Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınızı Kolayca Bulabilmek İçin Google Destekli Site İçi Arama Yapabilirsiniz.

28 Ağustos 2011 Pazar

İstikbal Köşe Takımı Modelleri

Salon Dekorasyonunda en önemli eşyaları hiç şüphesiz mobilyalar oluşturur. Mobilya ürünleri de bir defaya mahsus alınır ve en kaliteli olan markalardan alınmalıdır. Dünyaca ünlü ve herkesin tercihi olan istikbal mobilya markası işte aradığınız markalardan birisi olabilir. Özellikle salonlarda kullanılan İstikbal Köşe Takımı Modelleri evinizin dekoru açısından oldukça şık ve zarif bir alacağını unutmamak gerekir. 2011 - 2012 yılına damgasını vuran kaliteden ödün vermeyen istikbal köşe takımları herkerin hayallerini süsleyen ve fiyatı bakımından da herkesin maddiyatına uygun köşe takımlarının bir çok çeşitleri renkleri ve mobilya desenleri vardır. Ayrıca Köşe takımları salonlarda kullanıldığı gibi oturma odalarında ve küçük ebatta olanları mutfaklarda da kullanabilirsiniz. Sizler için en güvenilir marka olan istikbal mobilyadan İstikbal Köşe Takımı Modellerini beğeninize sunuyoruz. Bu model benim olsun dediğiniz köşe takımlarını istikbal mobilya mağazalarında bulmanız mümkün. Değişik kötü sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız istikbal mağazalarına uğramanızı tavsiye ederiz. İstikbal Köşe Takımı Modellerinden memnun kalacaksınız.
Kahverengi deri döşeme kaplamalı tekli koltukları ve en kaliteli saten kumaş kaplamalı köşe koltukları evinize ayrı bir dekor sağlayıp muhteşem görünüm sağlayacaktır. İstikbalin en modern köşe takımı modellerindendir.Küçük orta sehpasıda ayrı bir zerafet vermektedir.
Beyaz sade renkli minderleri kırlentleri ve küçük bordo yastıkları sayesinde yorgunluğunuzu atıp keyifli bir ortam sunacak olan bu İstikbal Köşe Takımı Modellerini denemenizde fayda vardır.
Krem zemin üzerine koyu siyah renkli köşeli koltukları ve kırlent yastık minderleri hem sizlere huzur ve rahatlık verir hemde evinize salonunuza mükemmel bir dekor sağlar İstikbal Köşe Takımı Modelleri sayesinde her zaman mutlu huzurlu ve güler yüzlü olursunuz.
Siyah kaliteli parlak ve değerli deri kaplamalı koltuk kılıfı döşemesi sayesinde çabuk kirlenmez eskimez temizlemesi silmesi çok kolay yumuşak silikonlu yastık kırlent minderleri sayesinde yorgunluğunuzu giderecek huzur bulacağınız İstikbal Köşe Takımı Modelleri.
Evinde renkli tasarımları seven bayanlar bu model evinizde cıvıl cıvıl bir hava yaratacak olan çok şık bir tasarım olmaktadır. Yeşil ile dizayn edilen bu model kahverengi ve yeşilli yastık modelleri ilede çok şık durmaktadır.
Geniş bir oturma odanız var ise bu model tam sizlere göre olmaktadır. Kahverengi ile dizayn edilen bu model kenar bölümleri deri ile yapılmış olmaktadır. Yan taraflar açık raf şeklinde olan çok modern bir tasarım olmaktadır.
Bir odanızı sadece koltuk takımına ayırıp arkadaşlarınızla yada ailenizle hoş sohbetli bir an geçirmek istiyorsanız beyaz ve büyük olan köşe koltuk takımı tam sizlere göre olmaktadır. Perdeler ve halının siyah olması ile hareket verilmiş bir modeldir.
Fıstık yeşili koltuk kılıfları kaplamalı kalabalık aileler için veya çok sayıda misafiri gelen kişiler için ve geniş salonları olan evler için oldukça büyük bir Köşe Takımı Modellerindendir mutlaka almazsanız da bir yakından bakıp inceleyiniz
Turuncu koltuk kılıfları kaplamalı esnek ve yumuşak koltuk yayları sağlam kaliteli mobilyalı demir ayakları sayesinde kırılma olmadan rahatça hareket etmenizi sağlar salonu veya oturma odası dar küçük olan evler için en çok ideal bir Köşe Takımı Modelleri yine İstikbalden.
Büyük ve geniş salonları olan evler için tasarlanmış ve geçmiş yılların en çok tercih edilen ve en çok aranıp satılan salon Köşe Takımı Modellerinden birisidir. Kahverengi mobilyalı ve beyaz döşeme kaplamalı beyaz koltuk kılıfları sayesinde evinize salonunuza yakışacak en son moda daha doğrusu 2011-2012 yılının ödül almış İstikbal Köşe Takımı Modellerinden
Koyu kahverengi mobilyalı cevizden imaş edilmiş İstikbal markasının kalitesi eklenmiş ve sizleri çok uzun yıllar kullanımınıza sunulmuş İstikbal Köşe Takımı Modellerinden en çok rağbet gören modeli diyebiliriz fakat renklerle zevkler tartışılamayacağı için karar sizlerin.
Beyaz koltuk kılıfları bordo oturmalık minderleri sayesinde bir birine renk uyumu sağlaması ve yumuşak yaylı sistemleri sayesinde rahat ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak olan İstikbal Köşe Takımı Modelleri örnekleri çeşitleri.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Modelleri

 
Yeni Modelleri Copyright ©20011