Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

6 Eylül 2011 Salı

Taç Perde Modelleri

Ev tekstil ürünlerinden perdeler belkide en önemli eşyalardan diyebiliriz. Hiç düşündünüz mü evinizin pencerelerinde perdelerin olmadığını.? Perdeler odaların evin dışardan içerisinin görünmesini engelleyen daha doğrusu odanın mahremiyetini gözlerden uzak tutan bir tekstil ürünüdür. Bildiğimiz tanıdığımız bir çok marka perde modelleri ve markaları çeşitleri vardır fakat bu işin uzmanı taç perde markası evlerinizi en güzel ve göz alıcı biçimde donatmak için en bilinen bir markadır. Perde tasarımı açısından kalitenin ve zerafetin adresi taç perdelerdir. Evinizin bütün odalarına ayrı ayrı ölçüleriyle tam sizin arzu ettiğiniz renklerde ve tasarım dikim konusunda da siparişlerinize uygun olarak hazırlanıp sizlere sunulmaktadır. Taç perde modellerinin en büyük özelliği ise bugüne kadar tüm müşteri ve kullanıcılarının son derece memnun kalmasıdır sebebi ise kaliteli ve sağlam olmasıdır. Sizler için seçtiğimiz taç perde örneklerini taç mefruşat mağazalarında buna benzer bir çok çeşitlerini ve örneklerini bulabilirsiniz. Perdelerini değiştirmeyi yenilemeyi düşünen yada evlilik hazırlığı yapan çeyiz dizen genç gelin adayları perde ihtiyaçlarınızı almadan önce çok iyi bir araştırma yapmanızı size kalite ve fiyat açısından en uygun olanını almanız açısından taç ev tekstil ürünleri satan mağazaları ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Taç perde modelleri ile de bu yıl kesinlikle adından söz ettiren bir marka olmaktadır. Bu tasarımda mor renk ağırlıklı kullanılmıştır. En alt bölüme beyaz üzerine mor çiçekler kullanılmış en üst bölümde ise düz mor renk kullanılmış en üst bölümde ise dekore etmek amaçlı aynı renkten başka bir kat daha bulunmaktadır.

Bu yeşil tasarımlar çok moda olmaktadır. Beyaz üzerinde pembe ve yeşil çiçek modellerine karşılaşmaktayız. En üst bölüm ise süs amaçlı kanatlar perde içinde olan yeşil çiçek renginden dekore edilmiş olmaktadır. Ev uyumunuz için perde modelleri gerçekten çok önemli unsurlar olmaktadır.

Sade ve şık bir tasarım daha sunmaktayız. En alt bölümde düz beyaz tül kullanılmıştır. Orta bölümde mat turuncu kenarlarda kanat şeklinde bırakılmış en üst bölümde ise hareket katması amacı ile beyaz ince kanat süs amaçlı dekore edilmiş olmaktadır.

Taç perde modellerinde misafir odalarınızda ağır perde modeli ile karşınızda olmaktayız. En alt bölümde kendinden desenli olan beyaz tül geçilmektedir. Sonra yavru ağzı yan taraflarda perde geçilmiş ve süs amaçlı en üstlerde aynı renkden uçları püskül olan detay geçilmiştir.

Taç perde modelleri renkler ile bayanların beğenisini kazanmaktadır. Tül olarak beyaz üzerinde mor su yolu desenler geçilmiş ve iki taraflı mor perde ile dizayn edilmiştir. Perdelerimiz oturma odalarına uygun olmalıdır. Evimizin güzelliğini perde modelleri göstermektedir.

Taç perde modellerinde her zevke uygun tasarımlar bulunmaktadır. Tül olarak düz beyaz tül bulunmaktadır. Onun üzerine krem düz iki taraflı kanat ve uçlarında kahverengi püskül bulunmaktadır. Düz kanat modelinin üzerine yan taraflarda dekorasyon amaçlı kanat konulmuş çok hoş bir dekorasyon olmaktadır.

Düz sade çizgilerden hoşlanan bayanlar bu model çok şık durmaktadır. Parlak pembe kullanılan bu model sade çizgiler taşımaktadır. Genellikle koltuk üzerine hangi yastık konulursa o renk perde kullanılır. Spor bir odanız var ise bu perde modeli tam sizlere göre olmaktadır.

Yeni sezonda rüstik ile kullanılan perde modelleri çok fazla kullanılmaktadır. Rüstik üzerine asılan koyu renklerdeki perde modeli desenli bir tasarım olmaktadır. Düz olan koltuk takımlarınız ile çok uyumlu olan bir model olmaktadır.

Parlak renkli tasarımları seven bayanlar bu perde modelinin parlak kumaşı ile albenisi çok fazla yüksek olan bir model olmaktadır.Katlamalı bir model kullanılan tül deyaı aralıklı olarak farklı kumaşlar kullanılmıştır. En üst bölümde ise kanalar altta bulunan tül modelinden kanat bulunmaktadır.

Koltuklarını tek renk kullanan bayanlar taç perde modelleri ile perde renklerine göre perde bulmanız çok fazla mümkün olmaktadır. En alt bölümde desenli perde modeli kullanılmış en üst bölümde kanatlar parça parça kullanılmaktadır.

Düz tasarımları seven bayanlar taç perde modelleri ile gene karşınızda olmaktayız. En alt bölümde ince tül üzerine küçük desenler geçilmektedir. Kanat modelleri ise koyu pembe kullanılmaktadır. Sadeliği ve şıklığı arayan bayanlar için kesin bir çözüm olmaktadır.


Çocuk odalarınıza kullanabileceğiniz çok hareketli bir model olmaktadır. Çiçek desenli olan bu modeller çok şirin durmaktadır. Pembe tonlarındaki perde modelleri gerçekten çok hoş duran tasarımlar olmaktadır. Çocuklarımız için cıvıl cıvıl bir perde almalısınız.

Katlamalı olan perde modellerinden örnek vermek istiyoruz sevgili bayanlar. Son yıllarda bir çok bayanın evinde tercih ettiği tasarım olmaktadır. Katlamalı perde modelinden üst tarafa aynı desenden kanat yapılmaktadır. Farklı ve değişik tasarımlar seven bayanlar için doğru bir tercih olmaktadır.

Evinde sadeliği seven bayanlar bu sade model tam siz değerli bayanlara göre olmaktadır. Spor bir evi olan bayanlar bu model kesinlikle sizlere göre bir model olmaktadır. En alt tarafta beyaz tül kullanılmaktadır. En üst bölümde düz gri bir perde modeli görmektesiniz

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011