye başlamıştır.
Genç kızlara özel olarak dizayn edilen kol saatleri genellikle dekoratif ve zarif olmakla birlikte daha şık ve daha çekici hale getirmek amacıyla saatlerin etrafını ve kordon kısımları pırlanta inci taşlarla süslenerek daha mekemmel görünen ve her genç bayanın hayallerini süsleyen saat modelleri üretilmektedir. Herkesin bildiği çok kaliteli ve dünyaca ün yapmış saat markaları vardır bunların büyük çoğunluğu bayanlar için ürettikleri saatlere her değişik modeline uygulanan çeşitlilik ve değişiklik olması açısından bayanların hayır diyemeyeceği saat çeşitleri vardır.
Değerli bayanlar genç kızlar 2011-2012 yılının en moda en trend bayan kol saatlerinden en zarif,en mükemmel ve sizlerin güzelliğine güzellik katacak ve sorunsuz bir şekilde yıllarca kullanabileceğiniz bayan kol saati modellerinden en öne çıkan markalardan oluşan saatleri beğeninize sunmaktayız, sizin için saat modeli seçimlerinize yardımcı olmak amacıyla bazı saatlere sayfamızda yer vermiş bulunuyoruz. Saat alırken mutlaka güvendiğiniz markalardan şaşmayınız deriz.
1) Kol saatleri sürekli kullandığımız modeller olmaktadır. Renkli kol saati modelleri genellikle genç kızlar tarafından tercih dilmektedir. Genellikle genç kızlar kıyafetlerine uygun renklerden tercih edip renkli olan kol saatlerinden tercih etmektedirler.
Kol saati modelleri bir çok markalar tarafından her yıl değişik modelleri piyasaya sunmaktadırlar. Bu sene genellikle sade düz renk tasarımlar ile çok fazla karşılaşmaktayız. Kol saatleri bayanları tamamlayan en önemli aksesuar olmaktadır.
Her bayanın zevki farklıdır bazı bayanlar düz tasarımlardan hoşlanır bazıları ise daha süz modelleri tercih ederler. Renkli taşlar ile dizayn edilmiş bu kol saati özel bir davette sizlerin çok şık olacağı tasarımlar olmaktadır. Mavi ve yeşil taşlar ile dekore edilmiş bu model çok şık bir tasarım olmaktadır.
Spor saatler günlük yaşantımızda sürekli kullandığımız modeller olmaktadır. Eskiden siyah renk olurdu saat modelleri şimdi günümüzde daha renkli tasarımlar göz önünde olmaktadır. Pembe olan bu model kendini cıvıl cıvıl hisseden genç kızlar için çok modern ve şık bir aksesuar olacaktır.
Gümüş saat modelleri yeni sezonda havasını koruyan bir model olmaktadır. Kalın olan bu model bilek bölümleri ince ince detaylar birleştirilmiştir. Bu kol saatinin en dikkat çekici yeri ise içersindeki çiçek detayıdır. Çiçek detayı bu kol saatine çok yakışmış bir tasarımdır.
Genellikle bazı bayanlar ince saat modellerinden hoşlanırlar bazı bayanlar ise kalın saat modellerinden hoşlanmaktadırlar. Bu model her iki seçenek için kullanılmış olan bir modele olmaktadır. Küçük küçük halkaların birleşmesi ile kordon haline gelmiştir. Aynı zamanda saatin içindeki desenler ile dikkatleri üzerine toplamıştır.
İşte sevgili bayanlar çok şık ve modern bir tasarım daha sunmaktayız. Bu model genellikle özel gecelerde aksesuar olarak kullanacağınız çok modern bir takı olmaktadır. Taş detaylı olan bı model papatya modeli verilmiş ve yaprakları taş ile dekore edilmiştir.
İnce saat modelleri günlük yaşantımızda rahatlıkla kullanabileceğimiz modeller olmaktadır. Aynı zamanda farklı tasarımları seven bayanlar için özel olarak tasarlana bu modeller her zevke ve kitleye hitap eden modeller olmaktadır. Üç modelden birbirinden farklı tasarımlardır.
Bu yıl damgasını vuran bir renk roz rengidir. Takıda çok modern ve şık ayrıca gerçekten alımlı duran bir tasarım olmaktadır. Damla şeklinde olan bu tasarım iki sıra küçük taşlar ile dizayn edilmiş bir model olmaktadır. Kordon bölümü ise küçük yaprakların birleşmesi ile oluşmuş çok modern bir tasarımdır.
İlginç tasarımlardan bir önek daha sunmaktayız sizlere. Bu modelin saat bölümü üçgen şeklinde dizayn edilmiştir. İki renk olarak piyasaya sunulan bu model iki renk ile damgasını vurmaktadır. Bayanlar saat seçimi yaparken yeni sezon olmasına çok dikkat ederler kesinlikle.
Ünlü bir markanın altı çeşit modelini daha sunmaktayız siz değerli bayanlara. Saat seçimi yaparken kesinlikle en çok dikkat ettiğimiz detay markasıdır. Saat seçimleri genellikle kaliteli ve kalitesini belli edip etmediğine dikkat edilir. Günlük yaşantımızda rahatlıkla kullanacağınız tasarımlar olmaktadır.
2012 yılının yaz sezonuna az kaldı. Artık saat modellerimizin de renkleri açılmaya başlamaktadır. Beyaz deri kordon olan bu model sarı altın be yazın uyumunu bizlere göstermektedir. Bu model de de taş detayı kullanılmaktadır. Harflerin büyük yazılması ve saat içindeki iki küçük çiçek detayı ile kombine edilmiştir.
Siyah çok kullanılan bir renk olmaktadır. Siyah deri kordonlu saat modelini günlük yaşantımızda çok fazla kullanılan modeller olmaktadır. Kalın kordonu ile güzelliğine güzellik katan bir model olmaktadır. İnce ince gelen deri detaylar saat modeline çok yakışan bir model olmaktadır.
Bu saat modeli kesinlikle sevgililer gününe özel tasarlanmıştır. İçindeki kalp detayı il sevgilinize çok şık bir hediye edebileceğiniz bir model olmaktadır. Büyük rakamlar saatte çok hoş durmaktadır. Ve saati çok modern ve şık göstermektedir. Bu modelde de ince taşlar kullanılmıştır.
Taşlı saat modelleri bu sene çok revaşta olan bir tasarım olmaktadır. Dokuz ayrı taş detaylı bu model her biri birbirinden güzel dizayn edilmiş tasarımlar olmaktadır. Birbirinden farklı renklerde değişik dekore edilen taş detayları saat modellerini tamamlayan detaylar olmaktadır.
Kalın saat modeli ile tekrar karşınızdayız sevgili bayanlar. Farklı renklerin kullanıldığı tasarımlar çok modern durmaktadır. Açık renkler kullanılan bir model olmaktadır. Mavi, pembe, sarı ve yeşil renkler ile dizayn edilmiş olmaktadır. Saat modelleri bizim kıyafetimize uyumlu olması çok önemlidir. Düz bir kıyafet ile çok hoş duracak bir saat modelidir.
İnce taşlı bir model daha sunmaktayız sevgili bayanlar sizlere. Renkli taşlı saat modelleri günümüzde çok fazla tercih edilen bir model olmaktadır. Renkli taşlı saat modelleri genellikle ikinci bir saat olarak kullanılmaktadır. Çünkü saat modelinin renginden dolayı her kıyafetle uyum sağlamamaktadır bu yüzden ikinci bir model olarak kullanılır.
Yeşil ağırlıklı olan bu saat modeli bu yıl yeşil rengin çok moda olduğu bir yıl olmaktadır. Özel bir tasarım olan bu model güzelliği ve dikkat çekici taş detayları ile çok modern bir hava kazanmaktadır. Farklı tasarımları seven bayanlar için kesinlikle çok doğru ir tercih olacaktır.
Yeni sezonda kesinlikle renkli taşlar ile dekore edilmiş olan saat modelleri çok moda olmaktadır. Bu model gümüş rengine dekore edilmiştir. Mavi ve pembe taşlar ile dizayn edilmektedir. Modern tasarımlar her bayanın en çok tercih edildiği tasarımlar olmaktadır. Şık olan modeller bayanlar için her zaman tercih edilen modeller olmaktadır.
Abiye şıklığını bize yansıtan bu tasarım çiçek modelini saat modeline yansıtılmış bir tasarım olmaktadır. Taşlar kendisinden renkli yansımalar yapmaktadır. Kesinlikle bayanların kolunda çok şık duracak olan bir modelde olmaktadır. Sadece saat takarak bile çok şık olabilirsiniz sevgili bayanlar.
Küçük çiçeklerin birleşmesi ile kordon haline gelen aynı zamanda çiçek yapraklarındaki taş detayı ile bayanların kalbini çalacak olan bu model çok şık durmaktadır. Kolunuza taktığınız zaman taşların parlaması ile kesinlikle dikkatleri üzerine çekmektedir. Ünlü bir saat markasının bu tasarımı kesinlikle yeni sezona damgasını vuran bir tasarım olmaktadır.
Çok ince ve çok şık bir tasarım olmaktadır. Küçük taşlar ile dizayn edilmiş olan bu model gerçekten sade şıklığı bizlere yansıtmaktadır. Küçük taşlı çiçeklerin birleşerek ince bir kordon haline getirilmesi saat modelinin ne kadar özel bir tasarım olduğunun ıspatı olmaktadır. Saat bölümü kare şeklinde dekore edilmiş ve aynı zamanda kenarları gene küçük taşlar ile dizayn edilmektedir.
Üç çeşit farklı modele ve tasarım daha sunmaktayız siz değerli bayanlara. Sarı ve gümüş renginde saat modellerinin ne kadar şık durduğunun kesinlikle göstergesi olmaktadır. İki modelde çok küçük taşlar ile dekore edilmiş bir model olmaktadır. Günlük yaşantımızda çok modern duran tasarımlar olmaktadır.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

süperrrrrrrrrr bir de fiyatlarını yazsanız çok daha güzel olacaktı çünkü ben annemede alıcaktım
yapanlara teşekkürler

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011