Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

20 Eylül 2011 Salı

Taç Nevresim Takımı Modelleri

Nevresim Takımları yatak odası dekorasyonu açısından ve temiz hijyenik bir ortamda rahat ve huzurlu bir uyku için en önemli ev tekstil ürünlerinden birisidir. Nevresimler yatakların ve yorganların yastıkların daha temiz kalması açısından mutlaka olmalıdır diye düşünüyoruz. Nevresimlerin kolayca yıkanıp temizlenmesi ve yatak odasının havasını sağlığını korumada oldukça önemlidir. Nevresimtakımları kumaş ipek saten pamuk gibi bir çok üründen imal edilmektedir önemli olan sağlıklı olması ve kaliteli olması bizler açısından çok önemlidir. Ayrıca nevresim takımları tek kişilik ve çift kişilik yataklar için özel olarak üretilmektedir. Cıvıl cıvıl renga renk Taç Nevresim Takımları bu saydığımız tüm özelliklere sahip ve herkesin yakından tanıdığı taç markası Nevresim Takımlarının yanısıra bir çok ev tekstil ürünleri imaletmektedir. Değerli bayanlar ve evlenmeye hazırlanan çeyiz dizen genç kızlar gelin adayları sizlerin nevresim seçiminde işinizi kolaylaştırmak için 2011 - 2012 Taç Nevresim Takımı Modellerinden en trend moda olanlardan bazılarına yer verdik umarız beğenirsiniz.

Taç nevresim takımları modelleri ile bayanların dikkatini çekmeyi başarmış olan bir modele olmaktadır. Bu modelde çok fazla renk kullanılmıştır genellikle pembe ve tonları kullanılan aynı zamanda gri renk ve beyaz ile de dekore edilen bir tasarım olmaktadır. Mor renk bayanlara mutluluk veren bir renk olmaktadır.

Bayanlar civil civil renklerden hoşlanıyorsanız eğer pembe renk tam sizlere göre olan bir tasarım olmaktadır. Taç nevresim takımında beyaz üzerinde pembe çiçekler olup yeşil yaprak desenleri ile çok hoş duran bir tasarım olmaktadır.

Taç nevresim takımları çocukları da düşünen bir firmadır. Çocukların en sevfiği çizgi film karakterlerinden nevresim takımı yapmıştır. Sünger Bob nevresim takımları çocuklar tarafından çok fazla istenen bir modele olmaktadır. Kocaman gözleri aynı gerçek gibi tasarlanan bir model olmaktadır.

Kalp görünce bayanların kesinlikle içi erimektedir. Kalpler ile süslenen bu model çok şık bir tasarım olmaktadır. Nevresim takımının iç tarafı küçük küçük kalpler ile dizayn edilmiş çok şık bir tasarım olmaktadır. Dış tarafı ise büyük ve küçük kalpler ile hareketlenmiş olan bir model olmaktadır.

Özel gecelerde sevgilinize bir hediye almak istiyorsanız taç nevresim takımı modellerinin kalpli ve romantik nevresim takımı tam sizlere göre bir tasarım olmaktadır. Güzel bir akşam yemeğinin ardından mum ışıklarından romantik bir gece çok güzel olmazmıydı?

2012 yılının en fazla tercih edilen bu modeli çok şık bir model olmaktadır. Kırmızı ve siyah uyumu her zaman çok şık duran bir tasarım olmaktadır. İpek olan nevresim takımı modeli kalitesi ve havası ile bayanların beğenisini kazanan bir model olmaktadır.

Çiçekli olan modelleri seven bayanlarımız da olmaktadır. Büyük üç tane çiçek modeli çok hoş durmaktadır. Pembe ve mor ile uyum sağlayan bu model iki yastık pembe renk diğer yastıklar ise mor renk ve üzerinde üç tane çiçek detayı ile çok şık durmaktadır.

Siyah ve sarı renk uyumu ile karşınızdayız sevgili bayanlar. Sarı renk daha fazla kullanılan bu model desenli olması ile desenli ürünleri seven bayanların dikkatini çeken bir model olmaktadır. Taç nevresim takımları uyumlu renkleri ile bayanların kalbini kazanan bir markadır.

Siyah saten nevresim takımı gerçekten göz alıcı bir model olmaktadır. ;Bayanların mutlaka evlerinde bulunan saten nevresim takımı modellerini değiştirmenin zamanı geldi kesinlikle. Taç nevresim takımı modellerinin bu modern ve göz alıcı nevresim takımı gerçekten çok etkileyici bir model olmaktadır.

Kırmızı bayanların en fazla tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Taç nevresim takımları kırmızı rengin içinden geçen bir çok model tasarlamış olmaktadır. Kırmızı üzerine siyah olan bu modele üzerindeki desenli modelleri ile çok ilginç ve şık bir tasarım olmaktadır.

Kahve tonlarındaki nevresim takımları günlük yaşantımızda çok fazla kullandığımız bir model olmaktadır. Çarşafı pembe olan ve aynı zamanda yastıkları kahverengi olan düğmeleri pembe olarak dizayn edilen yorganı ise kahverengi, pembe ve beyaz renklerin kullanıldığı çok şık bir modele olmaktadır.

Taç bu yıl kesinlikle kırmızı ağırlıklı çalışmıştır. Bu model ise kırmızı çarşafı bulunan ve yastıklarının iki tanesi kırmızı olan ve diğer iki yastık ise çizgili olarak dizayn edilen bir modele olmaktadır. Yorgan modelinin üst tarafı çizgili ve yuvarlak desenler ile hareketlenmiş bir modele olmaktadır.

Siyah bir modele sunmaktayız sevgili bayanlar. Siyah üzerine kırmızı ve sarıçiçekler ile süslenen bir model olmaktadır. Sade ve modern bir tasarım olmaktadır. Çoğu bayan tarafından günlük yaşantılarından kolaylıkla kullanılan bir tasarım olmaktadır. Dört yastık bulunmaktadır iki yastık düz model diğer iki yastık ise desenli olarak dekore edilmiş olmaktadır.

Ağı odalarınız için çok ağır bir nevresim takımı da tasarlamaktadır Taç nevresim takımı . Taç nevresim takımları bayanların kalbini çalmak için her zevke uygun tasarlanmaktadır. Siyah ve beyazın ağır modelini anımsatan bu model çok şık durmaktadır.

Kahve tonlarında bir model daha sunmaktayız sevgili bayanlar. Turuncu ve kahverengi ile dizayn edilen bu model turuncu rengini seven bayanlar için tercih edilmektedir. Bu nevresim takımının da dört yastık modeli bulunmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011