Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

31 Ağustos 2011 Çarşamba

Kütahya Porselen Yemek Takımları Modelleri

Mutfak gereçlerinin en başında tabak tencere bardak kupa gibi yemek malzemeleri gelmektedir. Çok eski zamanlarda kullanılan yemek takımları bakır aliminyum gibi yemek takımları vardı fakat uzun yıllardan beri günümüzün çağına ayak uydurup yeni model yemek takımları üretilmektedir. Bunlardan en önemlisi de porselen yemek takımlarıdır. Porselen yemek takımları deyince de akla ilk gelen Kütahya Porselen Yemek Takımları gelmektedir çünkü yıllar öncesinden günümüze kadar bilinen ve en yakından tanınan bir porselen markasıdır. Porselen yemek takımlarının bildiğimiz ve daha bilmediğimiz bir çok faydaları ve yararları vardır. Bunlardan en önemlisi sağlıklı ve hijyenik olmasıdır. Porselen yemek malzemelerinde yapılan yemekler daha taze kalmaktadır her hangi zaralı bir maden ve madde içermez.Porselen yemek takımlarının lideri Kütahya Porselen markası herkes tarafından çok yakından tanınan ve bilinen herkesin ilk tercih edebileceği bir markadır çünkü kaliteli imalat ve kaliteli işçilik. Değerli ev hanımları çeyiz hazırlayan genç kızlar gelin adayları sizler için Kütahya Porselen Yemek Takımlarından 2011-2012 yeni modellerinden derleyip toplayıp sizlerin beğenisine sunuyoruz umarız beğenirsiniz.
Kütahya porselen yeni sezon tasarımları ile bayanların beğenisini kazanmaktadır. Beyaz üzerine açık yeşil renk ile dekore edilmiştir. Yemek takımında bulunan çiçek desenleri hareketli modelleri seven bayanlar için çok ideal bir tercih olmaktadır. En alt tabak da düz renk kullanılmış diğer tabaklarda ve çorba kâsesinde çiçek desenleri gözleri boyamaktadır.
Kütahya porselen her bayanın istediğini karşılayacak modeller olmaktadır. Genellikle beyaz üzerine uygulanan desenler ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu model de ise kahverengi ağırlıklı kullanılmaktadır. Aynı zamanda kahverengi ve hafifi sarı renk uyumu çok hoş durmaktadır. Kelebek deseni ile de yemek takımı modern bir hava katmıştır.
Kütahya porselen yemek takımı modellerinin bu sezon en idealı ve her zevke uyan bir yemek takımı modeli olmaktadır. Kenarları küçük kareler ile dizayn edilmiş bir tasarım olmaktadır. Siyah ve sarı rengin uyumunu bu yemek takımı modelinde görmekteyiz. Kareli desenler yemek takımında sadece kenar bölümlerde kullanılmaktadır.
Bazı bayanlarda takıntıdır aslında yada ne istediklerini bilirler. Gümüş renk yemek takımlarında vazgeçilmez bir renk olmaktadır. Beyaz üzerine gümüş renk ile dizayn edilmiş bu modelde hareketli tasarımları seven bayanlar için çok doğru bir tercih olacağını düşünüyorum.
Yemek takımlarımızı genellikle masa örtümüze göre seçeriz. Yada hazırda yemek takımımız varsa ona göre yemek takımı tercihlerinde bulunuruz . Bu model ise renkli tasarımları seven bayanlar için dizayn edilmiştir. Çiçek desenleri ile hareketlenmiş aynı zamanda koyu pembe olan çiçek modelleri yeşil yapraklar ile süslenmiştir.
Çiçekli desenleri seven bayanlar yeni sezonun Kütahya yemek takımları modellerini kesinlikle incelemenizi öneririm. Çünkü her zevke hitap eden yemek takımları siz değerli bayanların içini açacak türden olmaktadır. ;Bu modelde yoğun küçük detayları görmekteyiz. Seçeneklerde kesinlikle sınır olmamaktadır.
Kütahya yemek takımı modellerinde bu yıl genellikle hareketli desenlere yer vermiş olmaktadır. Bu modelde sarı ve yeşil uyumu dizayn edilmiştir. Yemiş yaprak desenler sarıların dal şeklinde kullanılması ile modern bir şıklık taratmıştır gerçekten.
Bu yıl kesinlikle çok fazla karşılaştığımız modeller arasında sarı renk tasarımlar bulunmaktadır. Son yılarda altın rengi çatal bıçak takımları moda olmuştur . Durum bu şekilde olunca tabiî ki yemek takımları da çatal bıçak takımlarımıza uyumlu bir şekilde olmadır.
Kütahya yemek takımı modellerinde bu modeli iki renk ile kullanabiliriz. Altın rengi ve gümüş rengin çizgi şeklinde dizayn edilmiştir. İsterseniz sarı çatal bıçak takımınız ile uyum sağlayın isterseniz de gümüş rengi çatak bıçak takımınız ile uyum sağlayın . Tercihler sizlerin sevgili bayanlar.
Sevgili bayanlar sizlere iki rengin uyumundan oluşan bir yemek takımı modeli daha sunmaktayız. Bu modelde mor renk ve gümüş renginin uyumunu görmekteyiz. Tabakların sadece bir köşesinde kullanılmıştır desenler. Üç şerit gümüş rengin üzerine tek çizgi mor renk geçmektedir ve onunda üstüne gümüş renginden oluşan yaprak şeklini anımsatmaktadır.
Kütahya porselen kesinlikle sade çizgiler arayan bayanlar için çok doğru bir tercih olmaktadır. Beyaz üzerine kendinden desenli olan bu model aslında çok farklı bir tasarımdır. Tabakların kenarlarında kullanılan be beyaz çiçek desenleri kullanılan bu modelin iki taraflı gümüş şerit geçilmiştir.
Yemek takımı modellerinde şekilli modelleri tercih eden bayanlar işte sizlere uygun bir yemek takımı modeli daha sunmaktayız. Bu modelde ağaç dallarını anımsatan modeller kullanılmaktadır. Altın rengi ve mor rengi ile dizayn yapılmıştır. Tabakların sadece bir kenarında desen kullanılmıştır.
Bu model çok yoğun çiçek deseni kullanılan bir model olmaktadır. Küçük pembe çiçekler ile dekore edilmiş bu model aynı zamanda dalları ve yaprak bölümünde yeşil renk kullanılmıştır. En alt büyük tabakta sadece koyu renk yaprak kullanılmış olmaktadır. Bir sonraki tabak modelinde yeşil yaprak, pembe çiçek ve koyu pembe yapraklar kullanılmıştır ve en küçük tabak da sadece pembe çiçekler ve yeşil yapraklar ile karşımıza çıkmaktadır.
Açık tonlarda desenli modellerini beğenen bayanlar işte bu model tam siz değerli bayanlara göre doğru bir tercih olacaktır. Beyaz üzerine desenler görmekteyiz ve aynı zamanda çiçek modellerini görmekteyiz. Dallarda asılı çiçek modelleri yemek takımına modern bir hava katmaktadır.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

mrb güzel porselen ama fiyaları ne bunların o konudada yardımcı olursanız burdan seviniriz toplu almak isterim

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011