Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

10 Ekim 2011 Pazartesi

Bayan Kaban Modelleri

Kış mevsiminin gelmesiyle havalar soğudu yağmurlar başladı artık yazlıkların bir kenara kaldırılıp kışlık elbiselerin zamanı gelmiştir. Özellikle çalışan ve sürekli dışarda işleri olan bayanlar aman ha dikkat üşüyüp hasta olmamak için üzerinizi kalın giyinin. Bayanlar için 2011 - 2012 yılının en moda en trend kaban modelleri bakmaya değer. Bayanlar için özel olarak imal edilen bayan kabanları renk renk model model bu kış da bayan giyim mağazalarında vitrinlerde sizleri bekliyor. Bayan kabanların bir çok markası modeli ve çeşitleri vardır uzun belden kuşaklı düğmeli veya fermuarlı olanları hepsi bu yılın en moda kabanları diyebiliriz. Bayan kabanları o kadar özel ve titizlikle üretilmiştir ki bayanlar zor beğenen ve kaliteli olan üzerlerine yakışan güzelliklerine ayrı bir güzellik katan göz dolduran zarif kaban modellerini tercih etmektedirler. Bayan kabanlar genellikle yün koton ve pamuktan imal edilmektedir çünkü soğuk havalarda daha sıcak tutması açısından.
Koyu kırmızı bordo renkli uzun dizlere kadar uzanabilen çift yakalı ön tarafı boydan boya çift düğmeli belden kemerli kuşaklı en kaliteli kumaştan ve son derece özenle tasarlanmış bayan kaban modeli. Kırmızı ve koyu renk seven bayanların en çok tercih edebileceği bayan uzun kaban modeli.
Beyaza yakın krem renkli katlamalı yakalı önden düğmeli beli kemerli kuşaklı yandan aşağıda ve yukarda çift cepleri bulunan etek yada pantolon üzerine giyebileceğiniz özellikle esmer ve kumral bayanlara daha çok yakışabilecek kışlık bayan kaban modeli.
Lacivert şişme yakalı beli geniş kuşaklı kemerli yün ve pamuk karışımından imal edilmiş sizleri soğuktan koruyacak son moda bayan kaban modeli.
Beyaz krem renkli diz altına kadar uzun iki düğmeli beli kuşaklı kemerli geniş yakalı kışlık bayan kaban modeli.
Koyu siyah renkl ince bel kısmı ile belinize iyice yapışık sıkan ama rahatsız etmeyen ön tarafı çift yanlı düğmeli dar yakalı kışlık Bayan Kaban Modelleri örneği.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

hepsi tam fatma ablamın zevkıne hitap ediyor ablamın elini öpmek istiyorum

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011