Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

2 Eylül 2011 Cuma

İstikbal Oturma Grupları Modelleri

Günümüzün en modern en yeni oturma gruplarından İstikbal Oturma Grubu modelleri bir evin salon dekorasyonu açısından oldukça önemi büyüktür. mobilya ürünlerinden oturma grupları bir evin ana demirbaş mobilyalarından oluşmaktadır. Oturma grupları çok uzun yıllar kullanılacağından dolayı alırken mutlaka öncelikle dikkat edilmesi gereken bazı önemli özellikleri vardır. Kim istemez ki evinin dekorasyonuna uyum sağlayan kalitesinden şüphe edilmeyen ve herkesin rahatlıkla sahip olabilmesi içinde fiyatta uygun olması herkesin istediği özelliklerden bazılarıdır. Ayrıca evinin mobilya eşyalarını ilk defa alacak olan yeni evlenecek çiftler de kendilerini maddi sıkıntıya sokmayacak olan İstikbal Oturma Grupları tam istediğiniz gibi. İstikbal Oturma Gruplarının 2011-2012 yılı için modaya uygun olarak üretilen bu mobilya koltuk oturma grupları her eve lazımdır. Ev dekorunun önemini düşünürsek evimize en uygun olan bu İstikbal Oturma Gruplarına istikbal mağazalarında görücüye çıkmıştır. İlk defa alıyorsanız yada salon oturma grubunu değiştirmek istiyorsanız çok iyi araştırma yapın ki sonunda pişman olmayın deriz.
İstikbal oturma gruplarında pembe ağırlıklı olan bir model olmaktadır. Beyaz koltuklarda oturma yerinde pembe renk kullanılmış arkda bölümde ise pembe çiçekli desenler kullanılmaktadır. Yastıklar düz renk kullanılmaktadır. Renkl tasarımları seven bayanlar için çok doğru bir tercih olmaktadır.
Yeni sezon İstikbal Oturma Odası Gruplarında krem renk modeller çok modern durmaktadır. Düz krem renk koltukların üzerine çiçekli yastıklar ile dizayn edilmiştir. Krem kotlu takımları çoğu kişi tarafından tercih edilen modeller olmaktadırlar.
İstikbal oturma gruplarında deri model de kullanılmaktadır. Deri koltuk modellerinin üzerine açık renk kullanılmaktadır oturduğumuz yere. Yaslanılan minderler ise koyu deri ile dizayn edilmektedir. Yastıklarında iki renk kullanılmaktadır. Kahverengi ve çizgili kumaştan yapılan küçük koltuklar yapılmıştır.
İstikbal oturma grubu modellerinde mor renk ile dizayn edilmiştir. Düz renkler kullanılan bu koltuk takımı farklı küçük koltuklar kullanılmıştır. Kalp desenli ve yıldız denli koltuklar çok farklı durmaktadır. Sade modelleri seven kişiler için çok modern bir koltuk takımıdır.
Bu yıl çok moda olan beyaz koltuklar. İstikbal oturma grupları modellerinde de modern bir şekilde kullanılmıştır. Beyaz koltuk kenarlarına koyu renk ayrıntılar göz kamaştırmaktadır. Sade beyaz koltuk takımlarına desenli halılar kullanabilirsiniz.
İstikbal Oturma Grupları modellerinde farklı modeller ile dikkatleri üzerine çekmektedir gerçekten. Kahverengi ve bej rengi her zaman çok uyumlu olan tasarımlar olmaktadır. Bu koltuk takımında yastıklar desenli olarak hareketlenmiştir.
Kahverengi ve kırık beyaz ‘ın uyumunu görmekteyiz. İstikbal markasını her kitleye duyurmaktadır. Mobilya alınacağı zaman ilk kesinlikle istikbal mağazalarına uğranır kesinlikle.
Bacaklı koltuk takımı modelleri bu senenin en gözde olan modelleri arasında yer almaktadır. Kahverengi ağırlıklı olan koltuk takımları karışık desen ile gözleri doldurmaktadır. Koltuk takımı seçimi yaparken evinizin modeline göre hareket edilmektedir.
İki renk kullanılan bir koltuk takımı modeli sizlere sunmaktayız. Beyaz ve koyu pembe modelin uyumu gerçekten çok hoş bir tasarım olmaktadır. Alt bölümde beyaz kullanılmış üst bölüm ise koyu renk kullanılmaktadır. Yastıklarda beyaz kullanılıp uyum sağlanmaktadır.
Kırmızı çoğu bayanın tercih edeceği bir tasarım olmaktadır. Kırmızı koltukları bir çok kişi tercih edebilir. Ortadaki beyaz ve kırmızı desenler ile kendine hareket veren koltuk takımının kenarları tahta olması ile de gerçekten uyum sağlamaktadır.
Köşe koltuk takımları yeni sezonun çok fazla tercih edildiği bir model olmaktadır. Ayrıca rahat bir şekilde televizyon izlemenize yardımcı olan bir koltuk modelidir. Gri renk ile yapılmış olan bu koltuk takımında sade düz bir renk kullanılmıştır.
Deri koltuk takımları albenisi yüksek olan bir model olmaktadır. Bu model iki renkten dizayn edilmektedir. Oturma yerleri açık renk kullanılmaktadır. Diğer detaylar kahverengi deriden oluşmaktadır. Geniş bir odanız olduğunda kullanabileceğiniz şık bir oturma grubu.
Eskilerden olan koltuk takımları artık günümüzde de çok fazla tercih edilen modeller olmaktadır. Bacaklı olan koltuk takımı modelleri ile de İstikbal oturma gruplarında damgasını vurmaktadır. Krem ağırlıklı olan bu tasarım çok modern durmaktadır.
Farklı bir model ile daha karşınızda olmaktayız. İki tane çekyat şeklinde yatak olan koltuk modeli diğer tek kişilik koltuklar ise bacaklı olarak dizayn edilmektedir. Hem spor hem de klasik çizgileri bu koltuk takımında kullanılmaktadır.
Düz kırmızı koltuk takımı modeli ile karşımıza da bulunmaktayız. Spor bir koltuk takımı ile evlerinizi modern havaya sokmak kesinlikle sizlerin elinde olmaktadır. Küçük yastıkları ise beyaz üzerine kırmızı çiçek desenleri ile hareketlenmiştir.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

hepside çok güzel oturmagrupları

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011