Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

17 Eylül 2011 Cumartesi

Güral Porselen Yemek Takımı Modelleri

Yıllardır her evin mutfaklarında yerinialmış ve herkesin yakından tanıdığı bildiği ve güvenerek kullandığı Güral Porselen Yemek Takımları kaliteli malzemeleri ve özenle imal edilen porselen yemek kahvaltı takımları ayrıca tabak tencere baharatlık gibi ürünlerde bir numara diyebiliriz. Modern ve kaliteli porselen yemek takımları almak isityorsanız ve kaygısız tasasız yıllarca kullanmak istiyorsanız porselen yemek takımları alırken çok iyi düşünüp öyle karar vermeniz gerekebilir. Mutfakların en önemli züccaciye eşyalarından yemek takımları porselen tercih edilmesinin en önemliözelliklerinden insan sağlığı açısından oldukça sağlıklı ve temizlik açısından çok hijyenik olması porselen ürünlerinin önemini bir kez daha ortaya koymaktadır.
Güral porselen takımlarından günlük yemek takımı modeli ile karşınızda olmaktayız. Kırmızı olan bu yemek takımı modeli tabaklarında kenarlarında kırmızı geçilmiş bir tasarım olmaktadır. Fincanları ve demlik üst modeli ile desenli çizgiler karşımıza çıkmaktadır.
Yemek takımı modellerinde genellikle gri renk modeller çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Beyaz üzerine kenarlarına gümüş renk desenler çizilmektedir. Misafirlerinize modern bir sofra hazırlamanın imkanını bu yemek takımında sunabilirsiniz.
Çok şık ve modern bir yemek takımı ile karşınızda olmaktayız. Pembe ve yeşil ile dizayn edilen bu model çok farklı bir çizgiler taşımaktadır. Tabaklarının kenarları kabartma gibi duran modern bir tasarım olmaktadır.
Çiçekli desenli yemek takımı modellerini seven bayanlar bu model tam sizlere gör olmaktadır. Evlilik hazırlıkları yapan bayanların kafasında istedikleri modeller vardır güral porselen yemek takımlarından istediğiniz modele sahip olabilirsiniz. Beyaz üzerine çizilen pembe çiçekler yeşil yapraklar çok uyumlu olmaktadır.
Yemek takımı modellerinde siyah ve beyaz rengin uyumunu görmekteyiz sevgili bayanlar. Beyaz tabak kenarları siyah çizgiler ve siyah yıldızlar ile çok uyumlu olmaktadır.
Desenli bir yemek takımı modeli daha sunmaktayız sizlere. Beyaz üzerine siyah çizgiler dikkatleri üzerine çekmektedir. Bazı bayanlar gösterişli modelleri severler. Desenli olan yemek takımı modelleri de gösterişli modeller olmaktadır.
Güral porselen yemek takımları çok şık çizgiler taşımaktadır. Çok şık ve farklı bir tasarım ile karşınıza çıkmaktadır. Sade bir masa hazırlamak istiyorsanız işte bu model tam siz değerli bayanlara göre hazırlanmıştır. Güzel bir sofra hazırlamanın yolu doğru bir yemek takımı seçmektir.
Güral porselen yemek takımı modellerinde genellikle siyah çizgiler taşımaktadır. Beyaz olan bu yemek takımları kenarları siyah noktalar ile süslenmiş olmaktadır. Siyah olan çatal bıçak takımları ile çok uyumlu olan bir model olmaktadır.
Beyaz gümüş renginin uyumu her zaman çok moda olan bir tasarım olmaktadır. Bu yemek takımı komple bir set olmaktadır. Gümüş renginde çatal bıçak takımları kesinlikle göz alıcı bir sofra hazırlamanıza yardımcı olacaktır.
Yemek takımı modelleri her evde olması gereken çok şık olan tasarımlar olmaktadır. Misafirlerinize göz alıcı bir sofra hazırlamanın yolu güral porselen yemek takımı modellerini incelemenizi öneririm. Beyaz ve gri renk uyumu çok hoş durmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011