Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

10 Eylül 2011 Cumartesi

Banyo Dolapları Modelleri

Evlerin en önemli yerlerinden birisi olan Banyolar insanların en özel bölümlerindendir. Böyle özel olan bölümün banyo malzemelerive mobilya ürünleri de oldukça özel olmalıdır. Örneğin banyo dolapları aile fertlerinin özel eşyalarının düzgün toplu ve hijyen kalması açısından önemli bir mobilya ürünüdür. Banyo dolapları genellikle mobilyadan imal edildiği için banyonun rutubetine ve nemine karşı mümkün olduğu kadar dayanıklı ve sağlam olmalıdır. Ayrıca banyo dolaparı banyonuzun dekoruna fayans ve duvar modeline rengine de uyumlu olması daha iç açıcı ve zarif bir görünüm sunmaktadır. Banyo dolaplarının markalarına ve modellerine göre ahşap ve pvc olanları en uygun olanlarıdır. Banyonuza dolap yaptırmayı düşünüyorsanız banyonuzun ebatlarına ve iç dekoruna uygun olanı seçmeniz ve tüm ailenin isteklerine cevap vermesi gerekmektedir. 2011 - 2012 yılının en modern banyo dolaplarından bazılarını sizlerle paylaşmaktayız banyo dolaplarınızı eskisiile yenilemeyi düşünüyorsanız yada evinize ilk defa banyo dolapları yaptıracaksanız mutlaka kalite marka ve model olarak çok iyi bir seçim yapmalısınız.

Banyo dolapları bir evin en gerekli parçası olmaktadır. Bu tasarımda ise yeşil olan banyo rengine beyaz ve kahverengi banyo dolapları dizayn edilmiştir. Banyolarımızda çoğunlukla karşılaştığımız renkler olmaktadır. Beyaz bütün renkler ile uyum sağlayan ve çok şık olan bir renk olmaktadır.

Geniş bir banyo modellerine sahipseniz ve aynı zamanda kalabalık bir ailede yaşıyorsanız kesinlikle bu tarz bir banyo dolap modellerin tercih etmelisiniz. Çünkü herkesin ayrı bir dolabı olmalıdır. Dolapların içinde havlular ve makyaj temizleme sütlerimiz bulunması için çok fazla dolap olması gerekir.

Klasik ve yıllardır modasını koruyan bu model. Sarı ve beyaz uyumunu bizlere sunmakta olan bir model olmaktadır. Cıvıl cıvıl renklerden hoşlanan bayanlar işte bu tasarımlar tam sizlere göre olmaktadır. Bir tane uzun dolap iki kapaklı ve küçük raflar ile uyumlu olan bir model olmaktadır.

2012 yılının modern tasarımlarından bir model daha siz değerli bireylere sunmaktayız. Açık yeşil duvara koyu yeşil dolaplar monta edilmiş ve uyumlu bir hava yaratmıştır. Dört çekmece olarak uyum sağlayan bu model çok modern çizgiler taşımaktadır. Ayrıca kabalık olan aileler için iki lavabo çok doğru bir tercih olmaktadır.

Kahverengi ve kendinden çizgili bir model sunmaktayız sizlere. Bu dolap modelinde iki katlı raf ve rafın üzerinde dolap bulunmaktadır. Aynı zamanda lavabo altına dekore edilen üç dolap modeli ile çok hoş duran bir modele olmaktadır.

Yeni bir ev yaptırıyor olabilirsiniz yada artık banyonuzdan sıkılıp faklı bir dolap yaptırmak istiyorsanız geniş bir boş duvara sahipseniz işte sizlere önerebileceğimiz en doğru tercih bu modele olmaktadır. Duvara monta edilen bu model ile ortalıkta kesinlikle döküntünüz kalmayacaktır.

Çok nostaljik bir eviniz var ise tabii ki banyonuzda evinize uyum sağlayacaktır. Bu model klasik bir eve sahip olan bireyler ve evinin her tarafı özel tasarımlar ile dizayn edilen bir model olmaktadır. Krem dolap modeline siyah lavabo ile dizayn edilmiş aynı zamanda ışıklandırması ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Evinizde beyaz şıklığını seven bayanlar işte beyazın zarafetini sizlere sunmaktayız. Kenarları siyah ile tasarlanmış bir model olmaktadır. Tek taraf kapaklı olmayan zarf ile tasarlanmış diğer taraf ise buğulu camlı bir kapaklı dolap modeli ile tasarlanmış bir model olmaktadır.

Banyonuz beyaz ise sevgili bireyler dolap modelinizi de siyah tercih edersiniz. Lavabonun yanına monta edilen dolap modeli ise banyonuzun şık gözükmesine neden olmaktadır. Banyo dolap modellerinde şıklık konusunda kesinlikle sınır yoktur. İstediğiniz tüm modellere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Farklı ve sürekli karşılaşılmayan bir tasarım sunmak istiyoruz. Bu sefer beyaz renk ile pembe renk uyum sağlamıştır. Banyo dolap takımının üst bölümü açık pembe alt bölümü ise beyaz renk ile dizayn edilmiştir. Farklı ve renkli tasarımları seven bireyler için çok doğru bir tercih olmaktadır.

Dolap deyince aslında ilk akla gelen kapaklı dolaplardır. Ama açık raflarda aslında bir nevi dolap görevini yapmaktadır. Tek şart ise çok düzenli bayanlar bu modeli tercih etmelidir kesinlikle. Yoksa kesinlikle tercih etmeyin. Kapaklı dolap içine mesela havluyu her şekilde kayabilirsiniz fakat raflı dolaplara koyamazsınız.

Beyaz olan bu model hazır dolap şeklidir. Birbirinden ayrı değil bitişik satılan bir dolap şeklidir. Banyo dolap modelinin üzerindeki oygular banyo dolap modeline hava ve hareket katmıştır. Beyaz her eve yakışan ve her renk ile uyumlu olan bir model olmaktadır.

Genellikle camlı olan bu banyo dolap modeli çok fazla kapak olması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bej rengi ile gri renk gerçekten birbirine uyum sağlayan ve çok şık duran bir tasarım olmaktadır. Camlar düz cam değil buğulu cam tercih edilmiştir.

Kırmızı bayanlar tarafından en çok tercih edilen bir renk olmaktadır. Evlerine kırmızı olan her şeyi uyum sağlayabilirler. Banyosuna kırmız dolap ile dizayn etmek isten sevgili bireyler bu model tam sizlere göre olmaktadır. Bu dolap modelinin en alt bölümdeki beyaz çekmeceler ise çok şık durmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011